LS Logistics przedłuża się w Nadarzynie u SEGRO

13 lipca 2022

LS Logistics przedłuża się w Nadarzynie u SEGRO
Logistyk przedłuzył umowę i powiększył wynajmowany magazyn w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. Najemca zajmuje teraz prawie 17 600 mkw.

LS Logistics kontynuuje współpracę z SEGRO i przedłuża najem w Nadarzynie. Logistyk dobrał 2 700 mkw. powierzchni magazynowej, powiekszając swoją przestrzeń do prawie 17 600 mkw. Firma jest najemcą w tym parku już od pięciu lat.

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, co potwierdza przedłużenie współpracy z LS Logistics. Centralne położenie i bliskość węzłów komunikacyjnych naszego magazynu w Nadarzynie sprzyjają naszemu klientowi w rozwijaniu biznesu dla sektorów e-commerce i OZE. Jakość obsługi, którą oferujemy spełnia najwyższe wymagania niezwykle konkurencyjnej i wymagającej branży handlu internetowego – mówi Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

Magazyny w okolicy Warszawy

SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn to inwestycja centrum logistycznego połozonego 5 km na południe od Warszawy. Park zlokalizowany jest tuż przy drodze krajowej nr 8 na działce o powierzchni 32-ha.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Jak przygotować magazyn pod działalność farmaceutyczną?

Sposób przechowywania produktów farmaceutycznych, odpowiedni podział stref magazynowych, zabezpieczenie łańcucha dostaw – to tylko kilka z kluczowych elementów, które należy wziąć pod uwagę podczas przygotowywania powierzchni magazynowej dla firmy farmaceutycznej.

20 stycznia 2023
Amway w MLP Pruszków II

Access Business Group International Polska, przeprowadza się do centrum logistycznego MLP Pruszków II. Do nowego obiektu przeniesie się w połowie maja 2023 r.

13 października 2022
Hillwood inwestuje w Łowiczu

Hillwood, rozpoczął budowę nowego parku logistycznego Hillwood Łowicz Południe. Inwestycja zostanie ukończona w pierwszym kwartale przyszłego roku, a pierwszym najemcą będzie sieć Dealz.

06 maja 2022
Cushman & Wakefield