Reynaers Aluminium w podwarszawskim BTS od Panattoni

22 marca 2021

Reynaers Aluminium w podwarszawskim BTS od Panattoni
Panattoni wybuduje zakład produkcyjno-przemysłowy dla Reynaers Aluminium. Inwestycja typu BTS powstanie w Urzucie i liczyć będzie 31 000 mkw.

Nowy budynek w położonym 30 km od Warszawy Urzucie realizowany będzie dla Reynaers Aluminium, firmy odpowiedzialnej za zrównoważone rozwiązania aluminiowe dla okien, drzwi i ścian osłonowych. Inwestycja liczyć będzie 10 metrów wysokości w części magazynowej i do 14 metrów w części produkcyjnej i powstanie na działce wybranej przez klienta.

Firma skorzysta łącznie z ponad 31 000 mkw. powierzchni, z czego 28 500 mkw. zajmie część przemysłowa, a 2 500 mkw. biura. Reynaers Aluminum szacuje, że dzięki nowemu zakładowi będzie mógł zwiększyć zatrudnienie o 30%. 

Innowacyjne i ekologiczne rozwiązania Reynaers Aluminium potrzebują nowoczesnego budynku zrealizowanego zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, który możemy dostarczyć dzięki ogromnemu doświadczeniu całego naszego zespołu. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać nowoczesne rozwiązania w kolejnej branży - komentuje Marek Dobrzycki, Managing Director w Panattoni.

Magazyny BTS

Nowy obiekt BTS dla Reynaers Aluminium to inwestycja z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, dedykowanymi zarówno pracownikom, jak i klientom firmy. Budynek położony będzie w atrakcyjnej lokalizacji, z doskonałą komunikacją z trasą ekspresową S8, co zapewni dojazd nie tylko do innych miast regionalnych (takich jak Białystok, Łódź czy Wrocław), lecz również do stolicy, dostępnej w czasie 30 minut drogi od obiektu. 

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

DIMAX Int. Poland przeprowadza siedzibę do Panattoni Park Pruszków V

Firma DIMAX Int. Poland, specjalizująca się, jako wyłączny importer i przedstawiciel niemieckiej marki Könner & Söhnen w dziedzinie agregatów prądotwórczych oraz maszyn ogrodowych, przeprowadza swoją siedzibę do nowego centrum dystrybucyjnego, Panattoni Park Pruszków V (Ulma). Cała inwestycja obejmuje 3 400 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i biurowej, a to oznacza, że zajmuje ostatni dostępny moduł w tej podwarszawskiej lokalizacji.

26 września 2023
Nowy park magazynowy w Mszczonowie zatwierdzony

Kolejny kamień milowy w katalogu inwestycji LCube już wkrótce stanie się rzeczywistością. LCube, otrzymał zielone światło na budowę nowego parku przemysłowo-magazynowego w Mszczonowie.

30 sierpnia 2023
Frigo Logistics rozszerza sieć dystrybucji w Nowym Dworze

Trwa budowa nowego kompleksu magazynowego dla Frigo Logistics w Nowym Dworze Mazowieckim.

20 lipca 2023
Cushman & Wakefield