Żabka otworzy dwa magazyny w Poznaniu i Łodzi

12 marca 2020

Żabka otworzy dwa magazyny w Poznaniu i Łodzi
Panattoni wynajął sieci sklepów Żabka dwie powierzchnie - 9 338 mkw. w Panattoni Park Poznań IV i 4 179 mkw. w City Logistics Łódź II.

Żabka, sieć sklepów spożywczych, otworzy dwa magazyny w parkach Panattoni Europe. Najemca rozwija się w regionie Poznania oraz Łodzi. Od czerwca w Panattoni Park Poznań IV zajmie 9 338 mkw, natomiast od września - 4 179 mkw. w City Logistics Łódź II.

Zaawansowane rozwiązania to odpowiedzialność za produkt, ale także dążenie do silnej pozycji na rynku. W stworzeniu idealnego obiektu bardzo pomaga otwartość najemcy, który rozumie nasze doświadczenie i chętnie z niego korzysta. Wszystkie nasze wspólne starania składają się na wiarygodność firmy, która dba o cały swój łańcuch dostaw, zaczynając go w zaawansowanym technicznie magazynie - komentuje Katarzyna Kujawiak, Development Director z Panattoni.

Magazyny w regionie Polski Centralnej i Poznania

Panattoni Park Poznań IV to centrum logistyczne, które składać się będzie docelowo z trzech hal magazynowych. Jego powierzchnia wyniesie ok. 87 000 mkw. Położony jest w gminie Komorniki pod Poznaniem, między węzłami Poznań Zachód i Komorniki na autostradzie A2.

City Logistics Łódź II to park miejski w budowie, który składać się będzie z jednego budynku o powierzchni ok. 38 000 mkw. Park umiejscowiony jest w granicach miasta, ok. 12,5 km od centrum. W odległości 5 km znajduje się wjazd na autostradę A1, krzyżującą się 20 km dalej z autostradą A2.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Notino w MDC2 Park Łódź South

Największy sklep internetowy z perfumami i kosmetykami w Europie, Notino, zdecydował się na wynajem powierzchni o powierzchni ponad 28 000 mkw w MDC2 Park Łódź South. Przedsięwzięcie to zostało zrealizowane przy udziale Cushman & Wakefield, renomowanej firmy doradczej.

13 czerwca 2023
Kolejna inwestycja Hillwood Polska we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

W Łodzi Chocianowicach powstanie kolejny park logistyczny dewelopera powierzchni produkcyjno-magazynowych. Wartość inwestycji to 54,4 mln euro.

17 listopada 2022
DesleeClama dobiera przestrzeń u SEGRO w Łodzi

Producent włókien do materacy prawie dwukrotnie zwiększył wynajmowaną przestrzeń w SEGRO Business Park Łódź. Zajmuje łącznie ok. 6 500 mkw.

06 maja 2022
Cushman & Wakefield