Podstawowe wskaźniki rynkowe

Zasoby
341 tys. mkw.
Wskaźnik pustostanów
0%
W budowie
33 tys. mkw.
Czynsze bazowe
3.30 - 3.50 EUR

Magazyny do wynajęcia w Rzeszowie

Magazyny do wynajęcia w Rzeszowie

Rzeszów jest bramą na wschód Polski dla rozwoju biznesu w województwie podkarpackim, a niewątpliwym czynnikiem sprzyjającym jest niedawno ukończona autostrada A4 oraz znajdujące się w pobliżu dwie strefy ekonomiczne: Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Mielec oraz Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Wisłosan.

Rzeszów jest jednym ze wschodzących rynków magazynowych w kraju, dzięki czemu rozwija się niezwykle dynamicznie. Czołowi deweloperzy dostrzegają ogromny potencjał tego regionu i coraz częściej umieszczają Rzeszów na mapie planowanych inwestycji - komentuje Konrad Jacewicz.

Brama na wschód

Rzeszów jest ostatnim przystankiem w Polsce dla wszystkich towarów opuszczających i jednocześnie pierwszym dla trafiających zza wschodniej granicy państwa. Oznacza to, że region ten będzie musiał sprostać ciągle rosnącemu zapotrzebowaniu na powierzchnie magazynowe.


Populacja

Wynagrodzenie

Artykuły z regionu

Northern Aerospace w SSE Euro-Park Mielec!

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield odpowiadała za przygotowanie dokumentacji przetargowej wymaganej przy zakupie gruntu oraz uzyskaniu pozwolenia na działalność na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC w Podstrefie Trzebownisko dla firmy Northern Aerospace Sp. z o.o. Klient w ramach podpisanej umowy będzie prowadził działalność produkcyjną podzespołów lotniczych i stworzy co najmniej 55 miejsc pracy. Planowane nakłady inwestycyjne wyniosą ponad 43 mln zł, a termin zakończenia inwestycji przewidziano nie później niż w III kw. 2021 r.

20 listopada 2017
Cushman & Wakefield