Podstawowe wskaźniki rynkowe

Zasoby
341 tys. mkw.
Wskaźnik pustostanów
1%
W budowie
60 tys. mkw.
Czynsze bazowe
3.30 - 3.50 EUR

Magazyny do wynajęcia w Rzeszowie

Magazyny do wynajęcia w Rzeszowie

Rzeszów jest bramą na wschód Polski dla rozwoju biznesu w województwie podkarpackim, a niewątpliwym czynnikiem sprzyjającym jest niedawno ukończona autostrada A4 oraz znajdujące się w pobliżu dwie strefy ekonomiczne: Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Mielec oraz Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Wisłosan.

Rzeszów jest jednym ze wschodzących rynków magazynowych w kraju, dzięki czemu rozwija się niezwykle dynamicznie. Czołowi deweloperzy dostrzegają ogromny potencjał tego regionu i coraz częściej umieszczają Rzeszów na mapie planowanych inwestycji - komentuje Konrad Jacewicz.

Brama na wschód

Rzeszów jest ostatnim przystankiem w Polsce dla wszystkich towarów opuszczających i jednocześnie pierwszym dla trafiających zza wschodniej granicy państwa. Oznacza to, że region ten będzie musiał sprostać ciągle rosnącemu zapotrzebowaniu na powierzchnie magazynowe.


Populacja

Wynagrodzenie

Artykuły z regionu

7R kupuje działkę na Podkarpaciu od Gardner Aerospace

7R, deweloper powierzchni przemysłowo-magazynowych, sfinalizował zakup działki inwestycyjnej w Trzebownisku koło Rzeszowa od Gardner Aerospace. Nieruchomość o powierzchni 26 445 mkw. należy do Specjalnej Strefy Ekonomicznej - Europark Mielec. W transakcji pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

01 lipca 2020
W Rzeszowie powstaje obiekt BTS dla Phoenix Contact E-Mobility

Panattoni buduje magazyn dostosowany dla Phoenix Contact E-Mobility. Budynek o powierzchni 15 000 mkw. oddany zostanie na przełomie 2020 i 2021 roku.

15 czerwca 2020
Euro-net wynajmuje powierzchnię w 7R City Flex Rzeszów Airport I

Euro-net wynajął ok. 1 600 mkw. w Rzeszowie. Firma ulokowała się w 7R City Flex Rzeszów Airport I. W transakcji doradzali eksperci Cushman & Wakefield.

14 maja 2020
Cushman & Wakefield