GEODIS zostanie na dłużej w SEGRO Logistics Park Stryków

27 lutego 2020

Frima GEODIS przedłużyła swoją umowę najmu w SEGRO Logistics Park Stryków. Zajmuje powierzchnię ponad 4 000 mkw.

SEGRO przedłużyło umowę z GEODIS, międzynarodową firmą zajmująca się transportem i logistyką, na 4 000 mkw. Najemca wynajmuje powierzchnię w SEGRO Logistics Park Stryków od 2013 roku, kiedy to deweloper dostosował budynek do jego potrzeb.

Cieszymy się, że firma GEODIS Poland kolejny raz obdarzyła nas zaufaniem. Współpraca z GEODIS to wzorcowy przykład długofalowych działań SEGRO, które przynoszą korzyść obu stronom – klientowi i właścicielowi oraz zarządcy parku. W SEGRO Logistics Park Stryków, naszym największym projekcie w Europie Środkowej, możemy pochwalić się doskonałą współpracą z coraz większą grupą przedsiębiorców, którzy korzystają już z ponad 300 000 mkw. powierzchni użytkowej – mówi Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

Magazyny w Polsce Centralnej

SEGRO Logistics Park Stryków to centrum logistyczne położone na 87-ha działce. Planowana powierzchnia parku wyniesie prawie 400 000 mkw. Inwestycja położona jest 8 km od granic Łodzi, nieopodal węzła Stryków, gdzie autostrada A2 przecina się z drogą krajową nr 14, a także 3 km od węzła Łódź Północ łączącego autostradę A2 z A1.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Panattoni buduje centrum dystrybucyjne dla AliExpress

Panattoni Park Łódź West wybrany przez Cainiao do wsparcia AliExpress. Blisko 10 650 mkw. zostanie przeznaczonych na potrzeby e-commerce.

26 października 2021
Jysk przedłuża najem w Logistic City Piotrków Trybunalski

Jysk zostaje w Logistic City w Piotrkowie Trybunalskim i przedłuża umowę najmu. Zajmuje prawie 70 000 mkw. powierzchni magazynowej.

20 września 2021
Wirthwein Polska z magazynem w MLP Łódź

Wirthwein Polska wynajęło przestrzeń w ramach parku logistycznego MLP Łódź. Obiekt dla najemcy gotowy będzie w IV kwartale 2022 roku, a spółka zajmie w nim ponad 6 000 mkw.

31 sierpnia 2021
Cushman & Wakefield