Katarzyna Dębska
Katarzyna Dębska

Negocjator

Porozmawiajmy

Katarzyna Dębska

Negocjator


Katarzyna jest Negocjatorem w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield.

Odpowiedzialna jest za wynajem powierzchni magazynowych i przemysłowych, a także poszukiwanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi klientami, najemcami oraz deweloperami. Zajmuje się przygotowywaniem ofert dla interesantów oraz doradztwem na każdym etapie najmu powierzchni magazynowej.

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Gospodarka Przestrzenna oraz studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Przed dołączeniem do Cushman & Wakefield zdobywała swoje doświadczenie w firmie Fabryka Mieszkań Sp. zo.o., gdzie zarządzała portfelem 46 lokalizacji na wynajem.


Skontaktuj się ze mną, jeżeli poszukujesz powierzchni magazynowej na Górnym Śląsku.
Regiony
Po godzinach

Wieczorami lubi obejrzeć dobry film lub serial

Interesuje się sportem, w szczególności siatkówką

Po godzinach lubi się wybrać na wycieczkę po górach

Jak wakacje to tylko ciepłe kraje

Artykuły, których autorem jest Katarzyna Dębska

Katarzyna Dębska
Przeprowadzka z magazynu do magazynu. 5 najczęściej popełnianych błędów

Przeprowadzka do nowego magazynu jest prawdziwym wyzwaniem i wiąże się z wieloma trudnościami logistycznymi oraz organizacyjnymi. Należy znaleźć nowy obiekt, który będzie spełniać wszystkie wymagania, odpowiednio zaplanować cały harmonogram przeprowadzki, a w tym samym czasie dalej utrzymywać ciągłość logistyczną. Ten skomplikowany proces może nieść ze sobą wiele błędów, które łatwo popełnić. W tym artykule postaramy się przedstawić ewentualne trudności, dzięki czemu będziesz w stanie ich uniknąć w przyszłości.

25 kwietnia 2024
Katarzyna Dębska
Co to jest BTS (Built-To-Suit) w magazynowaniu?

Jeśli Twoja firma ma specyficzne potrzeby magazynowe, to gotowe nieruchomości dostępne na rynku mogą się nie sprawdzić. W takiej sytuacji warto skorzystać z inwestycji typu BTS, czyli Built-To-Suit. Na czym dokładnie one polegają, a także jakie mają zalety zarówno z perspektywy najemców, jak i deweloperów? Serdecznie zachęcamy do lektury.

18 września 2023
Katarzyna Dębska
Strefy magazynowe. Jak dokonać podziału?

Niezbędnym elementem prawidłowego wykorzystania magazynu jest dostosowanie przestrzeni do wykonywanej w nim operacji. Aby obiekt logistyczny zapewnił wydajne działania, należy dokonać odpowiedniego podziału na strefy magazynowe.

13 kwietnia 2022
Cushman & Wakefield