Nowe centrum dystrybucyjne w stolicy - A2 East Warsaw Park

27 marca 2020

Nowe centrum dystrybucyjne w stolicy - A2 East Warsaw Park
Po prawobrzeżnej stronie Warszawy powstanie A2 East Warsaw Park. To jedna z największych inwestycji magazynowych po tej stronie miasta

Panattoni Europe wybuduje nowy park po prawej stronie Wisły - A2 East Warsaw Park. Budowa ruszy już w drugim kwartale 2020 roku, natomiast pierwsi najemcy wprowadzą się wraz z początkiem października 2020 roku. 

Jest to jedno z większych centów logistycznych oferujących tak dużą powierzchnie po prawej stronie Wisły, niosące trochę równowagi dla lewobrzeżnej części stolicy. A2 East Warsaw Park to doskonała odpowiedź dla potrzeb biznesu zlokalizowanego we wschodniej części Warszawy oraz jej okolicach. Bliskość Autostrady A2 oraz wysoki standard obiektu z pewnością przyciągnie wielu najemców - komentuje Tomasz Bulej, Młodszy Negocjator w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, Cushman & Wakefield.

Magazyny w okolicach Warszawy

A2 East Warsaw Park składać się będzie z trzech budynków, zaprojektowanych zgodnie z certyfikacja BREEAM na poziomie "Very Good". Deweloper w ramach tej inwestycji dostarczy ok. 80 000 mkw. powierzchni logistycznej. Atutem tego parku będzie jego lokalizacja nieopodal planowanego węzła autostrady A2. Odległość od Warszawy wyniesie ok. 25 km, natomiast od Mińska Mazowieckiego - 16.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Jak przygotować magazyn pod działalność farmaceutyczną?

Sposób przechowywania produktów farmaceutycznych, odpowiedni podział stref magazynowych, zabezpieczenie łańcucha dostaw – to tylko kilka z kluczowych elementów, które należy wziąć pod uwagę podczas przygotowywania powierzchni magazynowej dla firmy farmaceutycznej.

20 stycznia 2023
Amway w MLP Pruszków II

Access Business Group International Polska, przeprowadza się do centrum logistycznego MLP Pruszków II. Do nowego obiektu przeniesie się w połowie maja 2023 r.

13 października 2022
LS Logistics przedłuża się w Nadarzynie u SEGRO

Logistyk przedłuzył umowę i powiększył wynajmowany magazyn w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. Najemca zajmuje teraz prawie 17 600 mkw.

13 lipca 2022
Cushman & Wakefield