Tadeusz Drozd
Tadeusz Drozd

Negocjator

Porozmawiajmy

Tadeusz Drozd

Negocjator


Tadeusz zajmuje stanowisko Negocjatora w dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield.

Odpowiedzialny jest za wynajem powierzchni magazynowych i przemysłowych, a także utrzymywanie kontaktów z deweloperami i najemcami. Udziela wsparcia klientom w zebraniu i porównaniu ofert oraz doradztwem w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań z punktu widzenia klienta.

Tadeusz wcześniejsze doświadczenie zdobywał w branży FMCG oraz wsparciu sprzedaży. Pracował na stanowisku Specjalisty ds. Zakupów i Koordynatora Regionalnego w takich firmach jak Stokrotka czy Savoir Group.

Ukończył studia na kierunku Zarządzanie Produktem i Wizerunkiem Marki na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.


Skontaktuj się ze mną, jeżeli potrzebujesz powierzchni w Polsce Wschodniej.
Regiony
Po godzinach

Entuzjasta nowych technologii

Interesuje się ekonomią

Aktywnie spędza czas na rowerze

Eksperymentuje w kuchni

Artykuły, których autorem jest Tadeusz Drozd

Tadeusz Drozd
Drugi park Accolade gotowy i w pełni zajęty

Accolade oddaje do użytku park w Choroszczy. Accolade w tym regionie obecnie posiada obiekty o łącznej powierzchni około 80 000 mkw.

03 sierpnia 2023
Tadeusz Drozd
Czy warto inwestować w Lublinie? Uwarunkowania inwestycyjne Lublina

Lublin – największy ośrodek kulturowy, akademicki i biznesowy po wschodniej stronie Wisły, z obszarem metropolitalnym liczącym blisko 650 000 mieszkańców. Dobrze wykształcona kadra, konkurencyjne koszty pracy i najmu powierzchni oraz dostęp do dobrej jakości dróg ekspresowych to tylko niektóre atuty wpływające na atrakcyjność inwestycyjną miasta.

28 czerwca 2023
Cushman & Wakefield