Do Panattoni Park Warsaw North II wprowadza się logistyk

27 kwietnia 2022

W parku Panattoni pod Radzyminem przestrzeń wynajęła spółka Arteria Logistics. Logistyk zajął 7 400 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej.

Arteria Logistics, spółka zajmująca się rozwiązaniami logistycznymi, podpisała umowę najmu z Panattoni w ramach ich inwestycji w okolicy Radzymina. Firma wynajęła 7 400 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

Magazyny w okolicach Warszawy

Panattoni Park Warsaw North II to inwestycja parku magazynowego w sąsiedztwie węzła trasy ekspresowej S8 "Radzymin Południe". Składa się z trzech nowoczesnych hal certyfikowanych w systemie BREEAM na poziomie "Very Good". Zastosowane zostały w nich proekologiczne i energooszczędne rozwiązania.

Centrum logistyczne to idealne miejsce do obsługi warszawskiego rynku. Lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie z centrum stolicy oraz z Białymstokiem.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

LS Logistics przedłuża się w Nadarzynie u SEGRO

Logistyk przedłuzył umowę i powiększył wynajmowany magazyn w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. Najemca zajmuje teraz prawie 17 600 mkw.

13 lipca 2022
Hillwood inwestuje w Łowiczu

Hillwood, rozpoczął budowę nowego parku logistycznego Hillwood Łowicz Południe. Inwestycja zostanie ukończona w pierwszym kwartale przyszłego roku, a pierwszym najemcą będzie sieć Dealz.

06 maja 2022
Savpol nowym najemcą MLP Pruszków I

Pruszkowski park logistyczny MLP Group zdobył nowego najemcę. Savpol zajmie niecałe 3 000 mkw. powierzchni magazynowej.

06 maja 2022
Cushman & Wakefield