Do Panattoni Park Warsaw North II wprowadza się logistyk

27 kwietnia 2022

Do Panattoni Park Warsaw North II wprowadza się logistyk
W parku Panattoni pod Radzyminem przestrzeń wynajęła spółka Arteria Logistics. Logistyk zajął 7 400 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej.

Arteria Logistics, spółka zajmująca się rozwiązaniami logistycznymi, podpisała umowę najmu z Panattoni w ramach ich inwestycji w okolicy Radzymina. Firma wynajęła 7 400 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

Magazyny w okolicach Warszawy

Panattoni Park Warsaw North II to inwestycja parku magazynowego w sąsiedztwie węzła trasy ekspresowej S8 "Radzymin Południe". Składa się z trzech nowoczesnych hal certyfikowanych w systemie BREEAM na poziomie "Very Good". Zastosowane zostały w nich proekologiczne i energooszczędne rozwiązania.

Centrum logistyczne to idealne miejsce do obsługi warszawskiego rynku. Lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie z centrum stolicy oraz z Białymstokiem.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

DIMAX Int. Poland przeprowadza siedzibę do Panattoni Park Pruszków V

Firma DIMAX Int. Poland, specjalizująca się, jako wyłączny importer i przedstawiciel niemieckiej marki Könner & Söhnen w dziedzinie agregatów prądotwórczych oraz maszyn ogrodowych, przeprowadza swoją siedzibę do nowego centrum dystrybucyjnego, Panattoni Park Pruszków V (Ulma). Cała inwestycja obejmuje 3 400 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i biurowej, a to oznacza, że zajmuje ostatni dostępny moduł w tej podwarszawskiej lokalizacji.

26 września 2023
Nowy park magazynowy w Mszczonowie zatwierdzony

Kolejny kamień milowy w katalogu inwestycji LCube już wkrótce stanie się rzeczywistością. LCube, otrzymał zielone światło na budowę nowego parku przemysłowo-magazynowego w Mszczonowie.

30 sierpnia 2023
Frigo Logistics rozszerza sieć dystrybucji w Nowym Dworze

Trwa budowa nowego kompleksu magazynowego dla Frigo Logistics w Nowym Dworze Mazowieckim.

20 lipca 2023
Cushman & Wakefield