Hillwood Oleśnica już dostępny dla najemców

30 października 2020

Deweloper zakończył budowę oraz uzyskał pozwolenie na użytkowanie parku logistycznego Hillwood Oleśnica. Jego powierzchnia liczy 53 000 mkw.

O rozpoczęciu budowy parku logistycznego Hillwood Oleśnica pisaliśmy już w marcu. Obecnie deweloper zdobył już pozwolenie na użytkowanie. W ramach inwestycji wynajęto już ok. 43 500 mkw., zostawiając ok. 9 500 mkw. wolnej powierzchni. Jednym z najemców jest firma z branży e-commerce zajmująca się sprzedażą mebli - Mirjan. Najemca wynajął ponad 22 000 mkw. magazynu oraz ok. 600 mkw. biura.

Dzięki doskonałej lokalizacji przy trasie S8 oraz niedalekiej odległości od drogi S5, park logistyczny Hillwood Oleśnica wpisuje się doskonale na mapie magazynowej Dolnego Śląska. Potwierdza to fakt, że prawie cała inwestycja została już wynajęta – komentuje Mira Matusiak, Negocjator w Cushman & Wakefield.

Magazyny w regionie Wrocławia

Hillwood Oleśnica położony jest raptem 3 km od centrum Oleśnicy, tuż przy węźle drogi ekspresowej S8. Dzięki swojemu położeniu z łatwością można dostać się do położonego 30 km dalej Wrocławia.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Selsey z magazynem w City Logistics Wrocław I

Selsey, firma z branży e-commerce, wynajęła 11 500 mkw. powierzchni magazynowej w nowej inwestycji Panattoni na Dolnym Sląsku - City Logistics Wrocław I.

02 listopada 2020
Na Dolnym Śląsku powstanie 7R City Flex Wrocław Airport

7R City Flex Wrocław Airport to nowy park miejski, który powstanie w regionie Dolnego Śląska. Pierwszym najemcą jest PIKA, która zajmie ponad 3 500 mkw.

28 września 2020
Deichmann powiększa się w Prologis Park Wrocław III

Deichmann zrenegocjował obecną umowę najmu i rozszerzył się w ramach Prologis Park Wrocław III. Obecnie najemca zajmuje około 20 000 mkw. powierzchni magazynowej.

13 lipca 2020
Cushman & Wakefield