Hillwood inwestuje w Łowiczu

06 maja 2022

Hillwood inwestuje w Łowiczu

Spis treści

Hillwood, rozpoczął budowę nowego parku logistycznego Hillwood Łowicz Południe. Inwestycja zostanie ukończona w pierwszym kwartale przyszłego roku, a pierwszym najemcą będzie sieć Dealz.

47 700 mkw. powierzchni magazynowej, biurowej i socjalnej wynajął Dealz w Hillwood Łowicz Południe. Magazyn będzie wykorzystywany, jako centrum dystrybucyjne dla polskiej sieci sklepów Dealz.

Hillwood Łowicz Południe to obiekt zlokalizowany w Łyszkowicach, około kilometra od wjazdu na autostradę A2. Dzięki tej lokalizacji Warehouse Park jest doskonale skomunikowany z Warszawą i Berlinem. W dwóch budynkach w parku, powstanie łącznie ponad 108 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowej.

Polska Centralna to trzeci największy rynek magazynowy w kraju, o strategicznym położeniu oraz dostępności autostrad i dróg ekspresowych, stąd też duże zainteresowanie firm tą lokalizacją – mówi Wojciech Dachniewski, Business Development Director w Hillwood Polska.

Inwestycje pod Warszawą 

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów - część grupy Pepco. Obecnie sieć działa w ponad 130 lokalizacjach handlowych, oferując ponad 3000 produktów znanych marek. W Dealz można zaopatrzyć się w artykuły spożywcze, apteczne, do majsterkowania, zabawki, narzędzia i inne.

 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Największa w Polsce hala z drewnianą konstrukcją dachu powstaje pod Warszawą

W miejscowości Stary Konik, tuż przy wschodniej granicy Warszawy, trwają prace budowlane nad GLP Warsaw VI Logistics Centre. Projekt wyróżnia się zastosowaniem niestandardowych rozwiązań, które mają istotny wpływ na ograniczenie śladu węglowego. Generealnym wykonawcą jest CFE Polska, a planowane zakończenie budowy przewidziane jest na III kwartał 2024 roku.

08 maja 2024
Hillwood rusza z nową inwestycją pod Warszawą

Hillwood Polska zbuduje nowoczesny park logistyczny w Grodzisku Mazowieckim. Nowa inwestycja powstanie zaledwie 15 minut drogi od centrum Warszawy i będzie składać się z dwóch hal magazynowych o łącznej powierzchni prawie 88 tys mkw. Pierwsza hala o powierzchni ponad 50 tys mkw ma zostać oddana do użytku w połowie lutego przyszłego roku.

02 kwietnia 2024
CTPark Warsaw South: nowe hale produkcyjno-magazynowe gotowe do użytku

Deweloper CTP ukończył budowę dwóch kolejnych budynków w ramach kompleksu CTPark Warsaw South, powiększając stołeczny rynek magazynowy o ponad 67 000 mkw. W rezultacie kompleks przemysłowo-logistyczny w podwarszawskim Mszczonowie jest teraz prawie gotowy w 90%.

22 lutego 2024
Cushman & Wakefield