Artur Charkiewicz
Artur Charkiewicz

Starszy Negocjator

Porozmawiajmy

Artur Charkiewicz

Starszy Negocjator


Artur Charkiewicz zajmuje stanowisko Starszego Negocjatora w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield.

Odpowiedzialny jest za wynajem powierzchni magazynowych i przemysłowych, a także utrzymywanie kontaktów z deweloperami i najemcami.

Artur dotychczasowe doświadczenie zdobywał zarówno w obsłudze klientów logistycznych, jak również z branży spożywczej, czy też produkcyjnej. Doradzał w transakcjach najmu na rynku powierzchni magazynowych na terenie Warszawy i okolic.


Skontaktuj się ze mną, jeżeli poszukujesz powierzchni magazynowej lub terenów inwestycyjnych w Warszawie i okolicach
Regiony
Po godzinach

Zainteresowanie ciekawostkami o astronomii, ekonomii, geopolityce

Lubię podróże i poznawanie innych kultur

W pracy lubię upraszczać skomplikowane

Aktywny wypoczynek po pracy 

Artykuły, których autorem jest Artur Charkiewicz

Artur Charkiewicz
GLP Warsaw VI Logistics Centre: nowa inwestycja stawia na energooszczędność

GLP rozpoczęła budowę centrum magazynowego w Starym Koniku, położonym bezpośrednio przy wschodniej granicy Warszawy. Obiekt o powierzchni około 37 tys. mkw. zostanie wyposażony w innowacyjne rozwiązania, które przełożą się na istotne zmniejszenie emisji CO2 podczas eksploatacji budynku. GLP Warsaw VI Logistics Centre stanie się najbardziej energooszczędnym budynkiem w portfolio GLP w Polsce.

08 lutego 2024
Artur Charkiewicz
DIMAX Int. Poland przeprowadza siedzibę do Panattoni Park Pruszków V

Firma DIMAX Int. Poland, specjalizująca się, jako wyłączny importer i przedstawiciel niemieckiej marki Könner & Söhnen w dziedzinie agregatów prądotwórczych oraz maszyn ogrodowych, przeprowadza swoją siedzibę do nowego centrum dystrybucyjnego, Panattoni Park Pruszków V (Ulma). Cała inwestycja obejmuje 3 400 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i biurowej, a to oznacza, że zajmuje ostatni dostępny moduł w tej podwarszawskiej lokalizacji.

26 września 2023
Artur Charkiewicz
Które z rozwiązań jest lepsze: BTS czy BTO?

Odpowiedni, dopasowany do potrzeb magazyn to jeden z elementów sukcesu na współczesnym, bardzo konkurencyjnym rynku. To temat szczególnie nam bliski, dlatego w tym artykule zastanowimy się, co może być lepsze, czyli magazyny BTS czy BTO, od czego to zależy oraz jakie czynniki wziąć pod uwagę przy wyborze. Serdecznie zachęcamy do lektury.

25 września 2023
Cushman & Wakefield