Maciej Szczepański

Business Development Manager

Porozmawiajmy

Maciej jest Business Development Managerem w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych.

W Cushman & Wakefield odpowiada za rozwój biznesu, utrzymanie relacji i współpracę z klientami na terenie całego kraju. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w jednej z największych firm z branży TSL na świecie – DSV. Był odpowiedzialny za obszary związane z zarządzaniem logistyką kontraktową i transportem.

Prowadził projekty handlowe, negocjacje umów z najważniejszymi klientami oraz kluczowymi dostawcami, odpowiadał również za zarządzanie pracą magazynów DSV Road. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje funkcje Dyrektora operacji magazynowych, gdzie odpowiadał za strategie rozwoju produktu, nadzór nad realizacją procesów, prowadzenie przetargów i utrzymywanie relacji z najważniejszymi klientami oraz dostawcami.

Wcześniej zarządzał operacyjnie oddziałami na stanowisku Dyrektora regionu, a także pełnił obowiązki Kierownika projektów logistycznych oraz Kierownika spedycji krajowej.

Ukończył Wydział Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Posługuje się biegle językiem angielskim.


Napisz do mnie, jeżeli poszukujesz powierzchni magazynowej w regionie Poznania.
Regiony
Po godzinach

Fanatyk sportu (z naciskiem na triathlon)

Uwielbia gotować i konsumować

Mąż i ojciec

Hiszpania to jego wymarzony dom

Artykuły, których autorem jest Maciej Szczepański

Ideal Idea Formad inwestuje we Wrocławiu

W sąsiedztwie wrocławskiego lotniska powstanie Ideal Idea Park Wrocław. Inwestycja 15 000 mkw. powierzchni biurowej i produkcyjno-magazynowej dostarczona zostanie w czwartym kwartale 2020 roku.

01 października 2019
DSV Solutions z nowym magazynem. Wybuduje go Panattoni

Panattoni Europe wybuduje nowy obiekt dla firmy DSV Solutions. Realizowany w formule BTS magazyn powstanie na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i liczyć będzie 8 000 mkw. Oddanie budynku planowane jest na kwiecień 2020 r.

18 września 2019
MLP Wrocław z nowym najemcą. Jest nim Electrolux

Electrolux, producent i dystrybutor AGD, wynajął ponad 14 tys. mkw. w dolnośląskim parku logistycznym MLP Wrocław. Firma rozpocznie użytkowanie obiektu od marca 2020 roku.

16 września 2019
Cushman & Wakefield