Langowski Logistics wprowadza się do Central European Logistics HUB

25 marca 2020

Langowski Logistics wprowadza się do Central European Logistics HUB
Langowski Logistics wynajął 3 300 mkw. u Panattoni w Central European Logistics HUB. Będzie to magazyn przeładunkowy Nowego Jedwabnego Szlaku.

Do magazynu Panattoni Central European Logistics HUB wprowadzi się firma z branży TSL - Langowski Logistics, która wynajęła 3 300 mkw. powierzchni logistycznej. Przestrzeń ta będzie najemcy służyła jako hub przeładunkowy na trasie Nowego Jedwabnego Szlaku.

Więcej na temat Nowego Szlaku Jedwabnego dowiesz się z artykułu Maciej Szczepańskiego o logistyce intermodalnej.

Inwestycja położona jest w centrum Polski z dostępem do przecięcia się europejskich szlaków wschód-zachód i północ-południe, a jej lokalizacja w granicach miasta ułatwia firmom prowadzenie działalności produkcyjnej i magazynowej, zaś pracownikom zapewnia szybki i łatwy dojazd do pracy - komentuje Marek Dobrzycki, Managing Director w Panattoni

Magazyny w Polsce Centralnej

Central European Logistics HUB to kompleks nowoczesnych magazynów najwyższej klasy nie tylko z powierzchnią modułową, lecz również z obiektami BTS na wynajem. Atutem tego parku jest jego lokalizacja. Inwestycja leży tuż przy autostradzie A1, która 30 km dalej krzyżuje się z autostradą A2, dzięki czemu miejsce jest idealne pod logistykę krajową i eksportową. Dodatkowo, bliskość centrum Łodzi zapewnia najemcom łatwy dostęp do kadry pracowniczej.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Hillwood rozbudowuje centrum magazynowe

Hillwood, rozpoczął rozbudowę swojego parku logistycznego w Łodzi Górnej. To krok w kierunku dostarczenia przestrzeni magazynowej dla przedsiębiorstw, zwiększając jej dostępność o prawie 42 000 metrów kwadratowych. Nowa hala jest zaplanowana do ukończenia na początku 2024 roku.

28 września 2023
Notino w MDC2 Park Łódź South

Największy sklep internetowy z perfumami i kosmetykami w Europie, Notino, zdecydował się na wynajem powierzchni o powierzchni ponad 28 000 mkw w MDC2 Park Łódź South. Przedsięwzięcie to zostało zrealizowane przy udziale Cushman & Wakefield, renomowanej firmy doradczej.

13 czerwca 2023
Kolejna inwestycja Hillwood Polska we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

W Łodzi Chocianowicach powstanie kolejny park logistyczny dewelopera powierzchni produkcyjno-magazynowych. Wartość inwestycji to 54,4 mln euro.

17 listopada 2022
Cushman & Wakefield