Maciej Szczepański

Associate, Business Development Manager

Porozmawiajmy

Maciej pracuje jako Associate w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych.

W Cushman & Wakefield odpowiada za rozwój biznesu, utrzymanie relacji i współpracę z klientami na terenie całego kraju. Wspiera klientów od początku procesu poprzez wspólne definiowanie wymagań poprzez prowadzenie przetargu i kończąc na wsparciu podczas negocjacji umów najmu.

Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w jednej z największych firm z branży TSL na świecie – DSV. Był odpowiedzialny za obszary związane z zarządzaniem logistyką kontraktową i transportem.

Jego doświadczenie zawodowe obejmuje funkcje Dyrektora operacji magazynowych, gdzie odpowiadał za sieć magazynów DSV Road, w tym współpracę z deweloperami powierzchni magazynowych. Prowadził projekty handlowe, negocjacje umów z najważniejszymi klientami oraz kluczowymi dostawcami. Tworzył strategie rozwoju produktu, nadzorował realizację procesów i utrzymywanie relacji z najważniejszymi klientami oraz dostawcami.

Ukończył Wydział Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Posługuje się biegle językiem angielskim.


Napisz do mnie, jeżeli poszukujesz powierzchni magazynowej w regionie Poznania.
Regiony
Po godzinach

Pływa, biega, jeździ na rowerze

Uwielbia gotować i konsumować

Zakochany w swoich dwóch córkach

Hiszpania to jego wymarzony dom

Artykuły, których autorem jest Maciej Szczepański

Powstaje pierwszy projekt multi-tenant w Kaliszu - Panattoni Park Kalisz

Panattoni Park Kalisz, pierwszy park multi-tenant w tym mieście, będzie liczył ponad 35 000 mkw. powierzchni logistycznej.

17 grudnia 2020
Zielony FMCG w City Logistics Poznań I. Jest nim OneDayMore

OneDayMore, producent artykułów żywnościowych, wynajął powierzchnię w City Logistics Poznań I. Znajdzie się w nim produkcja roślinnych zamienników mięsa.

04 grudnia 2020
Colquimica Adhesives powiększa się w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki

Colquimica Adhesives przedłużyła swoją umowę najmu i dobrała przestrzeń magazynową do 11 000 mkw. w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki.

26 października 2020
Cushman & Wakefield