Nowy najemca MLP w zrewitalizowanym parku logistyki miejskiej

27 stycznia 2021

W rewitalizowanym obiekcie MLP Business Park Poznań 12 000 mkw. wynajął dystrybutor sprzętu AGD i RTV. Hala oddana będzie w IV kwartale 2021 roku.

MLP rozpoczęło rewitalizację parku miejskiego w Poznaniu - MLP Business Park Poznań. Powierzchnię w jeden z siedmiu remontowanych hal wynajął dystrybutor artykułów AGD i RTV. Najemca zajmie 12 000 mkw. w IV kwartale 2021 roku.

Długoletnia umowa najmu zawarta na 40% aktualnie dostępnej powierzchni w parku, pozwala nam z dużym komfortem planować kolejne inwestycje, mające na celu podwyższenie standardu istniejących już budynków oraz remont istniejącej infrastruktury - powiedział Karol Kondrat Leasing Manager w MLP Group S.A.

Magazyny w Poznaniu

Obecnie na terenie inwestycji znajdują się budynki magazynowo-biurowe klasy B o łącznej powierzchni 30 000 mkw. Deweloper rozpoczął remont jednej z siedmiu hal, której powierzchnia wynosi 12 000 mkw. Prace nad pozostałymi obiektami rozpoczęte zostaną w 2021 roku.

MLP Business Park Poznań położony jest przy ul. Wołczyńskiej, niedaleko centrum Poznania. W odległości 1,5 km od parku znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co zapewnia dogodny transport dla pracowników. Dodatkowo, MLP uruchomi stację rowerów miejskich. Około 2,5 km od inwestycji znajduje się wjazd na autostradę A2.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Vilmorin Garden powiększa magazyn u SEGRO w Komornikach

Vilmorin Garden wynajął 10 500 mkw. w ramach nowej hali w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki.

05 lipca 2022
Poczta Polska wprowadzi się do parku Panattoni w Kaliszu

Poczta Polska wynajęła przestrzeń w budującej się hali w ramach Panattoni Park Kalisz. Zajmie 4 500 mkw. powierzchni magazynowej.

14 kwietnia 2022
Big boxy o powierzchni ponad 90 tys. mkw w MLP Poznań West

MLP Group rozpoczyna realizację trzech big boxów. Największy z nich będzie wielkości blisko 50 tys. mkw.

19 stycznia 2022
Cushman & Wakefield