GEODIS zostanie na dłużej w SEGRO Logistics Park Stryków

27 lutego 2020

Frima GEODIS przedłużyła swoją umowę najmu w SEGRO Logistics Park Stryków. Zajmuje powierzchnię ponad 4 000 mkw.

SEGRO przedłużyło umowę z GEODIS, międzynarodową firmą zajmująca się transportem i logistyką, na 4 000 mkw. Najemca wynajmuje powierzchnię w SEGRO Logistics Park Stryków od 2013 roku, kiedy to deweloper dostosował budynek do jego potrzeb.

Cieszymy się, że firma GEODIS Poland kolejny raz obdarzyła nas zaufaniem. Współpraca z GEODIS to wzorcowy przykład długofalowych działań SEGRO, które przynoszą korzyść obu stronom – klientowi i właścicielowi oraz zarządcy parku. W SEGRO Logistics Park Stryków, naszym największym projekcie w Europie Środkowej, możemy pochwalić się doskonałą współpracą z coraz większą grupą przedsiębiorców, którzy korzystają już z ponad 300 000 mkw. powierzchni użytkowej – mówi Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

Magazyny w Polsce Centralnej

SEGRO Logistics Park Stryków to centrum logistyczne położone na 87-ha działce. Planowana powierzchnia parku wyniesie prawie 400 000 mkw. Inwestycja położona jest 8 km od granic Łodzi, nieopodal węzła Stryków, gdzie autostrada A2 przecina się z drogą krajową nr 14, a także 3 km od węzła Łódź Północ łączącego autostradę A2 z A1.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

DesleeClama dobiera przestrzeń u SEGRO w Łodzi

Producent włókien do materacy prawie dwukrotnie zwiększył wynajmowaną przestrzeń w SEGRO Business Park Łódź. Zajmuje łącznie ok. 6 500 mkw.

06 maja 2022
Castorama w nowym magazynie od 7R w Łodzi

Do 7R Park Łódź East I wprowadza się nowy najemca, który zajmie łączną powierzchnię 36 tys. mkw.

10 stycznia 2022
Nowa lokalizacja magazynowa w Polsce Centralnej - Panattoni Park Koluszki

Panattoni realizuje nową inwestycję w pobliżu Łodzi, w Koluszkach. Nowy park logistyczny liczyć będzie ok. 40 000 mkw. powierzchni magazynowej.

09 grudnia 2021
Cushman & Wakefield