Logistyk z powierzchnią w Warsaw West Park - Pruszków

02 sierpnia 2021

Logistyk z powierzchnią w Warsaw West Park - Pruszków

Spis treści

Emole, firma działająca na rynku logistycznym, wynajęła 1 700 mkw. powierzchni magazynowej w podwarszawskim parku Warsaw West Park - Pruszków.

Warsaw West Park - Pruszków z nowym najemcą, a jest nim Emole, logistyk oferujący usługi dostawy towarów poprzez transport naziemny i lotniczy. Firma wynajęła 1 700 mkw. powierzchni.

Cały czas rozwijamy ofertę dla klientów Emole i umacniamy naszą pozycję w sektorze międzynarodowych usług logistycznych. Szukaliśmy takiej lokalizacji, która pozwoli nam na dużą elastyczność i rozwój dostaw transportem drogowym - komentuje Eugenia Rudenko, Head of Customer Sevice, Emole Sp. z o.o.

Emole doceniło niewątpliwą zaletę parku, którą jest bliskie położenie w pobliżu lotniska im. Fryderyka Chopina. Lokalizacja parku w pozwala na lepszą realizację dostaw lotniczych.

Magazyny w Pruszkowie

Warsaw West Park – Pruszków to magazynowy kompleks logistyczny, składający się z czterech hal o łącznej powierzchni ponad 111 000 mkw. Centrum znajduje się zaledwie 22 km od Warszawy, przy weźle na autostradzie A2 i 4 km od trasy europejskiej E30.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

DIMAX Int. Poland przeprowadza siedzibę do Panattoni Park Pruszków V

Firma DIMAX Int. Poland, specjalizująca się, jako wyłączny importer i przedstawiciel niemieckiej marki Könner & Söhnen w dziedzinie agregatów prądotwórczych oraz maszyn ogrodowych, przeprowadza swoją siedzibę do nowego centrum dystrybucyjnego, Panattoni Park Pruszków V (Ulma). Cała inwestycja obejmuje 3 400 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i biurowej, a to oznacza, że zajmuje ostatni dostępny moduł w tej podwarszawskiej lokalizacji.

26 września 2023
Nowy park magazynowy w Mszczonowie zatwierdzony

Kolejny kamień milowy w katalogu inwestycji LCube już wkrótce stanie się rzeczywistością. LCube, otrzymał zielone światło na budowę nowego parku przemysłowo-magazynowego w Mszczonowie.

30 sierpnia 2023
Frigo Logistics rozszerza sieć dystrybucji w Nowym Dworze

Trwa budowa nowego kompleksu magazynowego dla Frigo Logistics w Nowym Dworze Mazowieckim.

20 lipca 2023
Cushman & Wakefield