Nowe centrum dystrybucyjne w stolicy - A2 East Warsaw Park

27 marca 2020

Nowe centrum dystrybucyjne w stolicy - A2 East Warsaw Park

Spis treści

Po prawobrzeżnej stronie Warszawy powstanie A2 East Warsaw Park. To jedna z największych inwestycji magazynowych po tej stronie miasta

Panattoni Europe wybuduje nowy park po prawej stronie Wisły - A2 East Warsaw Park. Budowa ruszy już w drugim kwartale 2020 roku, natomiast pierwsi najemcy wprowadzą się wraz z początkiem października 2020 roku. 

Jest to jedno z większych centów logistycznych oferujących tak dużą powierzchnie po prawej stronie Wisły, niosące trochę równowagi dla lewobrzeżnej części stolicy. A2 East Warsaw Park to doskonała odpowiedź dla potrzeb biznesu zlokalizowanego we wschodniej części Warszawy oraz jej okolicach. Bliskość Autostrady A2 oraz wysoki standard obiektu z pewnością przyciągnie wielu najemców - komentuje Tomasz Bulej, Młodszy Negocjator w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, Cushman & Wakefield.

Magazyny w okolicach Warszawy

A2 East Warsaw Park składać się będzie z trzech budynków, zaprojektowanych zgodnie z certyfikacja BREEAM na poziomie "Very Good". Deweloper w ramach tej inwestycji dostarczy ok. 80 000 mkw. powierzchni logistycznej. Atutem tego parku będzie jego lokalizacja nieopodal planowanego węzła autostrady A2. Odległość od Warszawy wyniesie ok. 25 km, natomiast od Mińska Mazowieckiego - 16.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

DIMAX Int. Poland przeprowadza siedzibę do Panattoni Park Pruszków V

Firma DIMAX Int. Poland, specjalizująca się, jako wyłączny importer i przedstawiciel niemieckiej marki Könner & Söhnen w dziedzinie agregatów prądotwórczych oraz maszyn ogrodowych, przeprowadza swoją siedzibę do nowego centrum dystrybucyjnego, Panattoni Park Pruszków V (Ulma). Cała inwestycja obejmuje 3 400 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i biurowej, a to oznacza, że zajmuje ostatni dostępny moduł w tej podwarszawskiej lokalizacji.

26 września 2023
Nowy park magazynowy w Mszczonowie zatwierdzony

Kolejny kamień milowy w katalogu inwestycji LCube już wkrótce stanie się rzeczywistością. LCube, otrzymał zielone światło na budowę nowego parku przemysłowo-magazynowego w Mszczonowie.

30 sierpnia 2023
Frigo Logistics rozszerza sieć dystrybucji w Nowym Dworze

Trwa budowa nowego kompleksu magazynowego dla Frigo Logistics w Nowym Dworze Mazowieckim.

20 lipca 2023
Cushman & Wakefield