Panattoni Park Stryków IV na kolejnym etapie realizacji

30 kwietnia 2020

Panattoni Park Stryków IV na kolejnym etapie realizacji
Panattoni zakupił 14,8-hektarowy grunt w Polsce Centralnej pod nowe centrum logistyczne. Powierzchnia Panattoni Park Stryków IV wyniesie 74 000 mkw.

W Polsce Centralnej powstanie kolejny park logistyczny Panattoni Europe. Deweloper zakupił 14,8-hektarowy grunt pod Panattoni Park Stryków IV. Powierzchnia inwestycji wyniesie 74 000 mkw., a jej budowa rozpocznie się w trzecim kwartale 2020 roku. W pierwszej fazie projektu powstanie 41 000 mkw., których oddanie przewidywane jest na pierwszy kwartał 2021 roku.

W ramach Polski Centralnej od wielu lat prężnie działają ośrodki w Łodzi i Strykowie, a dzięki strategicznym węzłom autostradowym i bliskiej odległości do stolicy Polski oferują dogodne warunki logistyczne do prowadzenia wymiany towarów z inwestorami krajowymi oraz zagranicznymi - komentuje Marek Dobrzycki, Managing Director Panattoni.

Magazyny w Polsce Centralnej

Panattoni Park Stryków IV składać się będzie z dwóch budynków o łącznej powierzchni ok. 74 000 mkw. Hale zostały zaprojektowane tak, aby odpowiadać wymogom certyfikacji BREEAM na poziome "Very Good". Park położony będzie na skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 (Węzeł Łódź Północ).

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Hillwood rozbudowuje centrum magazynowe

Hillwood, rozpoczął rozbudowę swojego parku logistycznego w Łodzi Górnej. To krok w kierunku dostarczenia przestrzeni magazynowej dla przedsiębiorstw, zwiększając jej dostępność o prawie 42 000 metrów kwadratowych. Nowa hala jest zaplanowana do ukończenia na początku 2024 roku.

28 września 2023
Notino w MDC2 Park Łódź South

Największy sklep internetowy z perfumami i kosmetykami w Europie, Notino, zdecydował się na wynajem powierzchni o powierzchni ponad 28 000 mkw w MDC2 Park Łódź South. Przedsięwzięcie to zostało zrealizowane przy udziale Cushman & Wakefield, renomowanej firmy doradczej.

13 czerwca 2023
Kolejna inwestycja Hillwood Polska we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

W Łodzi Chocianowicach powstanie kolejny park logistyczny dewelopera powierzchni produkcyjno-magazynowych. Wartość inwestycji to 54,4 mln euro.

17 listopada 2022
Cushman & Wakefield