Langowski Logistics wprowadza się do Central European Logistics HUB

25 marca 2020

Langowski Logistics wynajął 3 300 mkw. u Panattoni w Central European Logistics HUB. Będzie to magazyn przeładunkowy Nowego Jedwabnego Szlaku.

Do magazynu Panattoni Central European Logistics HUB wprowadzi się firma z branży TSL - Langowski Logistics, która wynajęła 3 300 mkw. powierzchni logistycznej. Przestrzeń ta będzie najemcy służyła jako hub przeładunkowy na trasie Nowego Jedwabnego Szlaku.

Więcej na temat Nowego Szlaku Jedwabnego dowiesz się z artykułu Maciej Szczepańskiego o logistyce intermodalnej.

Inwestycja położona jest w centrum Polski z dostępem do przecięcia się europejskich szlaków wschód-zachód i północ-południe, a jej lokalizacja w granicach miasta ułatwia firmom prowadzenie działalności produkcyjnej i magazynowej, zaś pracownikom zapewnia szybki i łatwy dojazd do pracy - komentuje Marek Dobrzycki, Managing Director w Panattoni

Magazyny w Polsce Centralnej

Central European Logistics HUB to kompleks nowoczesnych magazynów najwyższej klasy nie tylko z powierzchnią modułową, lecz również z obiektami BTS na wynajem. Atutem tego parku jest jego lokalizacja. Inwestycja leży tuż przy autostradzie A1, która 30 km dalej krzyżuje się z autostradą A2, dzięki czemu miejsce jest idealne pod logistykę krajową i eksportową. Dodatkowo, bliskość centrum Łodzi zapewnia najemcom łatwy dostęp do kadry pracowniczej.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Panattoni buduje centrum dystrybucyjne dla AliExpress

Panattoni Park Łódź West wybrany przez Cainiao do wsparcia AliExpress. Blisko 10 650 mkw. zostanie przeznaczonych na potrzeby e-commerce.

26 października 2021
Jysk przedłuża najem w Logistic City Piotrków Trybunalski

Jysk zostaje w Logistic City w Piotrkowie Trybunalskim i przedłuża umowę najmu. Zajmuje prawie 70 000 mkw. powierzchni magazynowej.

20 września 2021
Wirthwein Polska z magazynem w MLP Łódź

Wirthwein Polska wynajęło przestrzeń w ramach parku logistycznego MLP Łódź. Obiekt dla najemcy gotowy będzie w IV kwartale 2022 roku, a spółka zajmie w nim ponad 6 000 mkw.

31 sierpnia 2021
Cushman & Wakefield