Zakończono budowę Panattoni Park Bydgoszcz II

31 maja 2020

Zakończono budowę Panattoni Park Bydgoszcz II

Spis treści

Deweloper zakończył budowę swojej drugiej inwestycji w Bydgoszczy. Liczący 36 500 mkw. Panattoni Park Bydgoszcz II powstał w obrębie miasta.

Panattoni zakończył budowę drugiego centrum logistycznego w regionie Bydgoszczy - Panattoni Park Bydgoszcz II. W ramach inwestycji powstał magazyn o powierzchni 36 500 mkw. Do budynku wprowadzili się już najemcy, w tym Nissin Logistics oraz InPost.

Bydgoszcz to jedna z najlepszych wschodzących lokalizacji. Decyduje o tym m.in. sprawnie działająca łatwiejsza rekrutacja pracowników niż na rynkach wiodących, ale przede wszystkim rozwijająca się w regionie infrastruktura drogowa - komentuje Tomasz Śrama, Senior Development Manager.

Magazyny w Bydgoszczy

Panattoni Park Bydgoszcz II to inwestycja parku logistycznego o powierzchni 36 500 mkw. Składać się będzie z jednego budynku magazynowego. Zlokalizowany jest niecałe 6 km od centrum miasta i w odległości 42 km od Torunia. Dystans od obwodnicy miasta i drogi krajowej nr 80 wynosi 3 km. Węzeł trasy ekspresowej S10 oddalony jest o 9 km. 

 

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

MEDiVET S.A. wprowadzi się do Fortress Logistics Park Bydgoszcz

MEDiVET S.A., wiodący dostawca usług i produktów weterynaryjnych, wynajął ponad 6500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Fortress Logistics Park Bydgoszcz. W procesie poszukiwania lokalizacji, negocjacjach oraz przygotowaniu specyfikacji technicznej magazynu MEDiVET reprezentował zespół międzynarodowej agencji doradczej Cushman & Wakefield. Doradztwo prawne dla Fortress Logistics Real Estate w procesie negocjacji umowy najmu zapewniła kancelaria Legal Hub Wojnarowska Ścigała Irlik sp. j.

09 maja 2024
LCP Properties rozwija swój biznes

LCP Properties, znany na polskim rynku, jako jeden z inwestorów i deweloperów parków handlowych, wprowadza nową dynamikę w swojej działalności. Teraz skupiają się na ekspansji swojej sieci magazynów miejskich pod marką Multipark.

06 września 2023
Stokrotka wprowadza się do Fortress Logistics Park Bydgoszcz

Sieć sklepów Stokrotka wynajęła kolejny magazyn, tym razem decydując się na Fortress Logistics Park w Bydgoszczy. Deweloper zapewni jej blisko 6500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

14 grudnia 2022
Cushman & Wakefield