Magdalena Muszyńska
Magdalena Muszyńska

Negocjator

Porozmawiajmy

Magdalena Muszyńska

Negocjator


Magda jest Negocjatorem w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield. Doradza na rzecz klientów oraz prowadzi nadzór nad projektami realizowanymi w województwie śląskim, opolskim, małopolskim oraz podkarpackim.

Jest odpowiedzialna za wsparcie firmy w procesie wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych, oraz za czynne poszukiwanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi klientami, najemcami oraz deweloperami. Karierę rozpoczęła w firmie Maxon Nieruchomości w dziale Magazyny.

Magda jest absolwentką kierunku Architektura Krajobrazu w Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. 


Skontaktuj się ze mną, jeżeli poszukujesz powierzchni magazynowej na Górnym Śląsku, Krakowie i Rzeszowie.
Regiony
Po godzinach

Spotkania ze znajomymi i rodziną

Układanie puzzli

Przebywanie w naturze

Podróżowanie - najchętniej do Lizbony

Artykuły, których autorem jest Magdalena Muszyńska

Magdalena Muszyńska
CTP rusza z budową pierwszego magazynu na Podkarpaciu

Deweloper CTP rozpoczyna realizację swojego pierwszego kompleksu produkcyjno-logistycznego w regionie. W ramach CTPark Rzeszów powstaną dwa budynki o łącznej powierzchni prawie 50 tys mkw. Oddanie do użytkowania pierwszej fazy tego projektu zaplanowano na trzeci kwartał bieżącego roku.

14 marca 2024
Magdalena Muszyńska
Elektryczne ciężarówki na trasach międzynarodowych z DACHSER

Firma DACHSER po raz pierwszy wykorzystuje w pełni elektryczną ciężarówkę do transportu transgranicznego. Ciężarówka eActros marki Mercedes-Benz będzie pokonywać pięć razy w tygodniu trasę w obie strony z centrum logistycznego w Hof w Niemczech do oddalonego o około 200 kilometrów oddziału w Kladnie koło Pragi.

15 lutego 2024
Magdalena Muszyńska
Strategia ESG: co to jest oraz co powinna uwzględniać?

Celem współcześnie działających przedsiębiorstw jest już nie tylko generowanie zysków. Dla interesariuszy coraz ważniejsze stają się bowiem obszary pozafinansowe dotyczące m.in. większej dbałości o kwestie środowiskowe. Szczególne zainteresowanie w ostatnich latach budzi w tym kontekście strategia ESG, według której swoje działania planuje coraz więcej firm. Sprawdźmy, czym dokładnie jest ta koncepcja i co powinna uwzględniać.

27 listopada 2023
Cushman & Wakefield