Jeszcze w październiku rusza budowa Panattoni Park Bolesławiec

08 października 2021

Deweloper rozpoczyna budowę Panattoni Park Bolesławiec. Inwestycja liczyć będzie 50 000 mkw. oraz otrzyma certyfikat BREEAM na poziomie "Excellent".

Panattoni inwestuje w regionie Polski Zachodniej - jeszcze w tym miesiącu ruszy z budową Panattoni Park Bolesławiec. To będzie 22 inwestycja dewelopera na Dolnym Śląsku.

Dostarczamy inwestycje, które pozwalają obsługiwać zarówno rynek niemiecki, jak i całą zachodnią i południową część kontynentu. Przykładem jest Panattoni Park Bolesławiec, który będzie położony zaledwie pół godziny od zachodniej granicy. Ponadto foremny kształt magazynu umożliwi dostosowanie powierzchni do specyfiki działania przyszłych najemców. Szeroka gama zielonych rozwiązań również zwiększy atrakcyjność projektu – mówi Damian Kowalczyk, Development Director w Panattoni.

Magazyny w Polsce Zachodniej

Panattoni Park Bolesławiec liczyć będzie ok. 50 000 mkw. powierzchni logistycznej. Został zaprojektowany zgodnie z certyfikacją BREEAM na poziomie "Excellent". W parku zostaną zamontowane rozmaite rozwiązania ekologiczne związane m.in. z redukcją zanieczyszczeń, czy zużyciem wody pitnej.

Park zlokalizowany jest przy węźle Krzyżowa, łączącym autostradą A4 z autostradą A8. Inwestycję dzieli raptem 30 minut drogi od granic z Niemcami, oraz 50 minut z Czechami.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

FM Logistic pierwszym najemcą w Panattoni Park Głogów

FM Logistic, operator logistyczny, zdecydował się na najem proekologicznej powierzchni od Panattoni w Głogowie. W transakcji doradzali eksperci Cushman & Wakefield.

28 października 2021
Panattoni: BTS pod e-commerce z BREEAM Excellent

BTS w Świebodzinie otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Inwestycja obsłuży klientów z branży e-commerce.

21 października 2021
Panattoni Park Legnica w rozbudowie

Deweloper rozbudowuje centrum logistyczne Panattoni Park Legnica dla najemcy zajmującego się renowacją AGD i elektroniki. Firma zajmie 8 500 mkw.

06 lipca 2021
Cushman & Wakefield