Hillwood inwestuje w Łowiczu

06 maja 2022

Hillwood inwestuje w Łowiczu

Spis treści

Hillwood, rozpoczął budowę nowego parku logistycznego Hillwood Łowicz Południe. Inwestycja zostanie ukończona w pierwszym kwartale przyszłego roku, a pierwszym najemcą będzie sieć Dealz.

47 700 mkw. powierzchni magazynowej, biurowej i socjalnej wynajął Dealz w Hillwood Łowicz Południe. Magazyn będzie wykorzystywany, jako centrum dystrybucyjne dla polskiej sieci sklepów Dealz.

Hillwood Łowicz Południe to obiekt zlokalizowany w Łyszkowicach, około kilometra od wjazdu na autostradę A2. Dzięki tej lokalizacji Warehouse Park jest doskonale skomunikowany z Warszawą i Berlinem. W dwóch budynkach w parku, powstanie łącznie ponad 108 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowej.

Polska Centralna to trzeci największy rynek magazynowy w kraju, o strategicznym położeniu oraz dostępności autostrad i dróg ekspresowych, stąd też duże zainteresowanie firm tą lokalizacją – mówi Wojciech Dachniewski, Business Development Director w Hillwood Polska.

Inwestycje pod Warszawą 

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów - część grupy Pepco. Obecnie sieć działa w ponad 130 lokalizacjach handlowych, oferując ponad 3000 produktów znanych marek. W Dealz można zaopatrzyć się w artykuły spożywcze, apteczne, do majsterkowania, zabawki, narzędzia i inne.

 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

CTPark Warsaw South: nowe hale produkcyjno-magazynowe gotowe do użytku

Deweloper CTP ukończył budowę dwóch kolejnych budynków w ramach kompleksu CTPark Warsaw South, powiększając stołeczny rynek magazynowy o ponad 67 000 mkw. W rezultacie kompleks przemysłowo-logistyczny w podwarszawskim Mszczonowie jest teraz prawie gotowy w 90%.

22 lutego 2024
GLP Warsaw VI Logistics Centre: nowa inwestycja stawia na energooszczędność

GLP rozpoczęła budowę centrum magazynowego w Starym Koniku, położonym bezpośrednio przy wschodniej granicy Warszawy. Obiekt o powierzchni około 37 tys. mkw. zostanie wyposażony w innowacyjne rozwiązania, które przełożą się na istotne zmniejszenie emisji CO2 podczas eksploatacji budynku. GLP Warsaw VI Logistics Centre stanie się najbardziej energooszczędnym budynkiem w portfolio GLP w Polsce.

08 lutego 2024
GLP poszerza portfolio w okolicach Warszawy

GLP nabyła centrum magazynowe o powierzchni 37,6 tys. mkw. w Jankach pod Warszawą. Od tej chwili nieruchomość funkcjonuje pod nazwą GLP Warsaw VII Logistics Centre.

16 stycznia 2024
Cushman & Wakefield