Maciej Szczepański

Business Development Manager

Porozmawiajmy

Maciej jest Business Development Managerem w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych.

W Cushman & Wakefield odpowiada za rozwój biznesu, utrzymanie relacji i współpracę z klientami na terenie całego kraju. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w jednej z największych firm z branży TSL na świecie – DSV. Był odpowiedzialny za obszary związane z zarządzaniem logistyką kontraktową i transportem.

Prowadził projekty handlowe, negocjacje umów z najważniejszymi klientami oraz kluczowymi dostawcami, odpowiadał również za zarządzanie pracą magazynów DSV Road. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje funkcje Dyrektora operacji magazynowych, gdzie odpowiadał za strategie rozwoju produktu, nadzór nad realizacją procesów, prowadzenie przetargów i utrzymywanie relacji z najważniejszymi klientami oraz dostawcami.

Wcześniej zarządzał operacyjnie oddziałami na stanowisku Dyrektora regionu, a także pełnił obowiązki Kierownika projektów logistycznych oraz Kierownika spedycji krajowej.

Ukończył Wydział Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Posługuje się biegle językiem angielskim.


Napisz do mnie, jeżeli poszukujesz powierzchni magazynowej w regionie Poznania lub Wrocławia
Regiony
Po godzinach

Fanatyk sportu (z naciskiem na triathlon)

Uwielbia gotować i konsumować

Mąż i ojciec

Hiszpania to jego wymarzony dom

Nieruchomości, którymi opiekuje się Maciej Szczepański

Artykuły, których autorem jest Maciej Szczepański

Innowacje technologiczne w magazynach. Karta przetargowa w walce o najemcę?

Czy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w magazynach to dla deweloperów karta przetargowa w walce o najemcę? Jakie innowacje z tej dziedziny pojawiły się ostatnio w branży i czemu one służą?

13 maja 2019
Panattoni buduje na Dolnym Śląsku - powstaje S5 Wrocław North Gate

W stolicy Dolnego Śląska wystartowała budowa S5 Wrocław North Gate o planowanej powierzchni 62 tys. mkw. Pierwszym najemcą jest GEFCO Polska - dostawca zintegrowanych usług logistycznych, który wprowadzi się do parku już na początku września 2019 r. Inwestycja będzie spełniać kryteria certyfikacji metodą BREEAM In-Use.

17 kwietnia 2019
Rohlig Suus otwiera nowy multikliencki obiekt magazynowy we Wrocławiu

Na mapie Dolnego Śląska pojawia się nowa przestrzeń magazynowa - swój mutikliencki obiekt otwiera Rohlig Suus Logistics. W nowej siedzibie operator umieści nie tylko magazyn logistyczny, lecz również terminal typu cross-dock. Połączenie to usprawni obsługę przesyłek, zwiększając przy tym terminowość dostaw.

05 kwietnia 2019
Cushman & Wakefield