Hillwood Oleśnica już dostępny dla najemców

30 października 2020

Hillwood Oleśnica już dostępny dla najemców
Deweloper zakończył budowę oraz uzyskał pozwolenie na użytkowanie parku logistycznego Hillwood Oleśnica. Jego powierzchnia liczy 53 000 mkw.

O rozpoczęciu budowy parku logistycznego Hillwood Oleśnica pisaliśmy już w marcu. Obecnie deweloper zdobył już pozwolenie na użytkowanie. W ramach inwestycji wynajęto już ok. 43 500 mkw., zostawiając ok. 9 500 mkw. wolnej powierzchni. Jednym z najemców jest firma z branży e-commerce zajmująca się sprzedażą mebli - Mirjan. Najemca wynajął ponad 22 000 mkw. magazynu oraz ok. 600 mkw. biura.

Dzięki doskonałej lokalizacji przy trasie S8 oraz niedalekiej odległości od drogi S5, park logistyczny Hillwood Oleśnica wpisuje się doskonale na mapie magazynowej Dolnego Śląska. Potwierdza to fakt, że prawie cała inwestycja została już wynajęta – komentuje Mira Matusiak, Negocjator w Cushman & Wakefield.

Magazyny w regionie Wrocławia

Hillwood Oleśnica położony jest raptem 3 km od centrum Oleśnicy, tuż przy węźle drogi ekspresowej S8. Dzięki swojemu położeniu z łatwością można dostać się do położonego 30 km dalej Wrocławia.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Segro i Gilog: Nowa era współpracy na polskim rynku logistycznym

Segro, dewelower obiektów magazynowych i produkcyjnych, nawiązał strategiczną współpracę z niemiecką firmą logistyczną Gilog. To wydarzenie oznacza wybór Segro Park Wrocław, Bierutowska jako pierwszej lokalizacji Gilog w Polsce, gdzie planuje ona rozpocząć swoją działalność już w październiku 2023 roku.

08 września 2023
ECE inwestuje w Dolnośląskiem

ECE wybuduje centrum magazynowe w Kątach Wrocławskich. Inwestycja liczyć będzie 80 000 mkw. nowoczesnej powierzchni logistycznej.

25 października 2022
Grupa BCUBE rozwija się w ramach MLP Wrocław

Do grona najemców MLP we Wrocławiu dołącza firma SPM Poland z grupy BCUBE. Zajmie ok. 15 000 mkw. powierzchni magazynowej.

05 lipca 2022
Cushman & Wakefield