Do Panattoni Park Warsaw North II wprowadza się logistyk

27 kwietnia 2022

Do Panattoni Park Warsaw North II wprowadza się logistyk

Spis treści

W parku Panattoni pod Radzyminem przestrzeń wynajęła spółka Arteria Logistics. Logistyk zajął 7 400 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej.

Arteria Logistics, spółka zajmująca się rozwiązaniami logistycznymi, podpisała umowę najmu z Panattoni w ramach ich inwestycji w okolicy Radzymina. Firma wynajęła 7 400 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

Magazyny w okolicach Warszawy

Panattoni Park Warsaw North II to inwestycja parku magazynowego w sąsiedztwie węzła trasy ekspresowej S8 "Radzymin Południe". Składa się z trzech nowoczesnych hal certyfikowanych w systemie BREEAM na poziomie "Very Good". Zastosowane zostały w nich proekologiczne i energooszczędne rozwiązania.

Centrum logistyczne to idealne miejsce do obsługi warszawskiego rynku. Lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie z centrum stolicy oraz z Białymstokiem.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Największa w Polsce hala z drewnianą konstrukcją dachu powstaje pod Warszawą

W miejscowości Stary Konik, tuż przy wschodniej granicy Warszawy, trwają prace budowlane nad GLP Warsaw VI Logistics Centre. Projekt wyróżnia się zastosowaniem niestandardowych rozwiązań, które mają istotny wpływ na ograniczenie śladu węglowego. Generealnym wykonawcą jest CFE Polska, a planowane zakończenie budowy przewidziane jest na III kwartał 2024 roku.

08 maja 2024
Hillwood rusza z nową inwestycją pod Warszawą

Hillwood Polska zbuduje nowoczesny park logistyczny w Grodzisku Mazowieckim. Nowa inwestycja powstanie zaledwie 15 minut drogi od centrum Warszawy i będzie składać się z dwóch hal magazynowych o łącznej powierzchni prawie 88 tys mkw. Pierwsza hala o powierzchni ponad 50 tys mkw ma zostać oddana do użytku w połowie lutego przyszłego roku.

02 kwietnia 2024
CTPark Warsaw South: nowe hale produkcyjno-magazynowe gotowe do użytku

Deweloper CTP ukończył budowę dwóch kolejnych budynków w ramach kompleksu CTPark Warsaw South, powiększając stołeczny rynek magazynowy o ponad 67 000 mkw. W rezultacie kompleks przemysłowo-logistyczny w podwarszawskim Mszczonowie jest teraz prawie gotowy w 90%.

22 lutego 2024
Cushman & Wakefield