Reynaers Aluminium w podwarszawskim BTS od Panattoni

21 marca 2021

Reynaers Aluminium w podwarszawskim BTS od Panattoni

Spis treści

Panattoni wybuduje zakład produkcyjno-przemysłowy dla Reynaers Aluminium. Inwestycja typu BTS powstanie w Urzucie i liczyć będzie 31 000 mkw.

Nowy budynek w położonym 30 km od Warszawy Urzucie realizowany będzie dla Reynaers Aluminium, firmy odpowiedzialnej za zrównoważone rozwiązania aluminiowe dla okien, drzwi i ścian osłonowych. Inwestycja liczyć będzie 10 metrów wysokości w części magazynowej i do 14 metrów w części produkcyjnej i powstanie na działce wybranej przez klienta.

Firma skorzysta łącznie z ponad 31 000 mkw. powierzchni, z czego 28 500 mkw. zajmie część przemysłowa, a 2 500 mkw. biura. Reynaers Aluminum szacuje, że dzięki nowemu zakładowi będzie mógł zwiększyć zatrudnienie o 30%. 

Innowacyjne i ekologiczne rozwiązania Reynaers Aluminium potrzebują nowoczesnego budynku zrealizowanego zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, który możemy dostarczyć dzięki ogromnemu doświadczeniu całego naszego zespołu. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać nowoczesne rozwiązania w kolejnej branży - komentuje Marek Dobrzycki, Managing Director w Panattoni.

Magazyny BTS

Nowy obiekt BTS dla Reynaers Aluminium to inwestycja z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, dedykowanymi zarówno pracownikom, jak i klientom firmy. Budynek położony będzie w atrakcyjnej lokalizacji, z doskonałą komunikacją z trasą ekspresową S8, co zapewni dojazd nie tylko do innych miast regionalnych (takich jak Białystok, Łódź czy Wrocław), lecz również do stolicy, dostępnej w czasie 30 minut drogi od obiektu. 

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Hillwood rusza z nową inwestycją pod Warszawą

Hillwood Polska zbuduje nowoczesny park logistyczny w Grodzisku Mazowieckim. Nowa inwestycja powstanie zaledwie 15 minut drogi od centrum Warszawy i będzie składać się z dwóch hal magazynowych o łącznej powierzchni prawie 88 tys mkw. Pierwsza hala o powierzchni ponad 50 tys mkw ma zostać oddana do użytku w połowie lutego przyszłego roku.

02 kwietnia 2024
CTPark Warsaw South: nowe hale produkcyjno-magazynowe gotowe do użytku

Deweloper CTP ukończył budowę dwóch kolejnych budynków w ramach kompleksu CTPark Warsaw South, powiększając stołeczny rynek magazynowy o ponad 67 000 mkw. W rezultacie kompleks przemysłowo-logistyczny w podwarszawskim Mszczonowie jest teraz prawie gotowy w 90%.

22 lutego 2024
GLP Warsaw VI Logistics Centre: nowa inwestycja stawia na energooszczędność

GLP rozpoczęła budowę centrum magazynowego w Starym Koniku, położonym bezpośrednio przy wschodniej granicy Warszawy. Obiekt o powierzchni około 37 tys. mkw. zostanie wyposażony w innowacyjne rozwiązania, które przełożą się na istotne zmniejszenie emisji CO2 podczas eksploatacji budynku. GLP Warsaw VI Logistics Centre stanie się najbardziej energooszczędnym budynkiem w portfolio GLP w Polsce.

08 lutego 2024
Cushman & Wakefield