Hart Logistics w MLP Poznań West

27 lipca 2021

Hart Logistics w MLP Poznań West

Spis treści

Do nowego obiektu MLP Poznań West wprowadzi się Hart Logistics. Najemca zajmie 10 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

Do grona najemców MLP Poznań West dołącza Hart Logistics. Logistyk zajmie 10 000 mkw., z czego 9 600 mkw. przeznaczone będzie na magazyn, a 400 mkw. na biuro. Obiekt dla najemcy gotowy będzie w pierwszym kwartale 2022 roku. O rozbudowie centrum logistycznego dowiesz się więcej z tego artykułu.

W ostatnim czasie widzimy ogromne zapotrzebowanie na nowoczesną powierzchnię magazynową w rejonie Poznania. Dzięki dużej możliwości rozbudowy naszego centrum jesteśmy w stanie zaoferować klientowi obiekt dedykowany pod jego działalność. Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych obiektów BTS dopasowanych do indywidualnych potrzeb najemców, dzięki temu nasz Klient zawsze otrzymuje obiekt spełniający wszystkie jego potrzeby i wymagania – podkreśliła Agnieszka Góźdź Dyrektor Sprzedaży w MLP Group S.A.

Magazyny w Poznaniu

MLP Poznań West to nowoczesny park magazynowy położony w Dąbrówce. W pobliżu przebiega trasa ekspresowa S11, którą można dotrzeć do wjazdu na autostradę A2. Powierzchnia centrum logistycznego docelowo wyniesie 133 000 mkw.

Nowa inwestycja powstaje według wymagań certyfikatu BREEAM i będzie wyposażona w ekologiczne rozwiązania. Obiekt dla Hart Logistics zostanie w pełni dostosowany do wymagań najemcy.

 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Hillwood rozpoczął budowę nowej inwestycji pod Poznaniem

Hillwood rozpoczął realizację swojej pierwszej inwestycji na poznańskim rynku. W ramach projektu Hillwood Poznań – Czempiń, deweloper wybuduje park logistyczno-magazynowy o łącznej powierzchni blisko 130 tys mkw. Obecnie trwają prace przy pierwszym etapie realizacji większego budynku. Zakończenie tego etapu planowane jest na koniec 2024 roku.

17 kwietnia 2024
City Logistics w ekspansji: Panattoni realizuje największy projekt dla Grupy Raben

Panattoni dostarczy Rabenowi, firmie świadczącej kompleksowe usługi logistyczne około 44 000 metrów kwadratowych przestrzeni. City Logistics Poznań III, największy projekt w tej branży, zostanie zlokalizowany w granicach miasta przy ul. Obodrzyckiej. Jest to kolejna współpraca między obiema firmami w Wielkopolsce w tym roku.

24 października 2023
Maxcess i Panattoni: Przyszłość przemysłu w Europie

Maxcess, firma specjalizująca się w dziedzinie innowacyjnych produktów i usług dla zautomatyzowanych aplikacji do obsługi linii produkcyjnych, rozpoczyna nowy etap swojego rozwoju. Firma nawiązała współpracę z Panattoni, w celu stworzenia nowego zakładu produkcyjnego w Łubowie, województwo wielkopolskie.

17 października 2023
Cushman & Wakefield