Do Panattoni Park Warsaw North II wprowadza się logistyk

27 kwietnia 2022

Do Panattoni Park Warsaw North II wprowadza się logistyk
W parku Panattoni pod Radzyminem przestrzeń wynajęła spółka Arteria Logistics. Logistyk zajął 7 400 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej.

Arteria Logistics, spółka zajmująca się rozwiązaniami logistycznymi, podpisała umowę najmu z Panattoni w ramach ich inwestycji w okolicy Radzymina. Firma wynajęła 7 400 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

Magazyny w okolicach Warszawy

Panattoni Park Warsaw North II to inwestycja parku magazynowego w sąsiedztwie węzła trasy ekspresowej S8 "Radzymin Południe". Składa się z trzech nowoczesnych hal certyfikowanych w systemie BREEAM na poziomie "Very Good". Zastosowane zostały w nich proekologiczne i energooszczędne rozwiązania.

Centrum logistyczne to idealne miejsce do obsługi warszawskiego rynku. Lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie z centrum stolicy oraz z Białymstokiem.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Jak przygotować magazyn pod działalność farmaceutyczną?

Sposób przechowywania produktów farmaceutycznych, odpowiedni podział stref magazynowych, zabezpieczenie łańcucha dostaw – to tylko kilka z kluczowych elementów, które należy wziąć pod uwagę podczas przygotowywania powierzchni magazynowej dla firmy farmaceutycznej.

20 stycznia 2023
Amway w MLP Pruszków II

Access Business Group International Polska, przeprowadza się do centrum logistycznego MLP Pruszków II. Do nowego obiektu przeniesie się w połowie maja 2023 r.

13 października 2022
LS Logistics przedłuża się w Nadarzynie u SEGRO

Logistyk przedłuzył umowę i powiększył wynajmowany magazyn w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. Najemca zajmuje teraz prawie 17 600 mkw.

13 lipca 2022
Cushman & Wakefield