Colquimica Adhesives powiększa się w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki

26 października 2020

Colquimica Adhesives przedłużyła swoją umowę najmu i dobrała przestrzeń magazynową do 11 000 mkw. w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki.

Colquimica Adhesives, producent przemysłowych substancji klejących, jest najemcą w parku SEGRO w Komornikach od 7 lat. Firma zdecydowała się przedłużyć umowę najmu na 7 300 mkw. oraz dobrać dodatkowe 3 800 mkw. powierzchni w nowo powstałym magazynie, zwiększając najem do ponad 11 000 mkw.

Cieszymy się, że nasz wieloletni klient, firma Colquimica Adhesives, zdecydował się na przedłużenie umowy najmu i ekspansję na terenie SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki. Jesteśmy przekonani, że zarówno dotychczasowo wynajmowany, jak i nowy obiekt spełnią oczekiwania przedsiębiorstwa, przyczyniając się do dalszego rozwoju jego działalności biznesowej – mówi Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

Magazyny w Poznaniu

SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki to inwestycja położona 10 km od centrum Poznania. Park składa się z A-klasowych budynków, których łączna docelowa powierzchnia wyniesie ponad 200 000 mkw. Obiekty położone są nieopodal węzła autostrady A2, która w tym miejscu krzyżuje się z trasą ekspresową S5/S11.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

P3 Poznań w drugiej fazie budowy

W ramach drugiej fazy budowy P3 Poznań powstanie 23 000 mkw. powierzchni w ramach dwóch budynków. 80% z niej jest już wynajęte.

20 października 2020
Dystrybutor opon otworzy magazyn w MLP Poznań

Pneuhage Serwis Opon zajmie 6 000 mkw. powierzchni magazynowej w MLP Poznań. Najemca rozpocznie działalność w parku na początku 2021 roku.

13 października 2020
Łazienkaplus.pl dobiera przestrzeń w MLP Poznań

Łazienkaplus.pl rozszerza powierzchnię w MLP Poznań. Ekspansja dotyczy 4 000 mkw., a powierzchnia dla najemcy gotowa będzie w Q2 2021 roku.

29 września 2020
Cushman & Wakefield