Nowe centrum dystrybucyjne w stolicy - A2 East Warsaw Park

27 marca 2020

Po prawobrzeżnej stronie Warszawy powstanie A2 East Warsaw Park. To jedna z największych inwestycji magazynowych po tej stronie miasta

Panattoni Europe wybuduje nowy park po prawej stronie Wisły - A2 East Warsaw Park. Budowa ruszy już w drugim kwartale 2020 roku, natomiast pierwsi najemcy wprowadzą się wraz z początkiem października 2020 roku. 

Jest to jedno z większych centów logistycznych oferujących tak dużą powierzchnie po prawej stronie Wisły, niosące trochę równowagi dla lewobrzeżnej części stolicy. A2 East Warsaw Park to doskonała odpowiedź dla potrzeb biznesu zlokalizowanego we wschodniej części Warszawy oraz jej okolicach. Bliskość Autostrady A2 oraz wysoki standard obiektu z pewnością przyciągnie wielu najemców - komentuje Tomasz Bulej, Młodszy Negocjator w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, Cushman & Wakefield.

Magazyny w okolicach Warszawy

A2 East Warsaw Park składać się będzie z trzech budynków, zaprojektowanych zgodnie z certyfikacja BREEAM na poziomie "Very Good". Deweloper w ramach tej inwestycji dostarczy ok. 80 000 mkw. powierzchni logistycznej. Atutem tego parku będzie jego lokalizacja nieopodal planowanego węzła autostrady A2. Odległość od Warszawy wyniesie ok. 25 km, natomiast od Mińska Mazowieckiego - 16.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

A2 Warsaw Park z nowym właścicielem

Savills Investment Management nabył A2 Warsaw Park. Centrum logistyczne liczy ponad 100 000 mkw. powierzchni magazynowej.

12 października 2021
North Coast przedłuża najem w MLP Pruszków II

Firma North Coast przedłuża współpracę z MLP i zostaje na dłużej w ramach MLP Pruszków II. Najemca zajmuje w parku 2 500 mkw.

07 października 2021
BetterStyle z większym magazynem w MLP Pruszków I

BetterStyle przedłuża najem w MLP Pruszków I i zwiększa przestrzeń do prawie 5 000 mkw. Dodatkową powierzchnię zajmie we wrześniu 2021 roku.

11 sierpnia 2021
Cushman & Wakefield