Zakończyła się komercjalizacja pierwszej hali Hillwood Łódź Górna

17 grudnia 2020

Zakończyła się komercjalizacja pierwszej hali Hillwood Łódź Górna
Deweloper wynajął w pełni cały budynek w ramach Hillwood Łódź Górna. Jeden najemca wynajął powierzchnię 73 000 mkw.

Hillwood zakończył komercjalizację swojej pierwszej hali w ramach Hillwood Łódź Górna. Budynek o powierzchni 73 000 mkw. został w pełni wynajęty jednej firmie. Deweloper dostosował budynek do wymagań najemcy.

Aglomeracja łódzka, dzięki swojej centralnej lokalizacji i doskonale rozwiniętej infrastrukturze drogowej, cieszy się niesłabnącym popytem ze strony najemców. Jest to również jedna z priorytetowych lokalizacji dla inwestycji Hillwood Polska – mówi Wojciech Dachniewski, Business Development Director Hillwood Polska

Magazyny w Polsce Centralnej

Hillwood Łódź Górna to inwestycja nowoczesnego centrum logistycznego, który docelowo składać się będzie z dwóch obiektów magazynowych. Ich łączna powierzchnia wyniesie ok. 160 000 mkw. Projekt położony jest przy ul. Józefów w Łodzi. Tuż obok przebiega planowany odcinek Trasy Górnej.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Notino w MDC2 Park Łódź South

Największy sklep internetowy z perfumami i kosmetykami w Europie, Notino, zdecydował się na wynajem powierzchni o powierzchni ponad 28 000 mkw w MDC2 Park Łódź South. Przedsięwzięcie to zostało zrealizowane przy udziale Cushman & Wakefield, renomowanej firmy doradczej.

13 czerwca 2023
Kolejna inwestycja Hillwood Polska we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

W Łodzi Chocianowicach powstanie kolejny park logistyczny dewelopera powierzchni produkcyjno-magazynowych. Wartość inwestycji to 54,4 mln euro.

17 listopada 2022
DesleeClama dobiera przestrzeń u SEGRO w Łodzi

Producent włókien do materacy prawie dwukrotnie zwiększył wynajmowaną przestrzeń w SEGRO Business Park Łódź. Zajmuje łącznie ok. 6 500 mkw.

06 maja 2022
Cushman & Wakefield