Żabka otworzy dwa magazyny w Poznaniu i Łodzi

12 marca 2020

Panattoni wynajął sieci sklepów Żabka dwie powierzchnie - 9 338 mkw. w Panattoni Park Poznań IV i 4 179 mkw. w City Logistics Łódź II.

Żabka, sieć sklepów spożywczych, otworzy dwa magazyny w parkach Panattoni Europe. Najemca rozwija się w regionie Poznania oraz Łodzi. Od czerwca w Panattoni Park Poznań IV zajmie 9 338 mkw, natomiast od września - 4 179 mkw. w City Logistics Łódź II.

Zaawansowane rozwiązania to odpowiedzialność za produkt, ale także dążenie do silnej pozycji na rynku. W stworzeniu idealnego obiektu bardzo pomaga otwartość najemcy, który rozumie nasze doświadczenie i chętnie z niego korzysta. Wszystkie nasze wspólne starania składają się na wiarygodność firmy, która dba o cały swój łańcuch dostaw, zaczynając go w zaawansowanym technicznie magazynie - komentuje Katarzyna Kujawiak, Development Director z Panattoni.

Magazyny w regionie Polski Centralnej i Poznania

Panattoni Park Poznań IV to centrum logistyczne, które składać się będzie docelowo z trzech hal magazynowych. Jego powierzchnia wyniesie ok. 87 000 mkw. Położony jest w gminie Komorniki pod Poznaniem, między węzłami Poznań Zachód i Komorniki na autostradzie A2.

City Logistics Łódź II to park miejski w budowie, który składać się będzie z jednego budynku o powierzchni ok. 38 000 mkw. Park umiejscowiony jest w granicach miasta, ok. 12,5 km od centrum. W odległości 5 km znajduje się wjazd na autostradę A1, krzyżującą się 20 km dalej z autostradą A2.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Panattoni buduje centrum dystrybucyjne dla AliExpress

Panattoni Park Łódź West wybrany przez Cainiao do wsparcia AliExpress. Blisko 10 650 mkw. zostanie przeznaczonych na potrzeby e-commerce.

26 października 2021
Jysk przedłuża najem w Logistic City Piotrków Trybunalski

Jysk zostaje w Logistic City w Piotrkowie Trybunalskim i przedłuża umowę najmu. Zajmuje prawie 70 000 mkw. powierzchni magazynowej.

20 września 2021
Wirthwein Polska z magazynem w MLP Łódź

Wirthwein Polska wynajęło przestrzeń w ramach parku logistycznego MLP Łódź. Obiekt dla najemcy gotowy będzie w IV kwartale 2022 roku, a spółka zajmie w nim ponad 6 000 mkw.

31 sierpnia 2021
Cushman & Wakefield