Hillwood Oleśnica już dostępny dla najemców

29 października 2020

Hillwood Oleśnica już dostępny dla najemców

Spis treści

Deweloper zakończył budowę oraz uzyskał pozwolenie na użytkowanie parku logistycznego Hillwood Oleśnica. Jego powierzchnia liczy 53 000 mkw.

O rozpoczęciu budowy parku logistycznego Hillwood Oleśnica pisaliśmy już w marcu. Obecnie deweloper zdobył już pozwolenie na użytkowanie. W ramach inwestycji wynajęto już ok. 43 500 mkw., zostawiając ok. 9 500 mkw. wolnej powierzchni. Jednym z najemców jest firma z branży e-commerce zajmująca się sprzedażą mebli - Mirjan. Najemca wynajął ponad 22 000 mkw. magazynu oraz ok. 600 mkw. biura.

Dzięki doskonałej lokalizacji przy trasie S8 oraz niedalekiej odległości od drogi S5, park logistyczny Hillwood Oleśnica wpisuje się doskonale na mapie magazynowej Dolnego Śląska. Potwierdza to fakt, że prawie cała inwestycja została już wynajęta – komentuje Mira Matusiak, Negocjator w Cushman & Wakefield.

Magazyny w regionie Wrocławia

Hillwood Oleśnica położony jest raptem 3 km od centrum Oleśnicy, tuż przy węźle drogi ekspresowej S8. Dzięki swojemu położeniu z łatwością można dostać się do położonego 30 km dalej Wrocławia.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Hillwood i PHN - kroki ku nowej inwestycji

Hillwood Polska i Polski Holding Nieruchomości pracują nad stworzeniem wspólnego podmiotu, który będzie odpowiedzialny za realizację nowej inwestycji w Zgorzelcu. Firmy czekają na decyzję prezesa UOKiK.

30 stycznia 2024
Nowa inwestycja 7R z własnym magazynem energii

Deweloper 7R postanowił wyposażyć 7R Park Wrocław West II, który powstaje Kątach Wrocławskich, w magazyn energii. Jest to niecodzienne rozwiązanie w tego typu obiektach.

12 stycznia 2024
Janus Polska - otwarty na biznes!

Firma Janus, działająca na rynku od 2002 roku, dostawca produktów i technologii dla self-storage, uruchomił zakład produkcyjny we Wrocławiu. Decyzja o otwarciu na polskim rynku nowoczesnej fabryki to kamień milowy zarówno dla rozwoju firmy, jak i branży self-storage w Europie.

18 grudnia 2023
Cushman & Wakefield