Kamil Żach
Kamil Żach

Associate, Key Account Executive

Porozmawiajmy

Kamil Żach

Associate, Key Account Executive


Kamil Żach zajmuje stanowisko Associate i Key Account Executive w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield. Jest odpowiedzialny za współpracę z kluczowymi klientami, koordynując realizację projektów na terenie kraju i regionu CEE.

Kamil posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie negocjacji umów najmu oraz w strukturze „Build to Own”. W swoim portfolio posiada szereg niestandardowych projektów zrealizowanych m.in. dla klientów z branży kurierskiej czy data center.

Przed rozpoczęciem pracy w Cushman & Wakefield przez kilka lat pracował na stanowisku Menadżera ds. Rozwoju Rynku w firmie Stokrotka, gdzie był odpowiedzialny za rozwój sieci na terenie woj. mazowieckiego i łódzkiego.

Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych.


Regiony
Po godzinach

Lubi stare polskie komedie, z których cytaty często wplata do życia codziennego

Relaksuje go nocna przejażdżka autem dookoła miasta najlepiej w towarzystwie głośnej muzyki

Wierny miłośnik kawy i włoskiej kuchni zarówno od strony degustacji, jak i przyrządzania

Wielki fan piłki nożnej, szczególnie Bundesligii i rodzimej ekstraklasy

Artykuły, których autorem jest Kamil Żach

Kamil Żach
DB Schenker: nowy magazyn wypełniony nowoczesną technologią

DB Schenker w swoim nowym magazynie w Rudnej w Czechach integruje procesy logistyczne dostosowane do potrzeb klienta z zaawansowanymi technologiami automatyzacji i robotyzacji. Wprowadzone przez operatora rozwiązania mają na celu optymalizację operacji magazynowych oraz zwiększenie efektywności i jakości łańcucha dostaw.

20 lutego 2024
Kamil Żach
Stokrotka wynajmuje w parku magazynowym Prologis

Sieć sklepów Stokrotka wynajęła ponad 6 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w budynku DC4 w centrum dystrybucyjnym Prologis Park Wrocław III. W poszukiwaniu optymalnej lokalizacji i negocjowaniu warunków najmu firmę reprezentował zespół międzynarodowej agencji doradczej Cushman & Wakefield.

14 grudnia 2023
Kamil Żach
Stokrotka kontynuuje ekspansję i wynajmuje powierzchnię magazynową w Białymstoku

Sieć sklepów Stokrotka wynajęła blisko 6900 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku magazynowym Panattoni Park Białystok II w Choroszczy należącej do spółki Accolade.

17 lipca 2023
Cushman & Wakefield