Panattoni Park Poznań IV z nowym najemcą

26 lutego 2020

Panattoni Park Poznań IV z nowym najemcą

Spis treści

Do wielkopolskiego parku Panattoni Park Poznań IV wprowadzi się firma Gasa Group. Zajmie 2 500 mkw. powierzchni logistycznej.

W Panattoni Park Poznań IV podpisano umowę na 2 500 mkw. z Gasa Group. Firma zajmuje się eksportem roślin i kwiatów. Najemca zdecydował się wynająć powierzchnię w parku sąsiadującym z ich siedzibą, aby usprawnić logistykę dostaw.

Panattoni Park Poznań IV w Komornikach to bardzo atrakcyjna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 i jednocześnie zapewniająca łatwy dostęp do Poznania. To, w połączeniu ze sprawnie funkcjonującą komunikacją publiczną, powoduje, że Komorniki cieszą się dużą popularnością wśród najemców - komentuje Maciej Szczepański, Business Development Manager w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield.

Gasa Group to kolejna firma, która wprowadziła się do tego parku po jego rozbudowie. W ostatnich dniach działalność operacyjną w parku rozpoczęła również firma DSV Road, wynajmując w tym obiekcie ponad 9 500 mkw. powierzchni, a w jej transakcji najmu doradzali eksperci Cushman & Wakefield.

Magazyny w Poznaniu

Panattoni Park Poznań IV to inwestycja parku logistycznego, który docelowo będzie składał się z trzech budynków magazynowych. Łączna powierzchnia hal wyniesie prawie 87 000 mkw. Park poożony jest w gminie Komorniki pod Poznaniem, między węzłami Poznań Zachód i Komorniki na autostradzie A2/obwodnicy Poznania S11.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Hillwood rozpoczął budowę nowej inwestycji pod Poznaniem

Hillwood rozpoczął realizację swojej pierwszej inwestycji na poznańskim rynku. W ramach projektu Hillwood Poznań – Czempiń, deweloper wybuduje park logistyczno-magazynowy o łącznej powierzchni blisko 130 tys mkw. Obecnie trwają prace przy pierwszym etapie realizacji większego budynku. Zakończenie tego etapu planowane jest na koniec 2024 roku.

17 kwietnia 2024
City Logistics w ekspansji: Panattoni realizuje największy projekt dla Grupy Raben

Panattoni dostarczy Rabenowi, firmie świadczącej kompleksowe usługi logistyczne około 44 000 metrów kwadratowych przestrzeni. City Logistics Poznań III, największy projekt w tej branży, zostanie zlokalizowany w granicach miasta przy ul. Obodrzyckiej. Jest to kolejna współpraca między obiema firmami w Wielkopolsce w tym roku.

24 października 2023
Maxcess i Panattoni: Przyszłość przemysłu w Europie

Maxcess, firma specjalizująca się w dziedzinie innowacyjnych produktów i usług dla zautomatyzowanych aplikacji do obsługi linii produkcyjnych, rozpoczyna nowy etap swojego rozwoju. Firma nawiązała współpracę z Panattoni, w celu stworzenia nowego zakładu produkcyjnego w Łubowie, województwo wielkopolskie.

17 października 2023
Cushman & Wakefield