Podstawowe wskaźniki rynkowe

Zasoby
341 tys. mkw.
Wskaźnik pustostanów
1%
W budowie
60 tys. mkw.
Czynsze bazowe
3.30 - 3.50 EUR

Magazyny do wynajęcia w Rzeszowie

Magazyny do wynajęcia w Rzeszowie

Rzeszów jest bramą na wschód Polski dla rozwoju biznesu w województwie podkarpackim, a niewątpliwym czynnikiem sprzyjającym jest niedawno ukończona autostrada A4 oraz znajdujące się w pobliżu dwie strefy ekonomiczne: Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Mielec oraz Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Wisłosan.

Rzeszów jest jednym ze wschodzących rynków magazynowych w kraju, dzięki czemu rozwija się niezwykle dynamicznie. Czołowi deweloperzy dostrzegają ogromny potencjał tego regionu i coraz częściej umieszczają Rzeszów na mapie planowanych inwestycji - komentuje Konrad Jacewicz.

Brama na wschód

Rzeszów jest ostatnim przystankiem w Polsce dla wszystkich towarów opuszczających i jednocześnie pierwszym dla trafiających zza wschodniej granicy państwa. Oznacza to, że region ten będzie musiał sprostać ciągle rosnącemu zapotrzebowaniu na powierzchnie magazynowe.


Populacja

Wynagrodzenie

Artykuły z regionu

Panattoni wybudował fabrykę dla Phoenix Contact E-Mobility

Panattoni zakończył budowę obiektu BTS dla Phoenix Contact E-Mobility w rekordowym czasie. Fabryka o powierzchni 15 000 mkw. znajduje się w Rzeszowie.

29 stycznia 2021
TEREZ Performance Polymers w 7R City Flex Rzeszów Airport

Do 7R City Flex Rzeszów Airport wprowadzi się nowy najemca. TEREZ Performance Polymers zajmie ponad 5 000 mkw. powierzchni magazynowej.

15 stycznia 2021
DB Schenker z zielonym cross-dockiem w Rzeszowie

Panattoni buduje ekologiczny cross-dock dla DB Schenker. Powstanie w ramach rzeszowskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

19 listopada 2020
Cushman & Wakefield