Panattoni Park Legnica w rozbudowie

06 lipca 2021

Panattoni Park Legnica w rozbudowie
Deweloper rozbudowuje centrum logistyczne Panattoni Park Legnica dla najemcy zajmującego się renowacją AGD i elektroniki. Firma zajmie 8 500 mkw.

Do grona najemców Panattoni Park Legnica jeszcze w tym roku dołączy firma zajmująca się renowacją produktów elektronicznych i AGD, a także ich sprzedażą w internecie. Deweloper rozbudowuje centrum logistyczne dla nowego najemcy, który zajmie 8 500 mkw. Budowana hala gotowa będzie w IV kwartale 2021 roku.

Działalność naszego najemcy przyczynia się do redukcji negatywnego wpływu człowieka na środowisko naturalne i idealnie wpisuje w ideę Zero Waste. Recykling, odzysk materiałów i ograniczenie zużycia zasobów to także kluczowe aspekty inwestycji Panattoni, a wybranie nas przez tego typu firmę, to najwyższa forma docenienia naszej zielonej rewolucji – mówi Damian Kowalczyk, Development Director z Panattoni.

Magazyny w Polsce Zachodniej

Panattoni Park Legnica docelowo liczyć ponad 100 000 mkw. powierzchni logistycznej. Po ukończeniu obecnie budowanego obiektu w listopadzie, wybudowana przestrzeń wynosić będzie 40 000 mkw. Inwestycja została certyfikowana systemem BREEAM na poziomie "Very Good". Park położony jest w pobliżu trasy ekspresowej S3 oraz niedaleko wjazdu na autostradę A4. 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

BestSecret inwestuje w Polsce Zachodniej w Panattoni Park Sulechów III

Niemiecki sklep internetowy otwiera magazyn w Polsce Zachodniej. Zajmie ok. 90 tys. mkw. w Panattoni Park Sulechów III.

07 lipca 2022
BTS dla TEDi w zachodniopomorskim

Panattoni realizuje obiekt BTS o powierzchni 87 300 mkw. w Stargardzie, w województwie zachodniopomorskim.

14 lutego 2022
FM Logistic pierwszym najemcą w Panattoni Park Głogów

FM Logistic, operator logistyczny, zdecydował się na najem proekologicznej powierzchni od Panattoni w Głogowie. W transakcji doradzali eksperci Cushman & Wakefield.

28 października 2021
Cushman & Wakefield