Hillwood inwestuje w Łowiczu

06 maja 2022

Hillwood inwestuje w Łowiczu
Hillwood, rozpoczął budowę nowego parku logistycznego Hillwood Łowicz Południe. Inwestycja zostanie ukończona w pierwszym kwartale przyszłego roku, a pierwszym najemcą będzie sieć Dealz.

47 700 mkw. powierzchni magazynowej, biurowej i socjalnej wynajął Dealz w Hillwood Łowicz Południe. Magazyn będzie wykorzystywany, jako centrum dystrybucyjne dla polskiej sieci sklepów Dealz.

Hillwood Łowicz Południe to obiekt zlokalizowany w Łyszkowicach, około kilometra od wjazdu na autostradę A2. Dzięki tej lokalizacji Warehouse Park jest doskonale skomunikowany z Warszawą i Berlinem. W dwóch budynkach w parku, powstanie łącznie ponad 108 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowej.

Polska Centralna to trzeci największy rynek magazynowy w kraju, o strategicznym położeniu oraz dostępności autostrad i dróg ekspresowych, stąd też duże zainteresowanie firm tą lokalizacją – mówi Wojciech Dachniewski, Business Development Director w Hillwood Polska.

Inwestycje pod Warszawą 

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów - część grupy Pepco. Obecnie sieć działa w ponad 130 lokalizacjach handlowych, oferując ponad 3000 produktów znanych marek. W Dealz można zaopatrzyć się w artykuły spożywcze, apteczne, do majsterkowania, zabawki, narzędzia i inne.

 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

DIMAX Int. Poland przeprowadza siedzibę do Panattoni Park Pruszków V

Firma DIMAX Int. Poland, specjalizująca się, jako wyłączny importer i przedstawiciel niemieckiej marki Könner & Söhnen w dziedzinie agregatów prądotwórczych oraz maszyn ogrodowych, przeprowadza swoją siedzibę do nowego centrum dystrybucyjnego, Panattoni Park Pruszków V (Ulma). Cała inwestycja obejmuje 3 400 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i biurowej, a to oznacza, że zajmuje ostatni dostępny moduł w tej podwarszawskiej lokalizacji.

26 września 2023
Nowy park magazynowy w Mszczonowie zatwierdzony

Kolejny kamień milowy w katalogu inwestycji LCube już wkrótce stanie się rzeczywistością. LCube, otrzymał zielone światło na budowę nowego parku przemysłowo-magazynowego w Mszczonowie.

30 sierpnia 2023
Frigo Logistics rozszerza sieć dystrybucji w Nowym Dworze

Trwa budowa nowego kompleksu magazynowego dla Frigo Logistics w Nowym Dworze Mazowieckim.

20 lipca 2023
Cushman & Wakefield