Zakończono budowę Panattoni Park Bydgoszcz II

01 czerwca 2020

Deweloper zakończył budowę swojej drugiej inwestycji w Bydgoszczy. Liczący 36 500 mkw. Panattoni Park Bydgoszcz II powstał w obrębie miasta.

Panattoni zakończył budowę drugiego centrum logistycznego w regionie Bydgoszczy - Panattoni Park Bydgoszcz II. W ramach inwestycji powstał magazyn o powierzchni 36 500 mkw. Do budynku wprowadzili się już najemcy, w tym Nissin Logistics oraz InPost.

Bydgoszcz to jedna z najlepszych wschodzących lokalizacji. Decyduje o tym m.in. sprawnie działająca łatwiejsza rekrutacja pracowników niż na rynkach wiodących, ale przede wszystkim rozwijająca się w regionie infrastruktura drogowa - komentuje Tomasz Śrama, Senior Development Manager.

Magazyny w Bydgoszczy

Panattoni Park Bydgoszcz II to inwestycja parku logistycznego o powierzchni 36 500 mkw. Składać się będzie z jednego budynku magazynowego. Zlokalizowany jest niecałe 6 km od centrum miasta i w odległości 42 km od Torunia. Dystans od obwodnicy miasta i drogi krajowej nr 80 wynosi 3 km. Węzeł trasy ekspresowej S10 oddalony jest o 9 km. 

 

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Ruszyła budowa 7R Park Bydgoszcz

Nowo budowany 7R Park Bydgoszcz, został objęty certyfikacją BREEAM.

17 listopada 2021
DSV z nową powierzchnią w Panattoni Park Bydgoszcz II

DSV Road Sp. z o.o., wiodący operator logistyczny w Polsce i Europie, wynajął ponad 2000 mkw. powierzchni w Panattoni Park Bydgoszcz II. W transakcji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

06 października 2020
Reconext w nowym parku - Panattoni Park Bydgoszcz III

Rozpoczęła się budowa Panattoni Park Bydgoszcz III. Pierwszego najemcę - firmę Reconext - w transakcji reprezentowali eksperci Cushman & Wakefield.

18 września 2020
Cushman & Wakefield