Reynaers Aluminium w podwarszawskim BTS od Panattoni

21 marca 2021

Reynaers Aluminium w podwarszawskim BTS od Panattoni

Spis treści

Panattoni wybuduje zakład produkcyjno-przemysłowy dla Reynaers Aluminium. Inwestycja typu BTS powstanie w Urzucie i liczyć będzie 31 000 mkw.

Nowy budynek w położonym 30 km od Warszawy Urzucie realizowany będzie dla Reynaers Aluminium, firmy odpowiedzialnej za zrównoważone rozwiązania aluminiowe dla okien, drzwi i ścian osłonowych. Inwestycja liczyć będzie 10 metrów wysokości w części magazynowej i do 14 metrów w części produkcyjnej i powstanie na działce wybranej przez klienta.

Firma skorzysta łącznie z ponad 31 000 mkw. powierzchni, z czego 28 500 mkw. zajmie część przemysłowa, a 2 500 mkw. biura. Reynaers Aluminum szacuje, że dzięki nowemu zakładowi będzie mógł zwiększyć zatrudnienie o 30%. 

Innowacyjne i ekologiczne rozwiązania Reynaers Aluminium potrzebują nowoczesnego budynku zrealizowanego zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, który możemy dostarczyć dzięki ogromnemu doświadczeniu całego naszego zespołu. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać nowoczesne rozwiązania w kolejnej branży - komentuje Marek Dobrzycki, Managing Director w Panattoni.

Magazyny BTS

Nowy obiekt BTS dla Reynaers Aluminium to inwestycja z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, dedykowanymi zarówno pracownikom, jak i klientom firmy. Budynek położony będzie w atrakcyjnej lokalizacji, z doskonałą komunikacją z trasą ekspresową S8, co zapewni dojazd nie tylko do innych miast regionalnych (takich jak Białystok, Łódź czy Wrocław), lecz również do stolicy, dostępnej w czasie 30 minut drogi od obiektu. 

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Największa w Polsce hala z drewnianą konstrukcją dachu powstaje pod Warszawą

W miejscowości Stary Konik, tuż przy wschodniej granicy Warszawy, trwają prace budowlane nad GLP Warsaw VI Logistics Centre. Projekt wyróżnia się zastosowaniem niestandardowych rozwiązań, które mają istotny wpływ na ograniczenie śladu węglowego. Generealnym wykonawcą jest CFE Polska, a planowane zakończenie budowy przewidziane jest na III kwartał 2024 roku.

08 maja 2024
Hillwood rusza z nową inwestycją pod Warszawą

Hillwood Polska zbuduje nowoczesny park logistyczny w Grodzisku Mazowieckim. Nowa inwestycja powstanie zaledwie 15 minut drogi od centrum Warszawy i będzie składać się z dwóch hal magazynowych o łącznej powierzchni prawie 88 tys mkw. Pierwsza hala o powierzchni ponad 50 tys mkw ma zostać oddana do użytku w połowie lutego przyszłego roku.

02 kwietnia 2024
CTPark Warsaw South: nowe hale produkcyjno-magazynowe gotowe do użytku

Deweloper CTP ukończył budowę dwóch kolejnych budynków w ramach kompleksu CTPark Warsaw South, powiększając stołeczny rynek magazynowy o ponad 67 000 mkw. W rezultacie kompleks przemysłowo-logistyczny w podwarszawskim Mszczonowie jest teraz prawie gotowy w 90%.

22 lutego 2024
Cushman & Wakefield