Zakończono budowę Panattoni Park Bydgoszcz II

01 czerwca 2020

Zakończono budowę Panattoni Park Bydgoszcz II
Deweloper zakończył budowę swojej drugiej inwestycji w Bydgoszczy. Liczący 36 500 mkw. Panattoni Park Bydgoszcz II powstał w obrębie miasta.

Panattoni zakończył budowę drugiego centrum logistycznego w regionie Bydgoszczy - Panattoni Park Bydgoszcz II. W ramach inwestycji powstał magazyn o powierzchni 36 500 mkw. Do budynku wprowadzili się już najemcy, w tym Nissin Logistics oraz InPost.

Bydgoszcz to jedna z najlepszych wschodzących lokalizacji. Decyduje o tym m.in. sprawnie działająca łatwiejsza rekrutacja pracowników niż na rynkach wiodących, ale przede wszystkim rozwijająca się w regionie infrastruktura drogowa - komentuje Tomasz Śrama, Senior Development Manager.

Magazyny w Bydgoszczy

Panattoni Park Bydgoszcz II to inwestycja parku logistycznego o powierzchni 36 500 mkw. Składać się będzie z jednego budynku magazynowego. Zlokalizowany jest niecałe 6 km od centrum miasta i w odległości 42 km od Torunia. Dystans od obwodnicy miasta i drogi krajowej nr 80 wynosi 3 km. Węzeł trasy ekspresowej S10 oddalony jest o 9 km. 

 

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Stokrotka wprowadza się do Fortress Logistics Park Bydgoszcz

Sieć sklepów Stokrotka wynajęła kolejny magazyn, tym razem decydując się na Fortress Logistics Park w Bydgoszczy. Deweloper zapewni jej blisko 6500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

14 grudnia 2022
Stokrotka nowym najemcą w 7R Park Bydgoszcz I

Sieć sklepów reprezentowana przez Cushman & Wakefield wynajęła w 7R Park Bydgoszcz I prawie 3 000 mkw. powierzchni magazynowej.

18 stycznia 2022
Dwa nowe centra logistyczne Zalando w Bydgoszczy

Zalando zbuduje dwa centra logistyczne w Bydgoszczy i jej okolicach. Docelowo planowane jest osiągnięcie powierzchni 240 tys. mkw. i zatrudnienie ponad 4 tys. pracowników.

15 grudnia 2021
Cushman & Wakefield