DSV Prime Cargo z większą powierzchnią w Panattoni Park Goleniów

01 lipca 2021

DSV Prime Cargo z większą powierzchnią w Panattoni Park Goleniów
DSV Prime Cargo podwaja wynajmowaną powierzchnię magazynową w ramach Panattoni Park Goleniów, zwiększając ją do 10 000 mkw.

DSV Prime Cargo to firma logistyczna będąca częścią struktury DSV Panalpina. Najemca przedłużył swoją umowę najmu w Panattoni Park Goleniów oraz podwoił wynajmowaną przestrzeń, zwiększając ją do 10 000 mkw. Firma do tej pory zajmowała 4 480 mkw. powierzchni magazynowej.

Pomorze Zachodnie to region z ogromny potencjałem i nieustannie rosnącym zainteresowaniem najemców. Raporty za 2020 r. pokazały, że jest to rynek praktycznie pozbawiony pustostanów, a my odczuwamy to szczególnie. Dostarczyliśmy tu 265 000 m kw. i cały czas zgłaszają się do nas chętni na nowe powierzchnie lub na rozszerzenie już zajmowanej, tak jak w przypadku DSV Prime Cargo w ramach Panattoni Park Goleniów – mówi Weronika Mioduszewska, Senior Leasing Manager z Panattoni.

Magazyny w regionie Szczecina

Panattoni Park Goleniów to nowoczesny kompleks magazynowy, składający się z dwóch magazynów. Łączna powierzchnia parku wynosi nieco ponad 54 000 mkw. Do tej pory wybudowane zostało 20 000 mkw. Oba obiekty zostały zaprojektowane zgodnie z certyfikatem BREEAM na poziomie "Very Good".

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

InPost z centrum logistycznym pod Szczecinem

W podszczecińskim Goleniowie InPost uruchomi swoje kolejne centrum logistyczne. Zlokalizowane będzie w Parku Przemysłowym Accolade.

04 sierpnia 2021
Nowy park logistyczny w regionie Szczecina - Panattoni Park Stargard

Panattoni inwestuje w Zachodniopomorskiem. W tym roku ruszy budowa parku logistycznego Panattoni Park Stargard o powierzchni 172 000 mkw.

09 marca 2021
7R rozpoczął budowę 7R Park Szczecin

Deweloper inwestuje na zachodniopomorskim rynku magazynowym - rozpoczęła się budowa 7R Park Szczecin. Powierzchnia parku wyniesie 58 000 mkw.

05 lutego 2021
Cushman & Wakefield