Magazyn, jako inwestycja: Otwórz drzwi do pasywnego dochodu

18 października 2023

Magazyn, jako inwestycja: Otwórz drzwi do pasywnego dochodu

Spis treści

Inwestorzy często lokują swoje środki poprzez zakup gotowego obiektu z podpisaną umową najmu z jednym lub z kilkoma najemcami. Magazyny, mimo że często są niedoceniane, stanowią niezwykle atrakcyjną opcję inwestycyjną, która może przynieść stabilny pasywny dochód. W tym artykule przyjrzymy przedstawię Państwu właśnie jeden z takich obiektów.

Stabilny dochód z wynajmu

Jednym z głównych powodów, dla których magazyny są atrakcyjnymi inwestycjami, jest zdolność do generowania stabilnego dochodu z wynajmu. Wystawiona na sprzedaż obiekt w Mielcu to w pełni uzbrojona hala przemysłowa znajduje się w strefie przemysłowej Mielca w południowo-wschodniej Polsce. Oprócz powierzchni produkcyjnej obiekt obejmuje również część biurową i magazynową. Inwestycja z Yieldem na poziomie 12,27%, z długoletnim najmem. 

Parametry hali i jej otoczenia

Hala produkcyjno-magazynowa ma powierzchnię 7760 m² i wysokość 8,85 m. Powierzchnia biurowa wynosi 2330 m². Szczególną cechą jest utwardzony plac o powierzchni 2200 m², który oferuje możliwości parkowania, manewrowania, przechowywania i ekspansji. Hala wykorzystywana jest do montażu kabli na zlecenie międzynarodowych firm motoryzacyjnych. Nieruchomość pozwala jednak na wiele innych zastosowań.

Lokalizacja

Mielec położony jest w południowo-wschodniej Polsce, około 75 kilometrów na północny zachód od stolicy regionu Rzeszowa i 130 kilometrów od Krakowa. Liczące około 60 000 mieszkańców miasto średniej wielkości jest jednym z największych miast na Podkarpaciu. Jako miasto przemysłowe, Mielec jest znany ze swojej specjalnej strefy ekonomicznej i tradycji przemysłu lotniczego, który jest częścią klastra "Dolina Lotnicza" w południowo-wschodniej Polsce. Amerykańska firma lotnicza Lockheed Martin posiada w Mielcu zakład zatrudniający ponad 1500 pracowników.

Klucz do sukcesu

Podsumowując, inwestycja w magazyn może przynieść stabilny pasywny dochód i wzrost wartości nieruchomości. Zrozumienie rynku i dokładne rozważenie kluczowych aspektów, takich jak lokalizacja i rodzaj magazynu, czy najemcy to klucz do sukcesu. Wyżej opisany magazyn ma wszystkie te kluczowe cechy. Otwórz drzwi do pasywnego dochodu i rozważ Magazyn w Mielcu, jako wartościową opcję inwestycyjną.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Nowa fabryka dla Knorr-Bremse w Rzeszowie: Inwestycja na miarę globalnego przemysłu

Panattoni właśnie ukończył budowę zakładu produkcyjno-usługowego dla Knorr-Bremse, producenta układów hamulcowych dla pojazdów szynowych i użytkowych. Ta nowa inwestycja przewiduje zatrudnienie co najmniej 400 pracowników i obsługę wielu europejskich rynków.

31 października 2023
DSV Road dołącza do najemców LCube Rzeszów Airport

Firma DSV – Global Transport and Logistics została nowym najemcą w LCube Rzeszów Airport wynajmując 2 500 mkw. i 360 mkw. na biura.

09 października 2023
Logistic Park Rzeszów pierwszą inwestycją LCube pod Rzeszowem

LCube wynajął cały pierwszy etap przestrzeni magazynowo-produkcyjnej w swojej inwestycji w Podkarpackiem - Logistic Park Rzeszów.

10 grudnia 2021
Cushman & Wakefield