Podstawowe wskaźniki rynkowe

Zasoby
542 tys. mkw.
Wskaźnik pustostanów
5,2%
W budowie
16 tys. mkw.
Czynsze bazowe
3.20 - 4.30 EUR

Magazyny do wynajęcia w Krakowie

Magazyny do wynajęcia w Krakowie

Kraków, stolica Małopolski i drugie co do wielkości w kraju miasto, jest nie tylko ważnym ośrodkiem turystycznym i kulturalnym. Duża liczba mieszkańców oraz atrakcyjność miasta sprzyja rozwojowi działalności gospodarczej. W regionie wspierane są szczególnie inwestycje z sektora zaawansowanych technologii, offshoringu oraz IT. Województwo małopolskie posiada trzy Specjalne Strefy Ekonomiczne, w tym Krakowski Park Technologiczny. Magazyny i powierzchnie produkcyjne do wynajęcia w regionie Krakowa ułatwiają inwestorom wejście na ten dynamicznie rozwijający się rynek..

Dobre miejsce na biznes - brama do Europy Środkowo-Wschodniej

Na naszej mapie powierzchni magazynowych do wynajęcia zaprezentowane zostały lokalizacje nowoczesnych centrów logistyczno-produkcyjnych, położonych zarówno w samym Krakowie, jak i w jego bezpośrednich okolicach. Wszystkie usytuowane są w taki sposób, by zapewnić korzystającym z nich przedsiębiorstwom jak najlepsze warunki logistyczne. Bliskość węzłów komunikacyjnych oraz bliska odległość do granicy z Czechami oraz Słowacją sprzyja dogodnej dystrybucji towarów nie tylko na terenie całego kraju, lecz również ekspansji na pozostałe rynki Europy Środkowo-Wschodniej.

Kraków to drugie największe pod względem liczby mieszkańców miasto w Polsce. Lokalizacja ta przyciąga dużą uwagę inwestorów ze względu na rozwiniętą infrastrukturę transportową, handlowo-usługową, turystyczną oraz dynamiczny wzrost obecności globalnych firm z sektora nowoczesnych usług dla biznesu - mówi Konrad Jacewicz.

Doskonałe warunki dla przedsiębiorców

Proponowane przez nas wysokiej jakości magazyny i hale wyposażone w tryskacze, wysokiej jakości posadzki, monitoring czy szerokie place manewrowe. Doskonała infrastruktura i modułowa konstrukcja magazynów sprawiają, że korzystający z naszej oferty mają zapewnioną możliwość ekspansji w ramach parku magazynowego. Każdy magazyn można w pełni dostosować do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

Obecnie obserwujemy wzmożoną aktywność najemców i deweloperów powierzchni magazynowej w regionie, na co wpływ ma strategiczne położenie Krakowa przy szlaku komunikacyjnym, łączącym wschód i zachód Europy (autostrada A4) oraz realizacja najdłuższej trasy ekspresowej w Polsce (S7), która zapewni szybkie połączenie m.in. z Warszawą i Trójmiastem - dodaje Daniel Kempa.


Populacja

Wynagrodzenie

Artykuły z regionu

Logicor podpisał dwie umowy w Krakowie i Strykowie

Do Logicor Kraków wprowadzi się FARO Tekstylia na 3 500 mkw., natomiast Spedimex zostaje w Logicor Stryków i dobiera przestrzeń do prawie 40 000 mkw.

13 marca 2020
Kolejne kroki rozbudowy sieci drogowych w Polsce

GDDKiA poinformowało o kolejnych etapach ważnych inwestycji drogowych - trasy S7 oraz Via Baltica. Zyska na nich północno-wschodnia i południowa Polska.

25 lutego 2020
Nowy obiekt BTS dla InPost w Krakowie

W ramach KJF Park Balice wybudowany zostanie budynek BTS o powierzchni 9 100 mkw dla InPost. Będzie on w pełni dostosowany do wymagań kuriera.

20 stycznia 2020
Cushman & Wakefield