P3 podpisał nową umowę najmu z firmą InPost. Kurier zajmie 10 882 mkw. w magazynie na terenie P3 Piotrków. Na tej powierzchni najemca prowadzić będzie obsługę logistyczną klientów z branży e-commerce w ramach usługi InPost Fullfillment.
InPost to jeden z najemców, który działa w parku P3 Piotrków niemal od początku jego istnienia. Zawsze staramy się, aby klienci mogli się rozwijać w naszych obiektach, niezależnie od zmian rynkowych oraz tego jak bardzo i jak szybko zmienia się skala ich działalności - komentuje Bartłomiej Hofman, Managing Director P3 Logistic Parks.
InPost, parę miesięcy temu, wynajął również w P3 Piotrków 6 153 mkw. Łączna powierzchnia, którą zajmuje w tym parku logistycznym, wynosi ponad 35 000 mkw.
Magazyny w Polsce Centralnej
P3 Piotrków jest jednym z największym centrów logistycznych w regionie Polski Centralnej. Docelowa powierzchnia inwestycji wyniesie ponad 500 000 mkw. Park położony jest w Woli Bykowskiej, nieopodal Piotrkowa Trybunalskiego, tuż obok skrzyżowania autostrady A1 z trasą ekspresową S8. Jego lokalizacja sprzyja logistyce krajowej.