Panattoni Park Poznań IV z nowym najemcą

27 lutego 2020

Do wielkopolskiego parku Panattoni Park Poznań IV wprowadzi się firma Gasa Group. Zajmie 2 500 mkw. powierzchni logistycznej.

W Panattoni Park Poznań IV podpisano umowę na 2 500 mkw. z Gasa Group. Firma zajmuje się eksportem roślin i kwiatów. Najemca zdecydował się wynająć powierzchnię w parku sąsiadującym z ich siedzibą, aby usprawnić logistykę dostaw.

Panattoni Park Poznań IV w Komornikach to bardzo atrakcyjna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 i jednocześnie zapewniająca łatwy dostęp do Poznania. To, w połączeniu ze sprawnie funkcjonującą komunikacją publiczną, powoduje, że Komorniki cieszą się dużą popularnością wśród najemców - komentuje Maciej Szczepański, Business Development Manager w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield.

Gasa Group to kolejna firma, która wprowadziła się do tego parku po jego rozbudowie. W ostatnich dniach działalność operacyjną w parku rozpoczęła również firma DSV Road, wynajmując w tym obiekcie ponad 9 500 mkw. powierzchni, a w jej transakcji najmu doradzali eksperci Cushman & Wakefield.

Magazyny w Poznaniu

Panattoni Park Poznań IV to inwestycja parku logistycznego, który docelowo będzie składał się z trzech budynków magazynowych. Łączna powierzchnia hal wyniesie prawie 87 000 mkw. Park poożony jest w gminie Komorniki pod Poznaniem, między węzłami Poznań Zachód i Komorniki na autostradzie A2/obwodnicy Poznania S11.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Vilmorin Garden powiększa magazyn u SEGRO w Komornikach

Vilmorin Garden wynajął 10 500 mkw. w ramach nowej hali w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki.

05 lipca 2022
Poczta Polska wprowadzi się do parku Panattoni w Kaliszu

Poczta Polska wynajęła przestrzeń w budującej się hali w ramach Panattoni Park Kalisz. Zajmie 4 500 mkw. powierzchni magazynowej.

14 kwietnia 2022
Big boxy o powierzchni ponad 90 tys. mkw w MLP Poznań West

MLP Group rozpoczyna realizację trzech big boxów. Największy z nich będzie wielkości blisko 50 tys. mkw.

19 stycznia 2022
Cushman & Wakefield