Jysk przedłuża najem w Logistic City Piotrków Trybunalski

20 września 2021

Jysk zostaje w Logistic City w Piotrkowie Trybunalskim i przedłuża umowę najmu. Zajmuje prawie 70 000 mkw. powierzchni magazynowej.

Jysk, międzynarodowa sieć handlowa oferująca produkty do domu, przedłuża swój najem w Piotrkowie Trybunalskim. Firma zajmuje prawie 70 000 mkw. w ramach Logistic City Piotrków Trybunalski.

Dogodna lokalizacja Logistic City Piotrków, gwarantuje sprawną dystrybucję produktów. A jako Asset Manager staramy się zawsze wyjść naprzeciw potrzebom naszych najemców i w sposób elastyczny odpowiadać na oczekiwania. Cieszymy się, że klienci to doceniają połączenie tych czynników i tak jak JYSK po wielu latach obecności w parku, decydują się na kontynuację umów - mówi Joanna Pilich, Leasing & Asset Manager REINO IO Logistics.

Magazyny w Polsce Centralnej

Logistic City Piotrków Trybunalski to inwestycja parku magazynowego liczącego 135 000 mkw. z możliwością rozbudowy o 300 000 mkw. powierzchni logistycznej. Park położony jest przy trasie ekspresowej S8, natomiast w pobliżu przebiega autostrada A1.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Panattoni buduje centrum dystrybucyjne dla AliExpress

Panattoni Park Łódź West wybrany przez Cainiao do wsparcia AliExpress. Blisko 10 650 mkw. zostanie przeznaczonych na potrzeby e-commerce.

26 października 2021
Wirthwein Polska z magazynem w MLP Łódź

Wirthwein Polska wynajęło przestrzeń w ramach parku logistycznego MLP Łódź. Obiekt dla najemcy gotowy będzie w IV kwartale 2022 roku, a spółka zajmie w nim ponad 6 000 mkw.

31 sierpnia 2021
ESA logistika powiększyła się u SEGRO w Strykowie

ESA logistika przedłużyła umowę i zwiększyła wynajmowaną przestrzeń w ramach SEGRO Logistics Park Stryków. Firma zajmuje teraz prawie 7 500 mkw.

23 sierpnia 2021
Cushman & Wakefield