Magazyn dla Pharmalink w 7R Park Łódź West I

04 marca 2020

Magazyn dla Pharmalink w 7R Park Łódź West I
W magazynie 7R Park Łódź West I w Konstantynowie Łódzkim hub przeładunkowy otworzy Pharmalink. Najemca zajmie 6 000 mkw. magazynu i niecałe 1 000 mkw. biura.

Deweloper dostosował powierzchnię w 7R Park Łódź West I dla Pharmalink - dostawcy rozwiązań logistycznych dla branży farmaceutycznej. Najemca wynajął łącznie prawie 7 000 mkw., z czego 6 000 mkw. powierzchni magazynowej i 1 000 mkw. powierzchni biurowej. Do parku wprowadzi się w II kwartale 2020 roku. 

Po raz kolejny stanęliśmy przed wyzwaniem dostosowania powierzchni do specyfiki działalności klienta. Ponieważ umowę podpisaliśmy na odpowiednio wczesnym etapie realizacji inwestycji, byliśmy w stanie zaprojektować wszystkie detale i rozwiązania tak, aby w pełni odpowiadały potrzebom firmy oraz standardom niezbędnym przy dystrybucji leków - mówi Maciej Krawiecki, Head of Leasing w 7R.

Pharmalink obecny będzie w dwóch budynkach. W pierwszym zajmie powierzchnię 2 000 mkw. i otworzy hurtownię weterynaryjną, natomiast w drugim, którego najemca wykorzysta w pełni - hurtownię farmaceutyczną. Powierzchnie zostały dostosowane w zakresie kontroli temperatury od 15 do 25 st. Celsjusza oraz instalacji chłodni od 2 do 8 st. Celsjusza. W jednej z hal, zaprojektowanej w formie cross-docku, deweloper wprowadził tzw. autodocki, których funkcją jest jak najdłużej utrzymać temperaturę, która panuje wewnątrz magazynu.

Magazyny w Polsce Centralnej

7R Park Łódź West I to czwarta inwestycja dewelopera w Polsce Centralnej. Składać się będzie z dwóch budynków o łącznej powierzchni prawie 32 000 mkw., z czego pierwszy z nich będzie miał ok. 27 000 mkw., a drugi - 5 000 mkw. Lokalizacja parku w sąsiedztwie autostrad A1 i A2 zapewni dobre warunki nie tylko dla transportu lokalnego, lecz równiez krajowego i międzynarodowego.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Notino w MDC2 Park Łódź South

Największy sklep internetowy z perfumami i kosmetykami w Europie, Notino, zdecydował się na wynajem powierzchni o powierzchni ponad 28 000 mkw w MDC2 Park Łódź South. Przedsięwzięcie to zostało zrealizowane przy udziale Cushman & Wakefield, renomowanej firmy doradczej.

13 czerwca 2023
Kolejna inwestycja Hillwood Polska we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

W Łodzi Chocianowicach powstanie kolejny park logistyczny dewelopera powierzchni produkcyjno-magazynowych. Wartość inwestycji to 54,4 mln euro.

17 listopada 2022
DesleeClama dobiera przestrzeń u SEGRO w Łodzi

Producent włókien do materacy prawie dwukrotnie zwiększył wynajmowaną przestrzeń w SEGRO Business Park Łódź. Zajmuje łącznie ok. 6 500 mkw.

06 maja 2022
Cushman & Wakefield