Uniq Logistic nowym najemcą w Prologis Park Łódź

21 lutego 2020

Uniq Logistic nowym najemcą w Prologis Park Łódź
Uniq Logistic wynajął dla swojego klienta 6 000 mkw. w położonym w Polsce Centralnej centrum logistycznym Prologis Park Łódź.

Powierzchnię, którą zajął Uniq Logistic cechuje cofnięta pierwsza linia słupów, co sprzyja manewrowaniu wózkami dostawczymi w strefie przydokowej. Dodatkowymi zaletami są świetliki, zajmujące 5 procent powierzchni dachu, dzięki czemu możliwe jest lepsze doświetlenie ww. strefy światłem dziennym, a także system ESFR i energooszczędne oświetlenie LED.

W parku zainstalowany jest również system smart meteringu, służący zdalnemu monitorowaniu zużycia mediów on-line przez dedykowaną aplikację.

Przy poszukiwaniu powierzchni logistycznej kluczowa była dla nas lokalizacja parku oraz jakość nieruchomości. Prologis Park Łódź znajduje się w okolicach geograficznego środka Polski, co sprawia, że jest to dla nas doskonały węzeł transportowo-logistyczny. Wysoki standard, w jakim została wykonana inwestycja oraz szeroki zakres usług oferowanych w parku pomogły nam w podjęciu jednoznacznej decyzji – powiedział Jarosław Płusa, prezes Uniq Logistic.

Magazyny w Łodzi

Prologis Park Łódź to nowoczesne centrum logistyczne, zlokalizowane w łódzkiej dzielnicy Widzew - zaledwie 3 km od autostrady A1. Położenie nieopodal skrzyżowań dwóch głównych arterii komunikacyjnych kraju (autostrad A1 oraz A2) powoduje, że jest on jednym z najlepiej skomunikowanych centrów dystrybucyjnych w Polsce.

Niewątpliwą zaletą Prologis Park Łódź są cztery linie komunikacji, co znacząco ułatwia i przyspiesza możliwość dotarcia do pracy, a także obszerny parking z dużym, szerokim placem manewrowym.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Notino w MDC2 Park Łódź South

Największy sklep internetowy z perfumami i kosmetykami w Europie, Notino, zdecydował się na wynajem powierzchni o powierzchni ponad 28 000 mkw w MDC2 Park Łódź South. Przedsięwzięcie to zostało zrealizowane przy udziale Cushman & Wakefield, renomowanej firmy doradczej.

13 czerwca 2023
Kolejna inwestycja Hillwood Polska we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

W Łodzi Chocianowicach powstanie kolejny park logistyczny dewelopera powierzchni produkcyjno-magazynowych. Wartość inwestycji to 54,4 mln euro.

17 listopada 2022
DesleeClama dobiera przestrzeń u SEGRO w Łodzi

Producent włókien do materacy prawie dwukrotnie zwiększył wynajmowaną przestrzeń w SEGRO Business Park Łódź. Zajmuje łącznie ok. 6 500 mkw.

06 maja 2022
Cushman & Wakefield