Podstawowe wskaźniki rynkowe

Zasoby
99 tys. mkw.
Wskaźnik pustostanów
0%
W budowie
0 tys. mkw.
Czynsze bazowe
4,30 - 4,50 EUR

Magazyny do wynajęcia w Bydgoszczy

Magazyny do wynajęcia w Białymstoku

Białystok, liczący ok. 300 tysięcy mieszkańców, jest największym miastem północno-wschodniej Polski i stolicą województwa podlaskiego. Na magazynowej mapie Polski Białystok jest najmłodszą lokalizacją dla nowoczesnych powierzchni magazynowych klasy A.

Stolica Podlasia to ponadregionalny ośrodek akademicki i naukowy, będący gwarancją stabilnej i wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Obecnie w Białymstoku funkcjonuje 15 wyższych uczelni, na których studiuje ponad 30 tys. studentów - komentuje Renata Krzyżanowska.

Podlasie - magnes dla biznesu

Białystok przyciąga uwagę najemców. Rynek ten jest wysoce obiecującą perspektywą dla biznesu, równiez z uwagi na fakt, że stolica regionu to miasto licznych uczelni. Najemcy z większą pewnością i przekonaniem będą decydować się na tą lokalizację. Najwyraźniej aktywność tą można będzie dostrzec w realizowanym rozwoju infrastruktury drogowej, mającej znaczenie lokalne i tranzytowe. Przez miasto planowany jest przebieg trasy kolejowej Rail Baltica, stanowiącej element transeuropejskiego korytarza transportowego, łączącego Warszawę, Kowno, Rygę, Tallinn i Helsinki, oraz drogowego szlaku Via Carpatia, pokrywającego się na Podlasiu częściowo z drogami S19 i S8 - będącego w przyszłości arterią pomiędzy krajami Europy Południowej a Skandynawią.

Via Carpatia to trasa, która przyczyni się do poprawienia wizerunku wschodniej Polski i zwiększenia liczby inwestycji, w szczególności z branży logistyczno-magazynowej - dodaje.


Populacja

Wynagrodzenie

Artykuły z regionu

Drugi park Accolade gotowy i w pełni zajęty

Accolade oddaje do użytku park w Choroszczy. Accolade w tym regionie obecnie posiada obiekty o łącznej powierzchni około 80 000 mkw.

03 sierpnia 2023
Stokrotka kontynuuje ekspansję i wynajmuje powierzchnię magazynową w Białymstoku

Sieć sklepów Stokrotka wynajęła blisko 6900 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku magazynowym Panattoni Park Białystok II w Choroszczy należącej do spółki Accolade.

17 lipca 2023
Powstanie Panattoni Park Białystok II

Panattoni Europe zapowiada kolejny park magazynowy na Podlasiu. Panattoni Park Białystok II będzie miał 35 000 mkw. i powstanie jeszcze w 2020 roku.

22 stycznia 2020
Cushman & Wakefield