Hillwood Oleśnica już dostępny dla najemców

29 października 2020

Hillwood Oleśnica już dostępny dla najemców

Spis treści

Deweloper zakończył budowę oraz uzyskał pozwolenie na użytkowanie parku logistycznego Hillwood Oleśnica. Jego powierzchnia liczy 53 000 mkw.

O rozpoczęciu budowy parku logistycznego Hillwood Oleśnica pisaliśmy już w marcu. Obecnie deweloper zdobył już pozwolenie na użytkowanie. W ramach inwestycji wynajęto już ok. 43 500 mkw., zostawiając ok. 9 500 mkw. wolnej powierzchni. Jednym z najemców jest firma z branży e-commerce zajmująca się sprzedażą mebli - Mirjan. Najemca wynajął ponad 22 000 mkw. magazynu oraz ok. 600 mkw. biura.

Dzięki doskonałej lokalizacji przy trasie S8 oraz niedalekiej odległości od drogi S5, park logistyczny Hillwood Oleśnica wpisuje się doskonale na mapie magazynowej Dolnego Śląska. Potwierdza to fakt, że prawie cała inwestycja została już wynajęta – komentuje Mira Matusiak, Negocjator w Cushman & Wakefield.

Magazyny w regionie Wrocławia

Hillwood Oleśnica położony jest raptem 3 km od centrum Oleśnicy, tuż przy węźle drogi ekspresowej S8. Dzięki swojemu położeniu z łatwością można dostać się do położonego 30 km dalej Wrocławia.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Prime Logistics Wrocław i LX Pantos podpisują największą tegoroczną umowę na rynku magazynów

Prime Logistics Wrocław i globalny operator logistyczny LX Pantos podpisał umowę na 100 000 mkw. Transakcja obejmuje nie tylko renegocjację trwającego jeszcze kontraktu, ale również ekspansję do nowego budynku, dzięki czemu LX Pantos skonsoliduje powierzchnie magazynowe w ramach jednego projektu. Jest to największa tegoroczna transakcja na rynku powierzchni magazynowych w Polsce. W procesie negocjacji i przygotowania strategii najmu firmę LX Pantos reprezentował zespół międzynarodowej agencji doradczej Cushman & Wakefield. Właścicielowi Prime Logistics Wrocław, Brookfield Properties, doradzali eksperci CBRE.

13 czerwca 2024
Nowa inwestycja MLP na Dolnym Śląsku

MLP Group rozpoczyna budowę nowego centrum logistycznego w południowo-zachodniej części kraju. Oferta powierzchni magazynowych na dolnośląskim rynku zostanie poszerzona o MLP Zgorzelec. Docelowa inwestycja będzie mogła zaoferować obiekty o łącznej powierzchni 50 tys. mkw.

07 marca 2024
Hillwood i PHN - kroki ku nowej inwestycji

Hillwood Polska i Polski Holding Nieruchomości pracują nad stworzeniem wspólnego podmiotu, który będzie odpowiedzialny za realizację nowej inwestycji w Zgorzelcu. Firmy czekają na decyzję prezesa UOKiK.

30 stycznia 2024
Cushman & Wakefield