Jysk przedłuża najem w Logistic City Piotrków Trybunalski

20 września 2021

Jysk przedłuża najem w Logistic City Piotrków Trybunalski
Jysk zostaje w Logistic City w Piotrkowie Trybunalskim i przedłuża umowę najmu. Zajmuje prawie 70 000 mkw. powierzchni magazynowej.

Jysk, międzynarodowa sieć handlowa oferująca produkty do domu, przedłuża swój najem w Piotrkowie Trybunalskim. Firma zajmuje prawie 70 000 mkw. w ramach Logistic City Piotrków Trybunalski.

Dogodna lokalizacja Logistic City Piotrków, gwarantuje sprawną dystrybucję produktów. A jako Asset Manager staramy się zawsze wyjść naprzeciw potrzebom naszych najemców i w sposób elastyczny odpowiadać na oczekiwania. Cieszymy się, że klienci to doceniają połączenie tych czynników i tak jak JYSK po wielu latach obecności w parku, decydują się na kontynuację umów - mówi Joanna Pilich, Leasing & Asset Manager REINO IO Logistics.

Magazyny w Polsce Centralnej

Logistic City Piotrków Trybunalski to inwestycja parku magazynowego liczącego 135 000 mkw. z możliwością rozbudowy o 300 000 mkw. powierzchni logistycznej. Park położony jest przy trasie ekspresowej S8, natomiast w pobliżu przebiega autostrada A1.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Kolejna inwestycja Hillwood Polska we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

W Łodzi Chocianowicach powstanie kolejny park logistyczny dewelopera powierzchni produkcyjno-magazynowych. Wartość inwestycji to 54,4 mln euro.

17 listopada 2022
DesleeClama dobiera przestrzeń u SEGRO w Łodzi

Producent włókien do materacy prawie dwukrotnie zwiększył wynajmowaną przestrzeń w SEGRO Business Park Łódź. Zajmuje łącznie ok. 6 500 mkw.

06 maja 2022
Castorama w nowym magazynie od 7R w Łodzi

Do 7R Park Łódź East I wprowadza się nowy najemca, który zajmie łączną powierzchnię 36 tys. mkw.

10 stycznia 2022
Cushman & Wakefield