Castorama w nowym magazynie od 7R w Łodzi

10 stycznia 2022

Castorama w nowym magazynie od 7R w Łodzi

Spis treści

Do 7R Park Łódź East I wprowadza się nowy najemca, który zajmie łączną powierzchnię 36 tys. mkw.

Castorama zajmie około 35 300 mkw. przestrzeni magazynowej oraz około 770 mkw. części biurowej. Nowy najemca wprowadzi się do inwestycji już w lutym 2022 r.

Na 7R Park Łódź East składają się trzy obiekty o łącznej powierzchni ok. 100 000 mkw. Wszystkie magazyny spełniają normy budynków klasy A. Są również objęte certyfikacją BREEAM wykorzystując rozwiązania proekologiczne.

Łódź to dla nas strategiczna lokalizacja. Cieszę się, że atuty naszej łódzkiej inwestycji doceniła Castorama. Lokalizacja i jakość naszych magazynów dają najemcom gwarancję prowadzenia swoich operacji w sposób efektywny i bezpieczny - mówi Maciej Krawiecki, Head of Leasing w 7R

7R Park Łódź East I jest zlokalizowany tuż przy zjeździe na autostradę A1. Park ma dobre warunki dla transportu międzynarodowego, krajowego i lokalnego.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Łódzkie z potencjałem na 2,5 mln mkw. inwestycji magazynowych – nowy raport regionalny „Uszyj biznes w Łodzi

Unikalnie różnorodna w skali kraju grupa najemców magazynowych, jedyny w Polsce „ring autostradowy”, który wzmocni rozwój logistyki e-commerce oraz nowoczesna, przyciągająca globalnych graczy infrastruktura magazynowa – tak w skrócie przedstawia się sytuacja na rynku powierzchni magazynowych w regionie łódzkim, którą podsumowuje najnowszy raport Cushman & Wakefield. Co więcej, jak wynika z analizy „Uszyj biznes w Łodzi. Rynek magazynowo- produkcyjny Polski Centralnej", potencjał zabezpieczonych przez deweloperów bank gruntów daje możliwość na realizację inwestycji o łącznej powierzchni nawet 2,5 mln mkw.

08 listopada 2023
MLP Group rozbudowuje infrastrukturę logistyczną w Łodzi

W regionie łódzkim kontynuowana jest rozbudowa infrastruktury logistycznej dzięki nowemu projektowi MLP Group. MLP Business Park Łódź, to nowy obszar oferujący ponad 30 000 mkw. nowoczesnych powierzchni City Logistics, obejmujący także miejsca przeznaczone pod lekką produkcję. Oddanie pierwszych obiektów do użytku planuje się już w drugiej połowie roku 2024.

26 października 2023
E.Leclerc i ID Logistics wspólnie inwestują w przestrzeń magazynową i zieloną energię

Od lipca 2021 r. w Woli Rakowej w okolicach Łodzi działa centralny magazyn sieci E.Leclerc, zarządzany przez ID Logistics. Teraz obie firmy doszły do porozumienia w sprawie rozbudowy hali magazynowej, co spowoduje znaczący wzrost powierzchni centrum dystrybucji.

06 października 2023
Cushman & Wakefield