Powstanie Panattoni Park Białystok II

22 stycznia 2020

Powstanie Panattoni Park Białystok II

Spis treści

Panattoni Europe zapowiada kolejny park magazynowy na Podlasiu. Panattoni Park Białystok II będzie miał 35 000 mkw. i powstanie jeszcze w 2020 roku.

Panattoni Europe znów zainwestuje w stolicy Podlasia. Deweloper zapowiedział budowę parku Panattoni Park Białystok II jeszcze w 2020 roku. W ramach centrum powstaną dwa budynki o łącznej powierzchni około 35 000 mkw. Lokalizacja w Choroszczy przy węźle Białystok Zachód-Ploski, gdzie przecina się trasa ekspresowa S8 z przygotowywaną S19, zapewni łatwy dojazd do parku.

Białystok, dzięki położeniu na trasie Via Carpatia, stał się jednym z punktów na szlaku łączącym kraje Europy Południowej ze Skandynawią. Miasto to dynamicznie się rozwija i przyciąga coraz więcej inwestorów. Powoduje to zwiększony popyt na powierzchnie magazynowe w regionie Podlasia - komentuje Tomasz Bulej, Młodszy Negocjator w Cushman & Wakefield.

Magazyny w Białymstoku

Istniejący park dewelopera w regionie - Panattoni Park Białystok - jest już w pełni wynajęty. Składa się z trzech hal magazynowych najwyższej klasy, a jego powierzchnia wynosi 40 000 mkw. Położony jest 8 km od centrum miasta, niedaleko trasy ekspresowej S8.

Czy ten artykuł był pomocny?

Bądź na bieżąco z informacjami z regionów, raportami oraz analizami

Zapisz się do naszego newslettera!

Artykuły z regionu

Drugi park Accolade gotowy i w pełni zajęty

Accolade oddaje do użytku park w Choroszczy. Accolade w tym regionie obecnie posiada obiekty o łącznej powierzchni około 80 000 mkw.

03 sierpnia 2023
Stokrotka kontynuuje ekspansję i wynajmuje powierzchnię magazynową w Białymstoku

Sieć sklepów Stokrotka wynajęła blisko 6900 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku magazynowym Panattoni Park Białystok II w Choroszczy należącej do spółki Accolade.

17 lipca 2023
Via Baltica coraz bliżej. Wybrano wykonawców ostatnich odcinków

Polaqua i Budimex wybudują niemal 40 km trasy S61 Via Baltica - ogłosiła GDDKiA. Wartość obu umów to 1,8 mld zł.

08 stycznia 2020
Cushman & Wakefield