Panattoni Park Poznań IV z nowym najemcą

27 lutego 2020

Panattoni Park Poznań IV z nowym najemcą
Do wielkopolskiego parku Panattoni Park Poznań IV wprowadzi się firma Gasa Group. Zajmie 2 500 mkw. powierzchni logistycznej.

W Panattoni Park Poznań IV podpisano umowę na 2 500 mkw. z Gasa Group. Firma zajmuje się eksportem roślin i kwiatów. Najemca zdecydował się wynająć powierzchnię w parku sąsiadującym z ich siedzibą, aby usprawnić logistykę dostaw.

Panattoni Park Poznań IV w Komornikach to bardzo atrakcyjna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 i jednocześnie zapewniająca łatwy dostęp do Poznania. To, w połączeniu ze sprawnie funkcjonującą komunikacją publiczną, powoduje, że Komorniki cieszą się dużą popularnością wśród najemców - komentuje Maciej Szczepański, Business Development Manager w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield.

Gasa Group to kolejna firma, która wprowadziła się do tego parku po jego rozbudowie. W ostatnich dniach działalność operacyjną w parku rozpoczęła również firma DSV Road, wynajmując w tym obiekcie ponad 9 500 mkw. powierzchni, a w jej transakcji najmu doradzali eksperci Cushman & Wakefield.

Magazyny w Poznaniu

Panattoni Park Poznań IV to inwestycja parku logistycznego, który docelowo będzie składał się z trzech budynków magazynowych. Łączna powierzchnia hal wyniesie prawie 87 000 mkw. Park poożony jest w gminie Komorniki pod Poznaniem, między węzłami Poznań Zachód i Komorniki na autostradzie A2/obwodnicy Poznania S11.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Park P3 Poznań zyskuje nowych najemców

P3 Logistic Parks podpisał umowę wynajmu powierzchni dla dwóch kolejnych firm w parku P3 Poznań

25 lipca 2023
Mainfreight Poland dołączy do najemców w MLP Poznań West

Operator logistyczny zostanie najemcą rozbudowywanego parku logistycznego MLP Poznań West. Firma Mainfreight Poland będzie korzystać łącznie z blisko 3,2 tys. mkw nowoczesnej powierzchni.

24 stycznia 2023
Nowe magazyny Panattoni w Poznaniu dla firmy z sektora odzieżowego

Spółka wiodąca na globalnym rynku skorzysta z 82 000 mkw. powierzchni w Poznaniu.

27 października 2022
Cushman & Wakefield