Hart Logistics w MLP Poznań West

27 lipca 2021

Hart Logistics w MLP Poznań West
Do nowego obiektu MLP Poznań West wprowadzi się Hart Logistics. Najemca zajmie 10 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

Do grona najemców MLP Poznań West dołącza Hart Logistics. Logistyk zajmie 10 000 mkw., z czego 9 600 mkw. przeznaczone będzie na magazyn, a 400 mkw. na biuro. Obiekt dla najemcy gotowy będzie w pierwszym kwartale 2022 roku. O rozbudowie centrum logistycznego dowiesz się więcej z tego artykułu.

W ostatnim czasie widzimy ogromne zapotrzebowanie na nowoczesną powierzchnię magazynową w rejonie Poznania. Dzięki dużej możliwości rozbudowy naszego centrum jesteśmy w stanie zaoferować klientowi obiekt dedykowany pod jego działalność. Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych obiektów BTS dopasowanych do indywidualnych potrzeb najemców, dzięki temu nasz Klient zawsze otrzymuje obiekt spełniający wszystkie jego potrzeby i wymagania – podkreśliła Agnieszka Góźdź Dyrektor Sprzedaży w MLP Group S.A.

Magazyny w Poznaniu

MLP Poznań West to nowoczesny park magazynowy położony w Dąbrówce. W pobliżu przebiega trasa ekspresowa S11, którą można dotrzeć do wjazdu na autostradę A2. Powierzchnia centrum logistycznego docelowo wyniesie 133 000 mkw.

Nowa inwestycja powstaje według wymagań certyfikatu BREEAM i będzie wyposażona w ekologiczne rozwiązania. Obiekt dla Hart Logistics zostanie w pełni dostosowany do wymagań najemcy.

 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Mainfreight Poland dołączy do najemców w MLP Poznań West

Operator logistyczny zostanie najemcą rozbudowywanego parku logistycznego MLP Poznań West. Firma Mainfreight Poland będzie korzystać łącznie z blisko 3,2 tys. mkw nowoczesnej powierzchni.

24 stycznia 2023
Nowe magazyny Panattoni w Poznaniu dla firmy z sektora odzieżowego

Spółka wiodąca na globalnym rynku skorzysta z 82 000 mkw. powierzchni w Poznaniu.

27 października 2022
Vilmorin Garden powiększa magazyn u SEGRO w Komornikach

Vilmorin Garden wynajął 10 500 mkw. w ramach nowej hali w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki.

05 lipca 2022
Cushman & Wakefield