Kolejny magazyn dla K-Flex od Panattoni w Uniejowie

30 marca 2020

Kolejny magazyn dla K-Flex od Panattoni w Uniejowie
Panattoni dobuduje przy fabryce K-Flex magazyn typu BTS o powierzchni 9 300 mkw. Budowa inwestycji w Uniejowie ruszy w połowie 2020 roku.

K-FLEX Polska, oddział włoskiej firmy L'ISOLANTE K-FLEX, zajmującej się produkcją systemów izolacyjnych, niebawem wprowadzi się do nowego budynku w Uniejowie. Panattoni w połowie 2020 roku rozpocznie budowę dedykowanego obiektu dla najemcy, nieopodal obecnej fabryki liczącej 50 000 mkw., a jej oddanie planowane jest na styczeń 2021 roku. Powierzchnia nowej inwestycji wyniesie 9 300 mkw. Magazyn zostanie podzielony na dwie części:

  • 2 936 mkw. z wysokością 15 m netto,
  • 6 160 mkw. z wysokością ok. 11 m netto.

Obie te powierzchnie zostaną wykorzystane do magazynowania, jednak większa z nich zostanie przystosowana do procesów produkcyjnych.

To już czwarty projekt realizowany przez Panattoni dla K-FLEX. Współpracę rozpoczęliśmy w 2014 roku od modernizacji i rozbudowy istniejącego kompleksu przemysłowego w poduniejowskim Wieleniniena potrzeby K-FLEX. Było to zarówno ciekawe, jak i ambitne wyzwanie - mówi Marek Foryński, Dyrektor Zarządzający BTS Group w Panattoni.

Magazyny w Polsce Centralnej

Obiekt BTS dla K-Flex powstanie w Wieleninie-Kolonii, w sąsiedztwie drogi wojewódzkiej nr 473. Węzeł autostrady A2 będzie oddalony od inwestycji o 7 km,a centrum Uniejowa - niecałe 8 km.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Kolejna inwestycja Hillwood Polska we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

W Łodzi Chocianowicach powstanie kolejny park logistyczny dewelopera powierzchni produkcyjno-magazynowych. Wartość inwestycji to 54,4 mln euro.

17 listopada 2022
DesleeClama dobiera przestrzeń u SEGRO w Łodzi

Producent włókien do materacy prawie dwukrotnie zwiększył wynajmowaną przestrzeń w SEGRO Business Park Łódź. Zajmuje łącznie ok. 6 500 mkw.

06 maja 2022
Castorama w nowym magazynie od 7R w Łodzi

Do 7R Park Łódź East I wprowadza się nowy najemca, który zajmie łączną powierzchnię 36 tys. mkw.

10 stycznia 2022
Cushman & Wakefield