Zakończono budowę Panattoni Park Bydgoszcz II

01 czerwca 2020

Deweloper zakończył budowę swojej drugiej inwestycji w Bydgoszczy. Liczący 36 500 mkw. Panattoni Park Bydgoszcz II powstał w obrębie miasta.

Panattoni zakończył budowę drugiego centrum logistycznego w regionie Bydgoszczy - Panattoni Park Bydgoszcz II. W ramach inwestycji powstał magazyn o powierzchni 36 500 mkw. Do budynku wprowadzili się już najemcy, w tym Nissin Logistics oraz InPost.

Bydgoszcz to jedna z najlepszych wschodzących lokalizacji. Decyduje o tym m.in. sprawnie działająca łatwiejsza rekrutacja pracowników niż na rynkach wiodących, ale przede wszystkim rozwijająca się w regionie infrastruktura drogowa - komentuje Tomasz Śrama, Senior Development Manager.

Magazyny w Bydgoszczy

Panattoni Park Bydgoszcz II to inwestycja parku logistycznego o powierzchni 36 500 mkw. Składać się będzie z jednego budynku magazynowego. Zlokalizowany jest niecałe 6 km od centrum miasta i w odległości 42 km od Torunia. Dystans od obwodnicy miasta i drogi krajowej nr 80 wynosi 3 km. Węzeł trasy ekspresowej S10 oddalony jest o 9 km. 

 

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Nowe centrum dystrybucyjne Panattoni Europe w Toruniu

W lipcu ruszy budowa Panattoni Park Toruń II. Centrum dystrybucyjne liczyć będzie ponad 62 500 mkw. i zostanie oddane do użytku w I kwartale 2020 r.

28 czerwca 2019
Panattoni rusza z kolejną inwestycją w Bydgoszczy

We wrześniu rusza budowa Panattoni Park Bydgoszcz II. Nowe centrum logistyczne liczyć będzie ponad 40 000 mkw., a jego budowa zakończy się w I kwartale 2020 roku.

15 sierpnia 2019
Panattoni buduje się w Toruniu

W Toruniu powstaje nowa inwestycja Panattoni Europe - Panattoni Park Toruń II. Centrum logistyczne docelowo oferować będzie około 57 500 mkw. nowoczesnej powierzchni.

27 września 2019
Cushman & Wakefield