Reynaers Aluminium w podwarszawskim BTS od Panattoni

22 marca 2021

Reynaers Aluminium w podwarszawskim BTS od Panattoni
Panattoni wybuduje zakład produkcyjno-przemysłowy dla Reynaers Aluminium. Inwestycja typu BTS powstanie w Urzucie i liczyć będzie 31 000 mkw.

Nowy budynek w położonym 30 km od Warszawy Urzucie realizowany będzie dla Reynaers Aluminium, firmy odpowiedzialnej za zrównoważone rozwiązania aluminiowe dla okien, drzwi i ścian osłonowych. Inwestycja liczyć będzie 10 metrów wysokości w części magazynowej i do 14 metrów w części produkcyjnej i powstanie na działce wybranej przez klienta.

Firma skorzysta łącznie z ponad 31 000 mkw. powierzchni, z czego 28 500 mkw. zajmie część przemysłowa, a 2 500 mkw. biura. Reynaers Aluminum szacuje, że dzięki nowemu zakładowi będzie mógł zwiększyć zatrudnienie o 30%. 

Innowacyjne i ekologiczne rozwiązania Reynaers Aluminium potrzebują nowoczesnego budynku zrealizowanego zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, który możemy dostarczyć dzięki ogromnemu doświadczeniu całego naszego zespołu. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać nowoczesne rozwiązania w kolejnej branży - komentuje Marek Dobrzycki, Managing Director w Panattoni.

Magazyny BTS

Nowy obiekt BTS dla Reynaers Aluminium to inwestycja z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, dedykowanymi zarówno pracownikom, jak i klientom firmy. Budynek położony będzie w atrakcyjnej lokalizacji, z doskonałą komunikacją z trasą ekspresową S8, co zapewni dojazd nie tylko do innych miast regionalnych (takich jak Białystok, Łódź czy Wrocław), lecz również do stolicy, dostępnej w czasie 30 minut drogi od obiektu. 

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Jak przygotować magazyn pod działalność farmaceutyczną?

Sposób przechowywania produktów farmaceutycznych, odpowiedni podział stref magazynowych, zabezpieczenie łańcucha dostaw – to tylko kilka z kluczowych elementów, które należy wziąć pod uwagę podczas przygotowywania powierzchni magazynowej dla firmy farmaceutycznej.

20 stycznia 2023
Amway w MLP Pruszków II

Access Business Group International Polska, przeprowadza się do centrum logistycznego MLP Pruszków II. Do nowego obiektu przeniesie się w połowie maja 2023 r.

13 października 2022
LS Logistics przedłuża się w Nadarzynie u SEGRO

Logistyk przedłuzył umowę i powiększył wynajmowany magazyn w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. Najemca zajmuje teraz prawie 17 600 mkw.

13 lipca 2022
Cushman & Wakefield