Langowski Logistics wprowadza się do Central European Logistics HUB

25 marca 2020

Langowski Logistics wprowadza się do Central European Logistics HUB
Langowski Logistics wynajął 3 300 mkw. u Panattoni w Central European Logistics HUB. Będzie to magazyn przeładunkowy Nowego Jedwabnego Szlaku.

Do magazynu Panattoni Central European Logistics HUB wprowadzi się firma z branży TSL - Langowski Logistics, która wynajęła 3 300 mkw. powierzchni logistycznej. Przestrzeń ta będzie najemcy służyła jako hub przeładunkowy na trasie Nowego Jedwabnego Szlaku.

Więcej na temat Nowego Szlaku Jedwabnego dowiesz się z artykułu Maciej Szczepańskiego o logistyce intermodalnej.

Inwestycja położona jest w centrum Polski z dostępem do przecięcia się europejskich szlaków wschód-zachód i północ-południe, a jej lokalizacja w granicach miasta ułatwia firmom prowadzenie działalności produkcyjnej i magazynowej, zaś pracownikom zapewnia szybki i łatwy dojazd do pracy - komentuje Marek Dobrzycki, Managing Director w Panattoni

Magazyny w Polsce Centralnej

Central European Logistics HUB to kompleks nowoczesnych magazynów najwyższej klasy nie tylko z powierzchnią modułową, lecz również z obiektami BTS na wynajem. Atutem tego parku jest jego lokalizacja. Inwestycja leży tuż przy autostradzie A1, która 30 km dalej krzyżuje się z autostradą A2, dzięki czemu miejsce jest idealne pod logistykę krajową i eksportową. Dodatkowo, bliskość centrum Łodzi zapewnia najemcom łatwy dostęp do kadry pracowniczej.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Kolejna inwestycja Hillwood Polska we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

W Łodzi Chocianowicach powstanie kolejny park logistyczny dewelopera powierzchni produkcyjno-magazynowych. Wartość inwestycji to 54,4 mln euro.

17 listopada 2022
DesleeClama dobiera przestrzeń u SEGRO w Łodzi

Producent włókien do materacy prawie dwukrotnie zwiększył wynajmowaną przestrzeń w SEGRO Business Park Łódź. Zajmuje łącznie ok. 6 500 mkw.

06 maja 2022
Castorama w nowym magazynie od 7R w Łodzi

Do 7R Park Łódź East I wprowadza się nowy najemca, który zajmie łączną powierzchnię 36 tys. mkw.

10 stycznia 2022
Cushman & Wakefield