Hillwood inwestuje w Łowiczu

06 maja 2022

Hillwood, rozpoczął budowę nowego parku logistycznego Hillwood Łowicz Południe. Inwestycja zostanie ukończona w pierwszym kwartale przyszłego roku, a pierwszym najemcą będzie sieć Dealz.

47 700 mkw. powierzchni magazynowej, biurowej i socjalnej wynajął Dealz w Hillwood Łowicz Południe. Magazyn będzie wykorzystywany, jako centrum dystrybucyjne dla polskiej sieci sklepów Dealz.

Hillwood Łowicz Południe to obiekt zlokalizowany w Łyszkowicach, około kilometra od wjazdu na autostradę A2. Dzięki tej lokalizacji Warehouse Park jest doskonale skomunikowany z Warszawą i Berlinem. W dwóch budynkach w parku, powstanie łącznie ponad 108 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowej.

Polska Centralna to trzeci największy rynek magazynowy w kraju, o strategicznym położeniu oraz dostępności autostrad i dróg ekspresowych, stąd też duże zainteresowanie firm tą lokalizacją – mówi Wojciech Dachniewski, Business Development Director w Hillwood Polska.

Inwestycje pod Warszawą 

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów - część grupy Pepco. Obecnie sieć działa w ponad 130 lokalizacjach handlowych, oferując ponad 3000 produktów znanych marek. W Dealz można zaopatrzyć się w artykuły spożywcze, apteczne, do majsterkowania, zabawki, narzędzia i inne.

 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

LS Logistics przedłuża się w Nadarzynie u SEGRO

Logistyk przedłuzył umowę i powiększył wynajmowany magazyn w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. Najemca zajmuje teraz prawie 17 600 mkw.

13 lipca 2022
Savpol nowym najemcą MLP Pruszków I

Pruszkowski park logistyczny MLP Group zdobył nowego najemcę. Savpol zajmie niecałe 3 000 mkw. powierzchni magazynowej.

06 maja 2022
Do Panattoni Park Warsaw North II wprowadza się logistyk

W parku Panattoni pod Radzyminem przestrzeń wynajęła spółka Arteria Logistics. Logistyk zajął 7 400 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej.

27 kwietnia 2022
Cushman & Wakefield