Nowy najemca w Hillwood Słubice

05 marca 2021

MW Logistics wynajął ok. 7 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku logistycznym Hillwood Słubice. Najemca wprowadzi się jeszcze w marcu 2021.

MW Logistics to firma świadcząca usługi logistyczne dla branży e-commerce. Jeszcze w tym miesiącu zajmie 6 868 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w ramach Hillwood Słubice. To już drugi magazyn logistyka w tej okolicy. Nowy obiekt wykorzysta do magazynowania towarów oraz pod operacje logistyczne.

– Strategiczne położenie Słubic przy naszej zachodniej granicy oraz doskonale rozwinięta sieć dróg, sprawiają, że lokalizacja ta cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród najemców, m.in. firm współpracujących z Niemcami. Jednocześnie Słubice stały się ważnym ośrodkiem logistycznym i spedycyjnym – tak dla Polski, jak i dla naszych zachodnich sąsiadów – mówi Wojciech Dachniewski, Business Development Director w Hillwood Polska.

Magazyny w Polsce Zachodniej

Hillwood Słubice to nowoczesny park logistyczny oferujący ok. 21 500 mkw. powierzchni. Jego olbrzymim atutem jest lokalizacja raptem 5 km od przejścia granicznego Słubice - Frankfurt. Położony jest tuż przy drodze krajowej nr 29 oraz w bardzo bliskiej odległości od węzła autostrady A2.

Mapa lokalizacji

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

FM Logistic pierwszym najemcą w Panattoni Park Głogów

FM Logistic, operator logistyczny, zdecydował się na najem proekologicznej powierzchni od Panattoni w Głogowie. W transakcji doradzali eksperci Cushman & Wakefield.

28 października 2021
Panattoni: BTS pod e-commerce z BREEAM Excellent

BTS w Świebodzinie otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Inwestycja obsłuży klientów z branży e-commerce.

21 października 2021
Jeszcze w październiku rusza budowa Panattoni Park Bolesławiec

Deweloper rozpoczyna budowę Panattoni Park Bolesławiec. Inwestycja liczyć będzie 50 000 mkw. oraz otrzyma certyfikat BREEAM na poziomie "Excellent".

08 października 2021
Cushman & Wakefield