Nowy najemca w MLP Poznań West

10 marca 2020

Nowy najemca w MLP Poznań West

Spis treści

Firma Krysiak wynajęła 3 800 mkw. powierzchni w MLP Poznań West. Zajmuje ją od lutego 2020 r.

W lutym bieżącego roku do MLP Poznań West wprowadził się nowy najemca. Jest nim dystrybutor sprzętu ogrodniczego - firma Krysiak, która zajęła 3 800 mkw. przestrzeni, z czego 3 730 mkw. to magazyn, a 50 mkw. to biuro.

Projekt MLP Poznań West w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością wśród potencjalnych najemców. Na chwilę obecną MLP Group wybudowało i przekazało do użytku już dwa obiekty o łącznej powierzchni ok. 15 tys. mkw., natomiast docelowa przestrzeń najmu naszego centrum to ok. 83 tys. mkw. - podkreśliła Agnieszka Góźdź Dyrektor Sprzedaży w MLP Group S.A.

Magazyny w Poznaniu

MLP Poznań West to park logistyczny, który docelowo wynosić będzie ok. 83 000 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej. Park zlokalizowany jest niedaleko trasy ekspresowej S11, która ok. 7 km dalej przecina autostradę A2.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Hillwood rozpoczął budowę nowej inwestycji pod Poznaniem

Hillwood rozpoczął realizację swojej pierwszej inwestycji na poznańskim rynku. W ramach projektu Hillwood Poznań – Czempiń, deweloper wybuduje park logistyczno-magazynowy o łącznej powierzchni blisko 130 tys mkw. Obecnie trwają prace przy pierwszym etapie realizacji większego budynku. Zakończenie tego etapu planowane jest na koniec 2024 roku.

17 kwietnia 2024
City Logistics w ekspansji: Panattoni realizuje największy projekt dla Grupy Raben

Panattoni dostarczy Rabenowi, firmie świadczącej kompleksowe usługi logistyczne około 44 000 metrów kwadratowych przestrzeni. City Logistics Poznań III, największy projekt w tej branży, zostanie zlokalizowany w granicach miasta przy ul. Obodrzyckiej. Jest to kolejna współpraca między obiema firmami w Wielkopolsce w tym roku.

24 października 2023
Maxcess i Panattoni: Przyszłość przemysłu w Europie

Maxcess, firma specjalizująca się w dziedzinie innowacyjnych produktów i usług dla zautomatyzowanych aplikacji do obsługi linii produkcyjnych, rozpoczyna nowy etap swojego rozwoju. Firma nawiązała współpracę z Panattoni, w celu stworzenia nowego zakładu produkcyjnego w Łubowie, województwo wielkopolskie.

17 października 2023
Cushman & Wakefield