Panattoni Park Legnica w rozbudowie

06 lipca 2021

Deweloper rozbudowuje centrum logistyczne Panattoni Park Legnica dla najemcy zajmującego się renowacją AGD i elektroniki. Firma zajmie 8 500 mkw.

Do grona najemców Panattoni Park Legnica jeszcze w tym roku dołączy firma zajmująca się renowacją produktów elektronicznych i AGD, a także ich sprzedażą w internecie. Deweloper rozbudowuje centrum logistyczne dla nowego najemcy, który zajmie 8 500 mkw. Budowana hala gotowa będzie w IV kwartale 2021 roku.

Działalność naszego najemcy przyczynia się do redukcji negatywnego wpływu człowieka na środowisko naturalne i idealnie wpisuje w ideę Zero Waste. Recykling, odzysk materiałów i ograniczenie zużycia zasobów to także kluczowe aspekty inwestycji Panattoni, a wybranie nas przez tego typu firmę, to najwyższa forma docenienia naszej zielonej rewolucji – mówi Damian Kowalczyk, Development Director z Panattoni.

Magazyny w Polsce Zachodniej

Panattoni Park Legnica docelowo liczyć ponad 100 000 mkw. powierzchni logistycznej. Po ukończeniu obecnie budowanego obiektu w listopadzie, wybudowana przestrzeń wynosić będzie 40 000 mkw. Inwestycja została certyfikowana systemem BREEAM na poziomie "Very Good". Park położony jest w pobliżu trasy ekspresowej S3 oraz niedaleko wjazdu na autostradę A4. 

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

MLP Gorzów Wielkopolski - nowy park w Polsce Zachodniej

Deweloper zakupił 12-ha grunt inwestycyjny, na którym wybuduje MLP Gorzów Wielkopolski. Budowa liczącego 52 000 mkw. parku ruszy na przełomie I i II kwartału 2022 roku.

06 lipca 2021
M.W. Logistics najemcą Hillwood Słubice

Firma M.W. Logistics wynajęła powierzchnię logistyczną w parku magazynowym Hillwood Słubice. Najemca zajął 6 800 mkw.

28 marca 2021
W Polsce powstanie największe centrum dystrybucyjne TK Maxx w Europie

W Sulechowie powstanie największa inwestycja dystrybucyjna TK Maxx w Europie. Liczące 61 135 mkw. centrum wybuduje Panattoni.

16 marca 2021
Cushman & Wakefield