Colquimica Adhesives powiększa się w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki

26 października 2020

Colquimica Adhesives przedłużyła swoją umowę najmu i dobrała przestrzeń magazynową do 11 000 mkw. w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki.

Colquimica Adhesives, producent przemysłowych substancji klejących, jest najemcą w parku SEGRO w Komornikach od 7 lat. Firma zdecydowała się przedłużyć umowę najmu na 7 300 mkw. oraz dobrać dodatkowe 3 800 mkw. powierzchni w nowo powstałym magazynie, zwiększając najem do ponad 11 000 mkw.

Cieszymy się, że nasz wieloletni klient, firma Colquimica Adhesives, zdecydował się na przedłużenie umowy najmu i ekspansję na terenie SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki. Jesteśmy przekonani, że zarówno dotychczasowo wynajmowany, jak i nowy obiekt spełnią oczekiwania przedsiębiorstwa, przyczyniając się do dalszego rozwoju jego działalności biznesowej – mówi Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

Magazyny w Poznaniu

SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki to inwestycja położona 10 km od centrum Poznania. Park składa się z A-klasowych budynków, których łączna docelowa powierzchnia wyniesie ponad 200 000 mkw. Obiekty położone są nieopodal węzła autostrady A2, która w tym miejscu krzyżuje się z trasą ekspresową S5/S11.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Auto Partner podpisuje umowę w MLP Poznań West

Spółka Auto Partner dołączyła do grona najemców MLP Poznań West. Firma wynajęła powierzchnię na 15 lat.

05 października 2021
MLP Poznań West zostanie rozbudowane o 150 tys. mkw.

MLP dokupiło dodatkowe działki o powierzchni 10 ha w otoczeniu MLP Poznań West. Dzięki temu docelowa powierzchnia wzrośnie tym samym do około 150 tys. mkw.

17 września 2021
Leviat z BTS-em w Kaliszu. Wybudował go Panattoni

Panattoni Europe zakończyło budowę liczącego 40 000 mkw. dedykowanego magazynu dla Leviat. Inwestycja powstała w Kaliszu, zastępując poprzedni zakład produkcyjny firmy.

10 września 2021
Cushman & Wakefield