Media Expert najemcą w Panattoni Business Center Łódź III

03 sierpnia 2020

Terg, właściciel sieci elektromarketów Media Expert, został nowym najemcą łódzkiego parku logistycznego Panattoni Business Center Łódź III. Zajął 12 000 mkw.

Media Expert wynajął drugi magazyn w Polsce Centralnej - tym razem padło na Widzew. W parku Panattoni Business Center Łódź III firma składować będzie sprzęt RTV i AGD, dostarczany do sklepów w całym kraju. Działania operacyjne rozpoczną się już 1 września 2020 r.

Inwestycja będzie pełnić rolę obiektu buforowego dla centralnego magazynu firmy, działającego w ramach Central European Logistics Hub, w którym Media Expert zajmuje aż 73 300 mkw. powierzchni.

Myśląc o przyszłości i naszym rozwoju, musimy sukcesywnie udoskonalać infrastrukturę i wdrażane rozwiązania logistyczne. Chcemy minimalizować czas dostaw i zapewnić ich niezawodność zarówno w obsłudze zamówień internetowych, jak i każdego z niemal 500 elektromarketów Media Expert w całej Polsce. Nasza obecność w Panattoni Business Center Łódź III wpisuje się w realizację tych wyzwań – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Hale magazynowe w Łodzi

Panattoni Business Center Łódź III to liczący 30 128 mkw. park logistyczny położony w dzielnicy Widzew. Inwestycja oferuje elastyczne moduły, pozwalające na rozwój klientów branży produkcyjnej, magazynowej i logistycznej. 

Park położony jest blisko miasta (3,5 km do centrum Łodzi) oraz zaledwie 5 km od autostrady A1, łączącej północną i południową część kraju. Niewiele dalej, bo 18 km, znajduje się węzeł autostrady A2, łączącej Polskę Centralną z Poznaniem, Warszawą oraz Berlinem.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Panattoni buduje centrum dystrybucyjne dla AliExpress

Panattoni Park Łódź West wybrany przez Cainiao do wsparcia AliExpress. Blisko 10 650 mkw. zostanie przeznaczonych na potrzeby e-commerce.

26 października 2021
Jysk przedłuża najem w Logistic City Piotrków Trybunalski

Jysk zostaje w Logistic City w Piotrkowie Trybunalskim i przedłuża umowę najmu. Zajmuje prawie 70 000 mkw. powierzchni magazynowej.

20 września 2021
Wirthwein Polska z magazynem w MLP Łódź

Wirthwein Polska wynajęło przestrzeń w ramach parku logistycznego MLP Łódź. Obiekt dla najemcy gotowy będzie w IV kwartale 2022 roku, a spółka zajmie w nim ponad 6 000 mkw.

31 sierpnia 2021
Cushman & Wakefield