DTS Transport otwiera magazyny w Szczecinie i Poznaniu z Panattoni

17 marca 2020

DTS Transport wynajęło dwie powierzchnie u Panattoni Europe. Łącznie to niemal 5 000 mkw. - w Panattoni Park Poznań V i w Panattoni Park Szczecin I.

DTS Transport, firma świadcząca usługi logistyczne, otwiera dwa magazyny w parkach Panattoni Europe. W Wielkopolskiem spółka wynajęła 3 300 mkw., w Panattoni Park Poznań V, natomiast w województwie zachodniopomorskim - 1 600 mkw. w Panattoni Park Szczecin I.

Firma posiada również trzy centra logistyczne w Warszawie, Sosnowcu i Łodzi, a także rozwiniętą sieć magazynów zlokalizowanych w Ożarowie Mazowiecki, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Lublinie, Białymstoku i Bydgoszczy.

Magazyny przy granicy

Panattoni Park Szczecin I to centrum logistyczne, które docelowo składać się będzie z ośmiu budynków o łącznej powierzchni ponad 222 000 mkw. Park zlokalizowany jest w miejscowości Załom, 20 km od Szczecina. W niedużej odłegłości znajduje się wjazd na autostradę A6, ułatwiającej dojazd do granicy Niemiec oddalonej o 22 km. W sąsiedztwie inwestycji jest stacja kolejowa oraz przystanek komunikacji miejskiej.

Panattoni Park Poznań V to inwestycja dwóch hal magazynowych, które razem liczą poand 63 000 mkw. powierzchni logistycznej. Park zlokalizowany jest 11 km do Poznania, nieopodal węzła autostrady A2 i planowanej wschodniej obwodnicy Poznania S5.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Vilmorin Garden powiększa magazyn u SEGRO w Komornikach

Vilmorin Garden wynajął 10 500 mkw. w ramach nowej hali w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki.

05 lipca 2022
Poczta Polska wprowadzi się do parku Panattoni w Kaliszu

Poczta Polska wynajęła przestrzeń w budującej się hali w ramach Panattoni Park Kalisz. Zajmie 4 500 mkw. powierzchni magazynowej.

14 kwietnia 2022
Big boxy o powierzchni ponad 90 tys. mkw w MLP Poznań West

MLP Group rozpoczyna realizację trzech big boxów. Największy z nich będzie wielkości blisko 50 tys. mkw.

19 stycznia 2022
Cushman & Wakefield