Polska Zachodnia z nowym parkiem. Hillwood Słubice gotowe!

06 sierpnia 2020

Hillwood Polska poinformował o uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie parku Hillwood Słubice. Centrum magazynowe oferuje prawie 21 500 mkw. powierzchni.

Nowa inwestycja Hillwood to 21 467 mkw. powierzchni, dostosowanej do potrzeb dużych i małych najemców - zarówno magazynowych, jak i produkcyjnych.

Ze względu na swoje strategiczne położenie na mapie Europy oraz doskonałą dostępność komunikacyjną, Słubice stały się ważnym ośrodkiem logistycznym i spedycyjnym nie tylko dla Polski, ale również dla naszych zachodnich sąsiadów – mówi Wojciech Dachniewski, Business Development Director Hillwood Polska.

Magazyny przy granicy 

Hillwood Słubice to nowoczesny magazyn klasy A, położony zaledwie 5 km od polsko-niemieckiej granicy Słubice-Frankfurt. Inwestycja znajduje się tuż przy drodze nr 29, zaledwie 2 km od węzła "Świecko" autostrady A2, łączącej tę granicę Polski ze stolicą kraju. 

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

FM Logistic pierwszym najemcą w Panattoni Park Głogów

FM Logistic, operator logistyczny, zdecydował się na najem proekologicznej powierzchni od Panattoni w Głogowie. W transakcji doradzali eksperci Cushman & Wakefield.

28 października 2021
Panattoni: BTS pod e-commerce z BREEAM Excellent

BTS w Świebodzinie otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Inwestycja obsłuży klientów z branży e-commerce.

21 października 2021
Jeszcze w październiku rusza budowa Panattoni Park Bolesławiec

Deweloper rozpoczyna budowę Panattoni Park Bolesławiec. Inwestycja liczyć będzie 50 000 mkw. oraz otrzyma certyfikat BREEAM na poziomie "Excellent".

08 października 2021
Cushman & Wakefield