Konrad Jacewicz
Konrad Jacewicz

Associate

Porozmawiajmy

Konrad Jacewicz

Associate


Konrad pracuje na stanowisku Associate w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield.

Jest odpowiedzialny za wynajem powierzchni przemysłowych, utrzymywanie kontaktów z deweloperami i najemcami, doradztwo na rzecz klientów oraz nadzór nad projektami prowadzonymi w Polsce Południowej. Jego kompetencje obejmują szeroki zakres obowiązków, takich jak koordynacja przygotowania specyfikacji technicznej, współpraca z klientami w celu opracowania procesów produkcyjnych w przyszłych budynkach, koordynacja przetargów na budynki dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz prowadzenie negocjacji w zakresie aspektów komercyjno-technicznych między deweloperem a najemcą.

Konrad zdobywał doświadczenie zawodowe m.in. w MLP Group S.A. jako Development Manager odpowiedzialny za powierzchnie magazynowe w Poznaniu oraz Wrocławiu. Wcześniej, w Cushman & Wakefield zajmował się rynkami Dolnego i Górnego Śląska, natomiast agencji nieruchomości Maxon było odpowiedzialny za rynek Warszawy i okolic. 

Obecnie, wraz ze swoim Zespołem odpowiedzialnym za Polskę Południową, Konrad pełni rolę kluczowego specjalisty w Cushman & Wakefield, odpowiedzialnego za region Opola, Górnego Śląska, Krakowa i Rzeszowa. Wspólnie pracują nad dostarczaniem wysokiej jakości usług dla klientów w tych obszarach.


Skontaktuj się ze mną, jeżeli poszukujesz powierzchni na Górnym Śląsku, w Opolu, Krakowie lub Rzeszowie
Regiony
Po godzinach

Miłośnik regionów subpolarnych

Zapalony rowerzysta, nurek i narciarz

Fan piwa w każdej formie

Majsterkowicz

Artykuły, których autorem jest Konrad Jacewicz

Konrad Jacewicz
Nowa inwestycja Accolade na Górnym Śląsku

Accolade skupia swoje zaangażowanie na Górnym Śląsku, inwestując w nowy, park przemysłowy w Rudzie Śląskiej. Ta inicjatywa stanowi ważny krok w kierunku rozwoju regionu, tworzenia nowych miejsc pracy i zwiększenia atrakcyjności Górnego Śląska dla przedsiębiorców.

21 września 2023
Konrad Jacewicz
P3 Logistic Parks przejmując nieruchomości Segro debiutuje na brytyjskim rynku

P3 Logistic Parks ogłosił swoje wejście na brytyjski rynek nieruchomości przemysłowych i logistycznych poprzez przejęcie dwóch aktywów od firmy Segro.

04 sierpnia 2023
Konrad Jacewicz
REDKOM Development realizuje nowy projekt w Chrząstowicach

REDKOM Development, ogłosił swoją najnowszą inwestycję w województwie opolskim. Firma planuje realizację obiektu przemysłowo-magazynowego o nazwie "Logistic Park Opole" w Chrząstowicach.

06 lipca 2023
Cushman & Wakefield