Podstawowe wskaźniki rynkowe

Zasoby
476 tys. mkw.
Wskaźnik pustostanów
3,6%
W budowie
39 tys. mkw.
Czynsze bazowe
4,40 - 5,50 EUR

Magazyny do wynajęcia w Rzeszowie

Magazyny do wynajęcia w Rzeszowie

Rzeszów jest bramą na wschód Polski dla rozwoju biznesu w województwie podkarpackim, a niewątpliwym czynnikiem sprzyjającym jest niedawno ukończona autostrada A4 oraz znajdujące się w pobliżu dwie strefy ekonomiczne: Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Mielec oraz Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Wisłosan.

Rzeszów jest jednym ze wschodzących rynków magazynowych w kraju, dzięki czemu rozwija się niezwykle dynamicznie. Czołowi deweloperzy dostrzegają ogromny potencjał tego regionu i coraz częściej umieszczają Rzeszów na mapie planowanych inwestycji - komentuje Konrad Jacewicz.

Brama na wschód

Rzeszów jest ostatnim przystankiem w Polsce dla wszystkich towarów opuszczających i jednocześnie pierwszym dla trafiających zza wschodniej granicy państwa. Oznacza to, że region ten będzie musiał sprostać ciągle rosnącemu zapotrzebowaniu na powierzchnie magazynowe.


Populacja

Wynagrodzenie

Artykuły z regionu

Logistic Park Rzeszów pierwszą inwestycją LCube pod Rzeszowem

LCube wynajął cały pierwszy etap przestrzeni magazynowo-produkcyjnej w swojej inwestycji w Podkarpackiem - Logistic Park Rzeszów.

10 grudnia 2021
BTS dla BorgWarner w Panattoni Park Rzeszów Airport II

Panattoni buduje liczący 11 300 mkw. obiekt BTS dla firmy BorgWarner. Oddanie magazynu planowane jest na luty 2022 roku.

23 sierpnia 2021
Panattoni wybudował fabrykę dla Phoenix Contact E-Mobility

Panattoni zakończył budowę obiektu BTS dla Phoenix Contact E-Mobility w rekordowym czasie. Fabryka o powierzchni 15 000 mkw. znajduje się w Rzeszowie.

29 stycznia 2021
Cushman & Wakefield