Logistyk z powierzchnią w Warsaw West Park - Pruszków

02 sierpnia 2021

Logistyk z powierzchnią w Warsaw West Park - Pruszków
Emole, firma działająca na rynku logistycznym, wynajęła 1 700 mkw. powierzchni magazynowej w podwarszawskim parku Warsaw West Park - Pruszków.

Warsaw West Park - Pruszków z nowym najemcą, a jest nim Emole, logistyk oferujący usługi dostawy towarów poprzez transport naziemny i lotniczy. Firma wynajęła 1 700 mkw. powierzchni.

Cały czas rozwijamy ofertę dla klientów Emole i umacniamy naszą pozycję w sektorze międzynarodowych usług logistycznych. Szukaliśmy takiej lokalizacji, która pozwoli nam na dużą elastyczność i rozwój dostaw transportem drogowym - komentuje Eugenia Rudenko, Head of Customer Sevice, Emole Sp. z o.o.

Emole doceniło niewątpliwą zaletę parku, którą jest bliskie położenie w pobliżu lotniska im. Fryderyka Chopina. Lokalizacja parku w pozwala na lepszą realizację dostaw lotniczych.

Magazyny w Pruszkowie

Warsaw West Park – Pruszków to magazynowy kompleks logistyczny, składający się z czterech hal o łącznej powierzchni ponad 111 000 mkw. Centrum znajduje się zaledwie 22 km od Warszawy, przy weźle na autostradzie A2 i 4 km od trasy europejskiej E30.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Jak przygotować magazyn pod działalność farmaceutyczną?

Sposób przechowywania produktów farmaceutycznych, odpowiedni podział stref magazynowych, zabezpieczenie łańcucha dostaw – to tylko kilka z kluczowych elementów, które należy wziąć pod uwagę podczas przygotowywania powierzchni magazynowej dla firmy farmaceutycznej.

20 stycznia 2023
Amway w MLP Pruszków II

Access Business Group International Polska, przeprowadza się do centrum logistycznego MLP Pruszków II. Do nowego obiektu przeniesie się w połowie maja 2023 r.

13 października 2022
LS Logistics przedłuża się w Nadarzynie u SEGRO

Logistyk przedłuzył umowę i powiększył wynajmowany magazyn w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. Najemca zajmuje teraz prawie 17 600 mkw.

13 lipca 2022
Cushman & Wakefield