Zakończyła się komercjalizacja pierwszej hali Hillwood Łódź Górna

16 grudnia 2020

Zakończyła się komercjalizacja pierwszej hali Hillwood Łódź Górna

Spis treści

Deweloper wynajął w pełni cały budynek w ramach Hillwood Łódź Górna. Jeden najemca wynajął powierzchnię 73 000 mkw.

Hillwood zakończył komercjalizację swojej pierwszej hali w ramach Hillwood Łódź Górna. Budynek o powierzchni 73 000 mkw. został w pełni wynajęty jednej firmie. Deweloper dostosował budynek do wymagań najemcy.

Aglomeracja łódzka, dzięki swojej centralnej lokalizacji i doskonale rozwiniętej infrastrukturze drogowej, cieszy się niesłabnącym popytem ze strony najemców. Jest to również jedna z priorytetowych lokalizacji dla inwestycji Hillwood Polska – mówi Wojciech Dachniewski, Business Development Director Hillwood Polska

Magazyny w Polsce Centralnej

Hillwood Łódź Górna to inwestycja nowoczesnego centrum logistycznego, który docelowo składać się będzie z dwóch obiektów magazynowych. Ich łączna powierzchnia wyniesie ok. 160 000 mkw. Projekt położony jest przy ul. Józefów w Łodzi. Tuż obok przebiega planowany odcinek Trasy Górnej.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Nowa inwestycja Panattoni z finansowaniem od PKO BP

Panattoni uzyskało finansowanie w wysokości 23,3 mln euro od PKO Banku Polskiego na realizację Panattoni Park Zgierz. Nowa inwestycja w Polsce Centralnej docelowo obejmie blisko 160 000 mkw powierzchni.

18 czerwca 2024
Panattoni rusza z budową nowego parku w Polsce Centralnej

Panattoni rozpoczęło spekulacyjnie budowę nowego obiektu w województwie łódzkim. Projekt powstający w Zgierzu będzie miał docelową powierzchnię blisko 30 000 mkw. W pierwszej fazie zrealizowane zostanie 13 600 mkw. Ukończenie tego etapu planowane jest na styczeń 2025 r., ale potencjalny najemca może uzyskać wczesny dostęp i rozpocząć prace wewnątrz budynku już w grudniu tego roku.

21 maja 2024
Łódź e-commercem stoi

Około 4 mln mkw. powierzchni magazynowej w województwie łódzkim jest przeznaczone do obsługi operacji e-commerce – wynika z danych międzynarodowej agencji Cushman & Wakefield. Oznacza to, że region ten plasuje się na 2. miejscu w kraju wśród najbardziej atrakcyjnych lokalizacji dla firm z branży handlu internetowego. Apetyt łódzkiego rynku jest tym większy, że domknięty niedawno tzw. ring autostradowy wokół miasta znacząco zwiększa potencjał miasta i okolic na przyciągnięcie nowych inwestycji i realizację kolejnych projektów magazynowych. A jak podaje raport Cushman & Wakefield „Uszyj biznes w Łodzi. Rynek magazynowo-produkcyjny Polski Centralnej", zabezpieczone do tej pory przez deweloperów grunty to możliwość budowy nieruchomości o powierzchni nawet 2,5 mln mkw.

30 stycznia 2024
Cushman & Wakefield