Nowy operator logistyczny w Panattoni Park Poznań VII

24 czerwca 2020

Nowy operator logistyczny w Panattoni Park Poznań VII
Do parku Panattoni w Poznaniu wprowadzi się Ekol Poland. Najemca zajmie 23 500 mkw. powierzchni pod operacje logistyczne firmy Regatta.

Firma Ekol Poland wynajęła 23 500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Poznań VII. Najemca wykorzysta tą przestrzeń na świadczenie usług logistycznych dla swojego klienta z branży odzieżowej - Regatta. Operator wprowadzi się do parku już w lipcu. Na początku zajmie 11 500 mkw. magazynu, natomiast w grudniu wejdzie na kolejne 1 000 mkw. przestrzeni biurowej. Pozostałą powierzchnię logistyk przeznaczy na ekspansję w 2021 roku.

W przypadku operatorów logistycznych nasza oferta przekłada się również na rozwój podmiotów zlecających te operacje. Dlatego cieszy mnie podpisanie umowy zfirmą Ekol Poland, która wynajmując 23 500 m kw. w naszym poznańskim parku, blisko połowę zabezpieczyła pod planowaną ekspansję przedsiębiorstwa Regatta - komentuje Katarzyna Kujawiak, Development Director z Panattoni.

Magazyny w Poznaniu

Panattoni Park Poznań VII to inwestycja nowoczesnego parku logistycznego w Jaryszkach. W jego skład wchodzą trzy hale magazynowe o łącznej powierzchni prawie 87 000 mkw. Projekt jest certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie "Good". Położony jest 5 km od węzła autostrady A2, co zapewnia doskonałe warunki komunikacyjne. Dzięki bliskości Poznania, pracownicy mogą dojeżdżać komunikacją miejką, a położenie tuż obok drogi ekspresowej S11 pozwala na szybki transport do Bydgoszczy lub Katowic.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Nowe magazyny Panattoni w Poznaniu dla firmy z sektora odzieżowego

Spółka wiodąca na globalnym rynku skorzysta z 82 000 mkw. powierzchni w Poznaniu.

27 października 2022
Vilmorin Garden powiększa magazyn u SEGRO w Komornikach

Vilmorin Garden wynajął 10 500 mkw. w ramach nowej hali w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki.

05 lipca 2022
Poczta Polska wprowadzi się do parku Panattoni w Kaliszu

Poczta Polska wynajęła przestrzeń w budującej się hali w ramach Panattoni Park Kalisz. Zajmie 4 500 mkw. powierzchni magazynowej.

14 kwietnia 2022
Cushman & Wakefield