Nowy operator logistyczny w Panattoni Park Poznań VII

24 czerwca 2020

Do parku Panattoni w Poznaniu wprowadzi się Ekol Poland. Najemca zajmie 23 500 mkw. powierzchni pod operacje logistyczne firmy Regatta.

Firma Ekol Poland wynajęła 23 500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Poznań VII. Najemca wykorzysta tą przestrzeń na świadczenie usług logistycznych dla swojego klienta z branży odzieżowej - Regatta. Operator wprowadzi się do parku już w lipcu. Na początku zajmie 11 500 mkw. magazynu, natomiast w grudniu wejdzie na kolejne 1 000 mkw. przestrzeni biurowej. Pozostałą powierzchnię logistyk przeznaczy na ekspansję w 2021 roku.

W przypadku operatorów logistycznych nasza oferta przekłada się również na rozwój podmiotów zlecających te operacje. Dlatego cieszy mnie podpisanie umowy zfirmą Ekol Poland, która wynajmując 23 500 m kw. w naszym poznańskim parku, blisko połowę zabezpieczyła pod planowaną ekspansję przedsiębiorstwa Regatta - komentuje Katarzyna Kujawiak, Development Director z Panattoni.

Magazyny w Poznaniu

Panattoni Park Poznań VII to inwestycja nowoczesnego parku logistycznego w Jaryszkach. W jego skład wchodzą trzy hale magazynowe o łącznej powierzchni prawie 87 000 mkw. Projekt jest certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie "Good". Położony jest 5 km od węzła autostrady A2, co zapewnia doskonałe warunki komunikacyjne. Dzięki bliskości Poznania, pracownicy mogą dojeżdżać komunikacją miejką, a położenie tuż obok drogi ekspresowej S11 pozwala na szybki transport do Bydgoszczy lub Katowic.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Rośnie P3 Poznań. Park podwoi swoją wielkość

P3 otrzymało pozwolenie na rozbudowę swojego parku w podpoznańskich Gądkach. Po zakończeniu kolejnego etapu budowy powierzchnia centrum logistycznego zwiększy się dwukrotnie - park liczyć będzie ponad 420 000 mkw.

25 października 2018
Euro-Net wprowadza się do Prologis park Poznań III

Firma Euro-Net Sp. z o.o. – reprezentowana w transakcji przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield – podpisała umowę przednajmu 1 860 mkw. powierzchni biurowo-magazynowej w powstającym parku logistycznym Prologis Park Poznań III. To pierwsza poznańska inwestycja dewelopera w koncepcie Small Business Unit (SBU).

31 lipca 2018
SEGRO z nowymi najemcami parków - są nimi pszczoły

Do uli zainstalowanych w parkach SEGRO w Warszawie i w Poznaniu wprowadziło się aż pół miliona pszczół. SEGRO jest pierwszym w Polsce deweloperem i właścicielem nowoczesnych powierzchni magazynowych, który w ramach proekologicznych działań zdecydował się na zainstalowanie pasiek w przestrzeni swoich parków logistycznych.

16 kwietnia 2019
Cushman & Wakefield