Jakub Skrok
Jakub Skrok

Menedżer ds. technicznych

Porozmawiajmy

Jakub Skrok

Menedżer ds. technicznych


Jakub zajmuje stanowisko Menedżera ds. Technicznych w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych. Jest odpowiedzialny za wsparcie działu w zakresie technicznym.

Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Panattoni Development Europe Sp. z o.o. jako Predevelopment Manager odpowiedziany za projekty magazynowo-usługowo-produkcyjne na Śląsku. Wcześniej pracował w generalnym wykonawstwie i biurach projektowych przy obiektach przemysłowych.

Jakub jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach (Architektura), a także Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (BIM). Posiada również uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej.

Po godzinach

Pasjonuje go motoryzacja

Miłośnik podróży i odkrywania nowych miejsc

Aktywnie wypoczywa sezonowo na nartach/rowerze

Były muzyk, dla którego muzyka stanowi wielką wartość samą w sobie

Artykuły, których autorem jest Jakub Skrok

Jakub Skrok
Ile kosztuje budowa magazynu?

Nie można mieć żadnych wątpliwości, że magazyny są niezwykle ważną częścią łańcucha dostaw. Dzięki nim możliwe jest przechowywanie i wysyłanie towarów po całym świecie. Niezależnie od przeznaczenia tej nieruchomości, budowa magazynu to kosztowne przedsięwzięcie. O jakich kosztach mowa? Tym tematem zajmiemy się dogłębnie w poniższym artykule.

10 kwietnia 2024
Jakub Skrok
Pierwsze bezemisyjne dostawy ID Logistics dla PepsiCo w Warszawie

ID Logistics zrealizował pierwsze zeroemisyjne dostawy dla PepsiCo Polska. Elektryczne samochody dostarczają już towary do punktów sprzedaży, które zlokalizowane są w ścisłym centrum miasta. Ten krok stanowi ważny etap dla Działu Transportu ID Logistics w budowaniu niskoemisyjnej floty transportowej w Polsce.

05 marca 2024
Cushman & Wakefield