Nowy najemca w MLP Poznań West

11 marca 2020

Firma Krysiak wynajęła 3 800 mkw. powierzchni w MLP Poznań West. Zajmuje ją od lutego 2020 r.

W lutym bieżącego roku do MLP Poznań West wprowadził się nowy najemca. Jest nim dystrybutor sprzętu ogrodniczego - firma Krysiak, która zajęła 3 800 mkw. przestrzeni, z czego 3 730 mkw. to magazyn, a 50 mkw. to biuro.

Projekt MLP Poznań West w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością wśród potencjalnych najemców. Na chwilę obecną MLP Group wybudowało i przekazało do użytku już dwa obiekty o łącznej powierzchni ok. 15 tys. mkw., natomiast docelowa przestrzeń najmu naszego centrum to ok. 83 tys. mkw. - podkreśliła Agnieszka Góźdź Dyrektor Sprzedaży w MLP Group S.A.

Magazyny w Poznaniu

MLP Poznań West to park logistyczny, który docelowo wynosić będzie ok. 83 000 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej. Park zlokalizowany jest niedaleko trasy ekspresowej S11, która ok. 7 km dalej przecina autostradę A2.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Auto Partner podpisuje umowę w MLP Poznań West

Spółka Auto Partner dołączyła do grona najemców MLP Poznań West. Firma wynajęła powierzchnię na 15 lat.

05 października 2021
MLP Poznań West zostanie rozbudowane o 150 tys. mkw.

MLP dokupiło dodatkowe działki o powierzchni 10 ha w otoczeniu MLP Poznań West. Dzięki temu docelowa powierzchnia wzrośnie tym samym do około 150 tys. mkw.

17 września 2021
Leviat z BTS-em w Kaliszu. Wybudował go Panattoni

Panattoni Europe zakończyło budowę liczącego 40 000 mkw. dedykowanego magazynu dla Leviat. Inwestycja powstała w Kaliszu, zastępując poprzedni zakład produkcyjny firmy.

10 września 2021
Cushman & Wakefield