Park magazynowy przy samej granicy. Rusza budowa Hillwood Słubice

16 marca 2020

Nowy park logistyczny dewelopera powstanie przy samej granicy. Ruszyła budowa Hillwood Słubice, który oddany zostanie w trzecim kwartale 2020 roku.

Hillwood po raz kolejny inwestuje w regionie Polski Zachodniej. Deweloper rozpoczyna budowę centrum logistycznego Hillwood Słubice. Park będzie liczył 21 500 mkw., a jego oddanie planowane jest na trzeci kwartał tego roku. 

Słubice korzystają ze swojego strategicznego położenia w Europie oraz dostępności komunikacyjnej. Są ważnym ośrodkiem spedycyjnym i logistycznym. Działalność firm wspierana jest także przez Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefę Ekonomiczną – mówi Hubert Michalak, Prezes Zarządu Hillwood Polska.

Magazyny przy granicy

Hillwood Słubice składać się będzie z jednej hali o powierzchni 21 467 mkw. Magazyn dostosowany zostanie do potrzeb logistycznych zarówno dużych, jak i małych przedsiębiorstw. Minimalny moduł na wynajem rozpocznie się od 2 200 mkw. Jego lokalizacja, raptem 2 km od węzła "Świecko" autostrady A2 i 5 km od centrum przejścia granicznego Słubice - Frankfurt, to doskonałe miejsce na logistykę międzynarodową.

Pozostałe inwestycje dewelopera w województwie lubuskim to: Hillwood ŚwiebodzinHillwood Krosno i Hillwood Świecko.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

FM Logistic pierwszym najemcą w Panattoni Park Głogów

FM Logistic, operator logistyczny, zdecydował się na najem proekologicznej powierzchni od Panattoni w Głogowie. W transakcji doradzali eksperci Cushman & Wakefield.

28 października 2021
Panattoni: BTS pod e-commerce z BREEAM Excellent

BTS w Świebodzinie otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Inwestycja obsłuży klientów z branży e-commerce.

21 października 2021
Jeszcze w październiku rusza budowa Panattoni Park Bolesławiec

Deweloper rozpoczyna budowę Panattoni Park Bolesławiec. Inwestycja liczyć będzie 50 000 mkw. oraz otrzyma certyfikat BREEAM na poziomie "Excellent".

08 października 2021
Cushman & Wakefield