Dystrybutor opon otworzy magazyn w MLP Poznań

13 października 2020

Pneuhage Serwis Opon zajmie 6 000 mkw. powierzchni magazynowej w MLP Poznań. Najemca rozpocznie działalność w parku na początku 2021 roku.

MLP Group podpisało nową umowę najmu w swoim centrum logistycznym w Koninku. Firma Pneuhage Serwis Opon, dystrybutor opon i felg, wynajęła w ramach MLP Poznań około 6 000 mkw. W ramach tej powierzchni na magazyn przeznaczone będzie około 5 700 mkw., natomiast część biurowo-socjalna wyniesie 225 mkw. Obiekt zostanie przekazany najemcy w styczniu 2021 roku. 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zawarcia nowej umowy najmu. Rynek magazynowy w okolicach Poznania cieszy się obecnie ogromnym zainteresowaniem wśród najemców. Nasz projekt MLP Poznań aktualnie oferuje 4 budynki o łącznej powierzchni najmu prawie 49 tys. m kw. natomiast docelowa jego przestrzeń to prawie 90 tys. mkw. Niewątpliwym atutem tego parku to przede wszystkim atrakcyjna lokalizacja oraz dostosowanie magazynów do indywidualnych potrzeb naszych klientów – komentuje Agnieszka Góźdź Dyrektor Sprzedaży w MLP Group S.A.

Magazyny w Poznaniu

MLP Poznań to inwestycja zlokalizowana w Koninku, około 16 km od Poznania. Docelowo składać się będzie z czterech nowoczesnych hal magazynowych o łącznej powierzchni prawie 90 000 mkw. Park logistyczny położony jest w pobliżu trasy ekspresowej S11 oraz 4 km od autostrady A2, co sprawia że miejsce idealnie nadaje się do procesów logistycznych i dystrybucyjnych.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Colquimica Adhesives powiększa się w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki

Colquimica Adhesives przedłużyła swoją umowę najmu i dobrała przestrzeń magazynową do 11 000 mkw. w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki.

26 października 2020
P3 Poznań w drugiej fazie budowy

W ramach drugiej fazy budowy P3 Poznań powstanie 23 000 mkw. powierzchni w ramach dwóch budynków. 80% z niej jest już wynajęte.

20 października 2020
Łazienkaplus.pl dobiera przestrzeń w MLP Poznań

Łazienkaplus.pl rozszerza powierzchnię w MLP Poznań. Ekspansja dotyczy 4 000 mkw., a powierzchnia dla najemcy gotowa będzie w Q2 2021 roku.

29 września 2020
Cushman & Wakefield