Savpol nowym najemcą MLP Pruszków I

06 maja 2022

Savpol nowym najemcą MLP Pruszków I
Pruszkowski park logistyczny MLP Group zdobył nowego najemcę. Savpol zajmie niecałe 3 000 mkw. powierzchni magazynowej.

Do MLP Pruszków I wprowadzi się Savpol - spółka świadcząca usługi dla branży piekarniczej, cukierniczej, lodziarni oraz sektora horeca. Zajmie prawie 3 000 mkw. powierzchni magazynowej, z czego 2 600 mkw. przeznaczone będzie na magazyn, a pozostałe 400 mkw. będzie miało funkcję biurowo-socjalną. Budynek zostanie przekazany najemcy w drugim kwartale bieżącego roku.

Niewątpliwym atutem parku jest jego lokalizacja, która sprawia, że jeżeli tylko pojawia się wolny moduł prawie natychmiast zostaje wynajęty. Sukcesywnie wprowadzamy tu innowacyjne eko-rozwiązania m.in. instalację fotowoltaiczną, punkt ładowania samochodów elektrycznych, stację wynajmu rowerów miejskich oraz domki dla owadów. Dbamy nie tylko o komfort pracy użytkowników naszych obiektów ale także o środowisko naturalne – powiedziała Agnieszka Góźdź, Dyrektor Sprzedaży w MLP Group S.A.

Magazyny w okolicach Warszawy

MLP Purszków I to nowoczesne centrum logistyczne, które liczy prawie 170 000 mkw. powierzchni. Obecnie wszystkie budynki parku są w trakcie certyfikacji BREEAM i pod koniec lipca uzyskają poziom "Good" i "Very Good".

Inwestycja zlokalizowana jest niecałe 20 km od Warszawy. Posiada doskonałe połączenie z trasami szybkiego ruchu, w tym z autostradą A2.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Jak przygotować magazyn pod działalność farmaceutyczną?

Sposób przechowywania produktów farmaceutycznych, odpowiedni podział stref magazynowych, zabezpieczenie łańcucha dostaw – to tylko kilka z kluczowych elementów, które należy wziąć pod uwagę podczas przygotowywania powierzchni magazynowej dla firmy farmaceutycznej.

20 stycznia 2023
Amway w MLP Pruszków II

Access Business Group International Polska, przeprowadza się do centrum logistycznego MLP Pruszków II. Do nowego obiektu przeniesie się w połowie maja 2023 r.

13 października 2022
LS Logistics przedłuża się w Nadarzynie u SEGRO

Logistyk przedłuzył umowę i powiększył wynajmowany magazyn w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. Najemca zajmuje teraz prawie 17 600 mkw.

13 lipca 2022
Cushman & Wakefield