7R po raz piąty inwestuje w Polsce Centralnej

20 marca 2020

7R po raz piąty inwestuje w Polsce Centralnej
7R zakupił 20-ha grunt w Łodzi. Deweloper wybuduje na nim piąty park logistyczny w Polski Centralnej - 7R Park Łódź East I - o powierzchni 100 000 mkw.

Deweloper zakupił teren o powierzchni 20 ha pod swoją nową inwestycję. W Łodzi przy ulicy Brzezińskiej powstanie centrum logistyczne 7R Park Łódź East I, składające się z trzech budynków o łącznej powierzchni 100 000 mkw. Hale zostaną certyfikowane w systemie BREEAM. Niebawem rozpocznie się budowa pierwszej fazy projektu - 30 000 mkw.

Dzięki nowej inwestycji 7R, mapa magazynów w Łodzi powiększa się o kolejny projekt, tym razem w rejonie ul. Brzezińskiej. Jest to również kolejna inwestycja dewelopera w pobliżu węzła autostrady A1, która okazuje się słuszną odpowiedzią na zapotrzebowanie najemców. W odróżnieniu od formatu miejskich magazynów City Flex, który ma w swoim portfolio 7R, tym razem deweloper proponuje blisko 100 mkw powierzchni najmu. – komentuje Kamil Żach, Starszy Negocjator w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, Cushman & Wakefield.

Magazyny w Łodzi

Park zlokalizowany będzie we wschodniej części miasta w dzielnicy Widzew, niedaleko węzła autostrady A1. Deweloper w ramach inwestycji wybuduje także fragment drogi - 500 m obwodnicy Nowosolnej. Przy ulicy Brzezińskiej znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co zapewni komfortowy dojazd pracownikom.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Kolejna inwestycja Hillwood Polska we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

W Łodzi Chocianowicach powstanie kolejny park logistyczny dewelopera powierzchni produkcyjno-magazynowych. Wartość inwestycji to 54,4 mln euro.

17 listopada 2022
DesleeClama dobiera przestrzeń u SEGRO w Łodzi

Producent włókien do materacy prawie dwukrotnie zwiększył wynajmowaną przestrzeń w SEGRO Business Park Łódź. Zajmuje łącznie ok. 6 500 mkw.

06 maja 2022
Castorama w nowym magazynie od 7R w Łodzi

Do 7R Park Łódź East I wprowadza się nowy najemca, który zajmie łączną powierzchnię 36 tys. mkw.

10 stycznia 2022
Cushman & Wakefield