Logistyk z powierzchnią w Warsaw West Park - Pruszków

02 sierpnia 2021

Logistyk z powierzchnią w Warsaw West Park - Pruszków

Spis treści

Emole, firma działająca na rynku logistycznym, wynajęła 1 700 mkw. powierzchni magazynowej w podwarszawskim parku Warsaw West Park - Pruszków.

Warsaw West Park - Pruszków z nowym najemcą, a jest nim Emole, logistyk oferujący usługi dostawy towarów poprzez transport naziemny i lotniczy. Firma wynajęła 1 700 mkw. powierzchni.

Cały czas rozwijamy ofertę dla klientów Emole i umacniamy naszą pozycję w sektorze międzynarodowych usług logistycznych. Szukaliśmy takiej lokalizacji, która pozwoli nam na dużą elastyczność i rozwój dostaw transportem drogowym - komentuje Eugenia Rudenko, Head of Customer Sevice, Emole Sp. z o.o.

Emole doceniło niewątpliwą zaletę parku, którą jest bliskie położenie w pobliżu lotniska im. Fryderyka Chopina. Lokalizacja parku w pozwala na lepszą realizację dostaw lotniczych.

Magazyny w Pruszkowie

Warsaw West Park – Pruszków to magazynowy kompleks logistyczny, składający się z czterech hal o łącznej powierzchni ponad 111 000 mkw. Centrum znajduje się zaledwie 22 km od Warszawy, przy weźle na autostradzie A2 i 4 km od trasy europejskiej E30.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Największa w Polsce hala z drewnianą konstrukcją dachu powstaje pod Warszawą

W miejscowości Stary Konik, tuż przy wschodniej granicy Warszawy, trwają prace budowlane nad GLP Warsaw VI Logistics Centre. Projekt wyróżnia się zastosowaniem niestandardowych rozwiązań, które mają istotny wpływ na ograniczenie śladu węglowego. Generealnym wykonawcą jest CFE Polska, a planowane zakończenie budowy przewidziane jest na III kwartał 2024 roku.

08 maja 2024
Hillwood rusza z nową inwestycją pod Warszawą

Hillwood Polska zbuduje nowoczesny park logistyczny w Grodzisku Mazowieckim. Nowa inwestycja powstanie zaledwie 15 minut drogi od centrum Warszawy i będzie składać się z dwóch hal magazynowych o łącznej powierzchni prawie 88 tys mkw. Pierwsza hala o powierzchni ponad 50 tys mkw ma zostać oddana do użytku w połowie lutego przyszłego roku.

02 kwietnia 2024
CTPark Warsaw South: nowe hale produkcyjno-magazynowe gotowe do użytku

Deweloper CTP ukończył budowę dwóch kolejnych budynków w ramach kompleksu CTPark Warsaw South, powiększając stołeczny rynek magazynowy o ponad 67 000 mkw. W rezultacie kompleks przemysłowo-logistyczny w podwarszawskim Mszczonowie jest teraz prawie gotowy w 90%.

22 lutego 2024
Cushman & Wakefield