Logistyk z powierzchnią w Warsaw West Park - Pruszków

02 sierpnia 2021

Emole, firma działająca na rynku logistycznym, wynajęła 1 700 mkw. powierzchni magazynowej w podwarszawskim parku Warsaw West Park - Pruszków.

Warsaw West Park - Pruszków z nowym najemcą, a jest nim Emole, logistyk oferujący usługi dostawy towarów poprzez transport naziemny i lotniczy. Firma wynajęła 1 700 mkw. powierzchni.

Cały czas rozwijamy ofertę dla klientów Emole i umacniamy naszą pozycję w sektorze międzynarodowych usług logistycznych. Szukaliśmy takiej lokalizacji, która pozwoli nam na dużą elastyczność i rozwój dostaw transportem drogowym - komentuje Eugenia Rudenko, Head of Customer Sevice, Emole Sp. z o.o.

Emole doceniło niewątpliwą zaletę parku, którą jest bliskie położenie w pobliżu lotniska im. Fryderyka Chopina. Lokalizacja parku w pozwala na lepszą realizację dostaw lotniczych.

Magazyny w Pruszkowie

Warsaw West Park – Pruszków to magazynowy kompleks logistyczny, składający się z czterech hal o łącznej powierzchni ponad 111 000 mkw. Centrum znajduje się zaledwie 22 km od Warszawy, przy weźle na autostradzie A2 i 4 km od trasy europejskiej E30.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

A2 Warsaw Park z nowym właścicielem

Savills Investment Management nabył A2 Warsaw Park. Centrum logistyczne liczy ponad 100 000 mkw. powierzchni magazynowej.

12 października 2021
North Coast przedłuża najem w MLP Pruszków II

Firma North Coast przedłuża współpracę z MLP i zostaje na dłużej w ramach MLP Pruszków II. Najemca zajmuje w parku 2 500 mkw.

07 października 2021
BetterStyle z większym magazynem w MLP Pruszków I

BetterStyle przedłuża najem w MLP Pruszków I i zwiększa przestrzeń do prawie 5 000 mkw. Dodatkową powierzchnię zajmie we wrześniu 2021 roku.

11 sierpnia 2021
Cushman & Wakefield