Polska Zachodnia z nowym parkiem. Hillwood Słubice gotowe!

05 sierpnia 2020

Polska Zachodnia z nowym parkiem. Hillwood Słubice gotowe!

Spis treści

Hillwood Polska poinformował o uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie parku Hillwood Słubice. Centrum magazynowe oferuje prawie 21 500 mkw. powierzchni.

Nowa inwestycja Hillwood to 21 467 mkw. powierzchni, dostosowanej do potrzeb dużych i małych najemców - zarówno magazynowych, jak i produkcyjnych.

Ze względu na swoje strategiczne położenie na mapie Europy oraz doskonałą dostępność komunikacyjną, Słubice stały się ważnym ośrodkiem logistycznym i spedycyjnym nie tylko dla Polski, ale również dla naszych zachodnich sąsiadów – mówi Wojciech Dachniewski, Business Development Director Hillwood Polska.

Magazyny przy granicy 

Hillwood Słubice to nowoczesny magazyn klasy A, położony zaledwie 5 km od polsko-niemieckiej granicy Słubice-Frankfurt. Inwestycja znajduje się tuż przy drodze nr 29, zaledwie 2 km od węzła "Świecko" autostrady A2, łączącej tę granicę Polski ze stolicą kraju. 

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Rozbudowa logistyki zwrotów przez Hermes Fulfilment w Polsce

W I kwartale ubiegłego roku firma Hermes Fulfilment otworzyła swój pierwszy na terenie Polski magazyn obsługi zwrotów. Obiekt o powierzchni 40 000 mkw. wchodzi w skład kompleksu produkcyjno-magazynowym CTParku Iłowa. Niemiecki dostawca usług magazynowych podsumowuje pierwszy rok działalności w Polsce i zapowiada długoterminową obecność.

26 marca 2024
Zachodniopomorskie europejskim mini-hubem dla e-commerce?

Już ponad 1 mln mkw. istniejących zasobów magazynowych Pomorza Zachodniego jest przeznaczonych do obsługi operacji e-commerce – czytamy w raporcie „Na fali biznesu logistyczno-magazynowego w zachodniopomorskim”. Dalszy rozwój tej branży w regionie będzie napędzany przez trend nearshoringu, a głównym kierunkiem napływu nowych inwestycji powinny być kraje skandynawskie i Niemcy.

03 lipca 2023
BestSecret inwestuje w Polsce Zachodniej w Panattoni Park Sulechów III

Niemiecki sklep internetowy otwiera magazyn w Polsce Zachodniej. Zajmie ok. 90 tys. mkw. w Panattoni Park Sulechów III.

07 lipca 2022
Cushman & Wakefield