Do Panattoni Park Warsaw North II wprowadza się logistyk

27 kwietnia 2022

Do Panattoni Park Warsaw North II wprowadza się logistyk

Spis treści

W parku Panattoni pod Radzyminem przestrzeń wynajęła spółka Arteria Logistics. Logistyk zajął 7 400 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej.

Arteria Logistics, spółka zajmująca się rozwiązaniami logistycznymi, podpisała umowę najmu z Panattoni w ramach ich inwestycji w okolicy Radzymina. Firma wynajęła 7 400 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

Magazyny w okolicach Warszawy

Panattoni Park Warsaw North II to inwestycja parku magazynowego w sąsiedztwie węzła trasy ekspresowej S8 "Radzymin Południe". Składa się z trzech nowoczesnych hal certyfikowanych w systemie BREEAM na poziomie "Very Good". Zastosowane zostały w nich proekologiczne i energooszczędne rozwiązania.

Centrum logistyczne to idealne miejsce do obsługi warszawskiego rynku. Lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie z centrum stolicy oraz z Białymstokiem.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

CTPark Warsaw South: nowe hale produkcyjno-magazynowe gotowe do użytku

Deweloper CTP ukończył budowę dwóch kolejnych budynków w ramach kompleksu CTPark Warsaw South, powiększając stołeczny rynek magazynowy o ponad 67 000 mkw. W rezultacie kompleks przemysłowo-logistyczny w podwarszawskim Mszczonowie jest teraz prawie gotowy w 90%.

22 lutego 2024
GLP Warsaw VI Logistics Centre: nowa inwestycja stawia na energooszczędność

GLP rozpoczęła budowę centrum magazynowego w Starym Koniku, położonym bezpośrednio przy wschodniej granicy Warszawy. Obiekt o powierzchni około 37 tys. mkw. zostanie wyposażony w innowacyjne rozwiązania, które przełożą się na istotne zmniejszenie emisji CO2 podczas eksploatacji budynku. GLP Warsaw VI Logistics Centre stanie się najbardziej energooszczędnym budynkiem w portfolio GLP w Polsce.

08 lutego 2024
GLP poszerza portfolio w okolicach Warszawy

GLP nabyła centrum magazynowe o powierzchni 37,6 tys. mkw. w Jankach pod Warszawą. Od tej chwili nieruchomość funkcjonuje pod nazwą GLP Warsaw VII Logistics Centre.

16 stycznia 2024
Cushman & Wakefield