Savpol nowym najemcą MLP Pruszków I

06 maja 2022

Savpol nowym najemcą MLP Pruszków I

Spis treści

Pruszkowski park logistyczny MLP Group zdobył nowego najemcę. Savpol zajmie niecałe 3 000 mkw. powierzchni magazynowej.

Do MLP Pruszków I wprowadzi się Savpol - spółka świadcząca usługi dla branży piekarniczej, cukierniczej, lodziarni oraz sektora horeca. Zajmie prawie 3 000 mkw. powierzchni magazynowej, z czego 2 600 mkw. przeznaczone będzie na magazyn, a pozostałe 400 mkw. będzie miało funkcję biurowo-socjalną. Budynek zostanie przekazany najemcy w drugim kwartale bieżącego roku.

Niewątpliwym atutem parku jest jego lokalizacja, która sprawia, że jeżeli tylko pojawia się wolny moduł prawie natychmiast zostaje wynajęty. Sukcesywnie wprowadzamy tu innowacyjne eko-rozwiązania m.in. instalację fotowoltaiczną, punkt ładowania samochodów elektrycznych, stację wynajmu rowerów miejskich oraz domki dla owadów. Dbamy nie tylko o komfort pracy użytkowników naszych obiektów ale także o środowisko naturalne – powiedziała Agnieszka Góźdź, Dyrektor Sprzedaży w MLP Group S.A.

Magazyny w okolicach Warszawy

MLP Purszków I to nowoczesne centrum logistyczne, które liczy prawie 170 000 mkw. powierzchni. Obecnie wszystkie budynki parku są w trakcie certyfikacji BREEAM i pod koniec lipca uzyskają poziom "Good" i "Very Good".

Inwestycja zlokalizowana jest niecałe 20 km od Warszawy. Posiada doskonałe połączenie z trasami szybkiego ruchu, w tym z autostradą A2.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

DIMAX Int. Poland przeprowadza siedzibę do Panattoni Park Pruszków V

Firma DIMAX Int. Poland, specjalizująca się, jako wyłączny importer i przedstawiciel niemieckiej marki Könner & Söhnen w dziedzinie agregatów prądotwórczych oraz maszyn ogrodowych, przeprowadza swoją siedzibę do nowego centrum dystrybucyjnego, Panattoni Park Pruszków V (Ulma). Cała inwestycja obejmuje 3 400 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i biurowej, a to oznacza, że zajmuje ostatni dostępny moduł w tej podwarszawskiej lokalizacji.

26 września 2023
Nowy park magazynowy w Mszczonowie zatwierdzony

Kolejny kamień milowy w katalogu inwestycji LCube już wkrótce stanie się rzeczywistością. LCube, otrzymał zielone światło na budowę nowego parku przemysłowo-magazynowego w Mszczonowie.

30 sierpnia 2023
Frigo Logistics rozszerza sieć dystrybucji w Nowym Dworze

Trwa budowa nowego kompleksu magazynowego dla Frigo Logistics w Nowym Dworze Mazowieckim.

20 lipca 2023
Cushman & Wakefield