Wrocław

Sky Tower / ul. Gwiazdzista 66, Wroclaw, 53-413

Kluczowe kontakty

Wrocław jest wiodącym ośrodkiem pod względem ekonomicznym, technologicznym i kulturowym oraz jednym z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Dogodna lokalizacja pomiędzy trzema stolicami: Warszawą, Berlinem i Pragą pozwala dojechać samochodem do każdego z tych miast w ciągu zaledwie 4 godzin. Dzięki doskonałej infrastrukturze, nowoczesnym autostradom, nieustannie rozwijającemu się lotnisku i świetnym połączeniom kolejowym, miasto jest perfekcyjnie połączone z całą Europą. 

Biuro Cushman & Wakefield mieści się w najwyższym budynku w Polsce będącym jednym z symboli miasta – Sky Tower. Budynek stanowi swego rodzaju „bramę” centrum miasta i jest zlokalizowany w ramach tzw. „Centrum Południe”, rewitalizowanej obecnie części dzielnicy Krzyki, przy głównej arterii komunikacyjnej tej części miasta – ul. Powstańców Śląskich.

Odległość do wrocławskiego rynku to tylko 2 km, a do węzła komunikacyjnego przy A4 - 6 km.

22na tym piętrze w budynku Sky Tower znajduje się nasze biuro

120(ponad!) mostów i kładek, stąd nazwa "Wenecja Północy"

400(niemal!) wrocławskich krasnali spotkasz na ulicach miasta

5ekspertów Cushman & Wakefield na miejscu

Artykuły z regionu

ECE inwestuje w Dolnośląskiem

ECE wybuduje centrum magazynowe w Kątach Wrocławskich. Inwestycja liczyć będzie 80 000 mkw. nowoczesnej powierzchni logistycznej.

25 października 2022
Grupa BCUBE rozwija się w ramach MLP Wrocław

Do grona najemców MLP we Wrocławiu dołącza firma SPM Poland z grupy BCUBE. Zajmie ok. 15 000 mkw. powierzchni magazynowej.

05 lipca 2022
VMA Polska renegocjowało umowę najmu magazynu i biura we Wrocławiu

VMA Polska sp. z o.o., przedsiębiorstwo dostarczające rozwiązania automatyzacji dla przemysłu, w ramach renegocjacji pozyskało magazyn i biuro o łącznej powierzchni prawie 3800 mkw. w obiekcie Wrocław-Bielany Logistic Centre.

06 maja 2022
Cushman & Wakefield