DTS Transport otwiera magazyny w Szczecinie i Poznaniu z Panattoni

16 marca 2020

DTS Transport otwiera magazyny w Szczecinie i Poznaniu z Panattoni

Spis treści

DTS Transport wynajęło dwie powierzchnie u Panattoni Europe. Łącznie to niemal 5 000 mkw. - w Panattoni Park Poznań V i w Panattoni Park Szczecin I.

DTS Transport, firma świadcząca usługi logistyczne, otwiera dwa magazyny w parkach Panattoni Europe. W Wielkopolskiem spółka wynajęła 3 300 mkw., w Panattoni Park Poznań V, natomiast w województwie zachodniopomorskim - 1 600 mkw. w Panattoni Park Szczecin I.

Firma posiada również trzy centra logistyczne w Warszawie, Sosnowcu i Łodzi, a także rozwiniętą sieć magazynów zlokalizowanych w Ożarowie Mazowiecki, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Lublinie, Białymstoku i Bydgoszczy.

Magazyny przy granicy

Panattoni Park Szczecin I to centrum logistyczne, które docelowo składać się będzie z ośmiu budynków o łącznej powierzchni ponad 222 000 mkw. Park zlokalizowany jest w miejscowości Załom, 20 km od Szczecina. W niedużej odłegłości znajduje się wjazd na autostradę A6, ułatwiającej dojazd do granicy Niemiec oddalonej o 22 km. W sąsiedztwie inwestycji jest stacja kolejowa oraz przystanek komunikacji miejskiej.

Panattoni Park Poznań V to inwestycja dwóch hal magazynowych, które razem liczą poand 63 000 mkw. powierzchni logistycznej. Park zlokalizowany jest 11 km do Poznania, nieopodal węzła autostrady A2 i planowanej wschodniej obwodnicy Poznania S5.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Hillwood rozpoczął budowę nowej inwestycji pod Poznaniem

Hillwood rozpoczął realizację swojej pierwszej inwestycji na poznańskim rynku. W ramach projektu Hillwood Poznań – Czempiń, deweloper wybuduje park logistyczno-magazynowy o łącznej powierzchni blisko 130 tys mkw. Obecnie trwają prace przy pierwszym etapie realizacji większego budynku. Zakończenie tego etapu planowane jest na koniec 2024 roku.

17 kwietnia 2024
City Logistics w ekspansji: Panattoni realizuje największy projekt dla Grupy Raben

Panattoni dostarczy Rabenowi, firmie świadczącej kompleksowe usługi logistyczne około 44 000 metrów kwadratowych przestrzeni. City Logistics Poznań III, największy projekt w tej branży, zostanie zlokalizowany w granicach miasta przy ul. Obodrzyckiej. Jest to kolejna współpraca między obiema firmami w Wielkopolsce w tym roku.

24 października 2023
Maxcess i Panattoni: Przyszłość przemysłu w Europie

Maxcess, firma specjalizująca się w dziedzinie innowacyjnych produktów i usług dla zautomatyzowanych aplikacji do obsługi linii produkcyjnych, rozpoczyna nowy etap swojego rozwoju. Firma nawiązała współpracę z Panattoni, w celu stworzenia nowego zakładu produkcyjnego w Łubowie, województwo wielkopolskie.

17 października 2023
Cushman & Wakefield