Colquimica Adhesives powiększa się w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki

25 października 2020

Colquimica Adhesives powiększa się  w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki

Spis treści

Colquimica Adhesives przedłużyła swoją umowę najmu i dobrała przestrzeń magazynową do 11 000 mkw. w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki.

Colquimica Adhesives, producent przemysłowych substancji klejących, jest najemcą w parku SEGRO w Komornikach od 7 lat. Firma zdecydowała się przedłużyć umowę najmu na 7 300 mkw. oraz dobrać dodatkowe 3 800 mkw. powierzchni w nowo powstałym magazynie, zwiększając najem do ponad 11 000 mkw.

Cieszymy się, że nasz wieloletni klient, firma Colquimica Adhesives, zdecydował się na przedłużenie umowy najmu i ekspansję na terenie SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki. Jesteśmy przekonani, że zarówno dotychczasowo wynajmowany, jak i nowy obiekt spełnią oczekiwania przedsiębiorstwa, przyczyniając się do dalszego rozwoju jego działalności biznesowej – mówi Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

Magazyny w Poznaniu

SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki to inwestycja położona 10 km od centrum Poznania. Park składa się z A-klasowych budynków, których łączna docelowa powierzchnia wyniesie ponad 200 000 mkw. Obiekty położone są nieopodal węzła autostrady A2, która w tym miejscu krzyżuje się z trasą ekspresową S5/S11.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

City Logistics w ekspansji: Panattoni realizuje największy projekt dla Grupy Raben

Panattoni dostarczy Rabenowi, firmie świadczącej kompleksowe usługi logistyczne około 44 000 metrów kwadratowych przestrzeni. City Logistics Poznań III, największy projekt w tej branży, zostanie zlokalizowany w granicach miasta przy ul. Obodrzyckiej. Jest to kolejna współpraca między obiema firmami w Wielkopolsce w tym roku.

24 października 2023
Maxcess i Panattoni: Przyszłość przemysłu w Europie

Maxcess, firma specjalizująca się w dziedzinie innowacyjnych produktów i usług dla zautomatyzowanych aplikacji do obsługi linii produkcyjnych, rozpoczyna nowy etap swojego rozwoju. Firma nawiązała współpracę z Panattoni, w celu stworzenia nowego zakładu produkcyjnego w Łubowie, województwo wielkopolskie.

17 października 2023
Park P3 Poznań zyskuje nowych najemców

P3 Logistic Parks podpisał umowę wynajmu powierzchni dla dwóch kolejnych firm w parku P3 Poznań

25 lipca 2023
Cushman & Wakefield